Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

On 4/13/2016 at 2:42 PM, manó-gabesz said:

Üdv, srácok! Van pár eladó cuccom A vectrához, jó áron ha kell valakinek! :) Hűtőrács, műszerfal, óra, javítóív(teljesen új), légtömegmérő(c20NE) 2db, index, angel eyes.. 

Szia!

A műszerfal milyen áron? :) És az index? (ez a műanyag búra lenne?) Esetleg egy extra elektromos tükörállító gomb? Keresem már mindenhol, de sehol sem találok. :(

Link to comment
Megosztás:

12 perce, tomi-official írta:

Szia!

A műszerfal milyen áron? :) És az index? (ez a műanyag búra lenne?) Esetleg egy extra elektromos tükörállító gomb? Keresem már mindenhol, de sehol sem találok. :(

Szia! 

A műszerfal a gyári, mondjuk 4000,-, Az index 1500,- Jobb oldali kristály. A másik az gyári, de fejből nem tudom melyik oldali. Csak azt láttam,hogy 2db van otthon. 

Tükörállítóm nincsen sajnos. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

15 minutes ago, manó-gabesz said:

Szia! 

A műszerfal a gyári, mondjuk 4000,-, Az index 1500,- Jobb oldali kristály. A másik az gyári, de fejből nem tudom melyik oldali. Csak azt láttam,hogy 2db van otthon. 

Tükörállítóm nincsen sajnos. 

Hol tudjuk a részleteket (idő-hely-elérhetőseg) megbeszélni? Bocsi, de ez a fórum ez eléggé új még nekem, nem találok privát üzenet lehetőséget.

megtaláltam.

Módosítva : tomi-official
Link to comment
Megosztás:

On 2016. április 18. at 14:11, manó-gabesz írta:

Szia! 

A műszerfal a gyári, mondjuk 4000,-, Az index 1500,- Jobb oldali kristály. A másik az gyári, de fejből nem tudom melyik oldali. Csak azt láttam,hogy 2db van otthon. 

Tükörállítóm nincsen sajnos. 

A ledezettet adtad a kocsival? ;(

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Helló. Lenne egy kérdésem.

98as vectra b van és a lökhárítót le szeretném cserélni a 99től 2002ig gyártott "újabb"lökhárítókra. Lehetséges ez? Ja és a első lámpák amik egybe vannak az indexel azt is szeretném változtatni!? A válaszokat előre is köszönöm. 

Link to comment
Megosztás:

1 óra, Csabiii írta:

Helló. Lenne egy kérdésem.

98as vectra b van és a lökhárítót le szeretném cserélni a 99től 2002ig gyártott "újabb"lökhárítókra. Lehetséges ez? Ja és a első lámpák amik egybe vannak az indexel azt is szeretném változtatni!? A válaszokat előre is köszönöm. 

Inkább a B vectra topikban kellett volna megkérdezned:) Ki tudod cserélni a lökhárítót ugyanolyan.A lámpát is,csak az egyik fület le kell róla vágni meg az sem mindegy hogy Carello vagy Valeo gyártmány.Nem csereszavatos az állítómotor.Persze mindent meg lehet oldani:)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.