Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok! C20NE vectra A. Jelenleg 12 liter üzemanyagot eszik 60 70 km en!  Kicsit sok sztem én városi (Debrecen) használatban elfogadnám de száz km en. Így jelenleg kb 20l/100km ha jól számolom. Hőfok jeladó új. Tippek? Esetleg hogy lehet kimérni hogy nem e Lambda szonda? Előre is köszönöm Uraim! 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
21 órája, wookie írta:

Astrához volt, na most annak a bölccsője meg ugyanaz mint a vectráé. 

A-a!

A gyári Vectra bölcső fejrefordított U alakú, az Astra/Saab meg le van hegesztve, arra könnyebb csavarozni kartervédőt, illetve van is gyárilag helye.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
6 órája, manó-gabesz írta:

Üdv, srácok! Van pár eladó cuccom A vectrához, jó áron ha kell valakinek! :) Hűtőrács, műszerfal, óra, javítóív(teljesen új), légtömegmérő(c20NE) 2db, index, angel eyes.. 

 

A javítóív miféle? Mindkét oldal? Meg mi az ára?

 

Link to comment
Megosztás:

12 órája, wookie írta:

 

A javítóív miféle? Mindkét oldal? Meg mi az ára?

 

Küszöböm van csak. Mind a két oldali. C16NZ-hez vettem, de mivel egy ugyanaz a test, ezért bármelyikhez jó. Én így gondolnám :D Ja, 4 ajtóshoz, nem a csapott seggűhöz van. Küldök képet, ha gondolod. Talán van kerékív-es javítóívem, de azt meg kellene nézzem,hogy melyik is, meg,hogy megvan-e még, mert lehet fater kidobta. 

Módosítva : manó-gabesz
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.