Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

2 perce, niuss írta:

Ja a küszöb:(

Én úgy szoktam hogy mivel Áprilisban van műszaki, és akkor még viszonylag hideg van a földön fetrengeni, előző nyáron ( tehát most, mert jövőre műszaki) átnézem az autó alját amit látok kijavítom. De még így is előfordul hogy előműszakin olyat találnak amit én valamiért nem vettem észre, ezt ugye beírják a hibalistába, nekem meg van pár hetem kijavítani ( ennyivel a műszaki lejárta előtt megyek) . Most is volt a bal hátsó kerék mögött egy lyuk amit valamiért nem vettem észre, vagy nem kapartam meg annyira mint ők. A küszöbök nekem sincsenek túl jó állapotban, de még csak foltoznom kellett őket, cserélni nem. Olyan 2-3 évente szoktam nyomni az üregekbe viaszos üregvédőt, az valamennyire megfogja az elindult rozsdát is, nyilván csak lassítja .

3059308-20190207-tToVyx.jpg

3059309-20190207-jN1dVG.jpg

Igazából ez lesz az autó veszte, mert lesz egy olyan pont amikor már nem tudom javítani a karosszériát, lakatoshoz vinni meg nem éri meg sokat kérnek és csak ráfoltoznak. 

 

Link to comment
Megosztás:

A küszöböt meg kell csinálni. A kaszni, fek futómű legyen rendben. Az enyém ma vizsgázott. Állítólag ennél is kotekedtek valamit mert javítva volt az eleje, de nem értem miért, rohadás niccs, csak most egy százas bele lett tolva műszaki előtt... 

A generátor felmegy, de kell hozzá a saját bakja is, illetve a kábel saru nem fog stimmelni. 

Link to comment
Megosztás:

29 perce, wookie írta:

A küszöböt meg kell csinálni. A kaszni, fek futómű legyen rendben. Az enyém ma vizsgázott. Állítólag ennél is kotekedtek valamit mert javítva volt az eleje, de nem értem miért, rohadás niccs, csak most egy százas bele lett tolva műszaki előtt... 

A generátor felmegy, de kell hozzá a saját bakja is, illetve a kábel saru nem fog stimmelni. 

Ma leműszakiztattam 50 km-rel arréb ;)és 41 ezerbe fájt ;)mi az hogy a saját bakja?

Link to comment
Megosztás:

 

11 órája, niuss írta:

Ma leműszakiztattam 50 km-rel arréb ;)és 41 ezerbe fájt ;)mi az hogy a saját bakja?

A generátor nem közvetlenül a motorblokkra van felfogatva van egy aluminium közdarab, a bak, ami a blokkra van felcsavarozva, erre megy ezen "billen" a generátor. Különböző lehet hosszban,a motorhoz képest bezárt szögben és oldalra "kilógásban".

3061281-20190209-gRslZN.jpg

3061288-20190209-Yti4SS.jpg

Link to comment
Megosztás:

8 perce, niuss írta:

Huu de jó vagy köszi :)akkor szereznem kell egy ilyen bakot?

Hát ugye az a gond hogy motortípustól is függ hogy akár ugyanaz generátor milyen bakra mehet fel, sőt ugyanolyan márkájú generátorok között is lehet különbség. Például ugye most nekem szélesebb lett a főtengelyen az ékszíj tárcsám, és kijjebb került a szíj a motortól, de nem a bakot cseréltem hanem találtam egy másik generátort aminek jobban kilóg a tengelye . Szóval nem olyan egyszerű, lehet legózni kell.

3061540-20190209-B6CJAc.jpg

Link to comment
Megosztás:

2 perce, niuss írta:

Hát akkor ez nem egyszerű :(

Hát nem , lehet hogy egy kicsit komolyabb kutatómunkával, asztal ( net) mellől is ki lehet deríteni hogy a te blokkodhoz, ( azon belül motortípus-felszereltség) az adott generátorhoz milyen bak kell, de valószínűbb hogy egy olyan bontóban ahol lehet mászkálni és keresgetni hamarabb megtalálod ami kell. 

Link to comment
Megosztás:

21 órája, niuss írta:

Igen!25k az ára,annyit megér sztem!egy felujítás se olcsobb,hacsak nem maga csinálja az ember

Teljes felújítás nem is olyan egyszerű, hiszen csúszógyűrűt cserélni és szabályozni nem nagyon tudsz otthon. Én is csak azért szerelgettem, mert ez még nem volt nagyon kopott az egyiken. 

 

Link to comment
Megosztás:

On 2019. 02. 12. at 15:53, zotya975 írta:

Teljes felújítás nem is olyan egyszerű, hiszen csúszógyűrűt cserélni és szabályozni nem nagyon tudsz otthon. Én is csak azért szerelgettem, mert ez még nem volt nagyon kopott az egyiken. 

 

Generátor csere kipipálva ;)Szoptam olyat mint állat,de megvan ;)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 11 months later...

Üdv.. adott egy c20ne motorkodú A Vectra.. Hengerfejét most hoztam haza felujításból, kompresszió mérés gyanánt visszatettem, vezérlést is. Problémám hogy egyik hengernél sem mér a kompresszió mérő értéket, vezérlést levéve igen, de ugy nem az a érték.. hidrotőkés ez a motor már, elvileg hézagot nem kellene állítani rajta.. Mi a probléma ? Hidrotőke, nyomólap, himbát olajozva tettem vissza, vezérlés jó helyen! Olajnyomás függvénye lenne ez ? Köszönöm ! 

Link to comment
Megosztás:

48 perce, nistvan98 írta:

Üdv.. adott egy c20ne motorkodú A Vectra.. Hengerfejét most hoztam haza felujításból, kompresszió mérés gyanánt visszatettem, vezérlést is. Problémám hogy egyik hengernél sem mér a kompresszió mérő értéket, vezérlést levéve igen, de ugy nem az a érték.. hidrotőkés ez a motor már, elvileg hézagot nem kellene állítani rajta.. Mi a probléma ? Hidrotőke, nyomólap, himbát olajozva tettem vissza, vezérlés jó helyen! Olajnyomás függvénye lenne ez ? Köszönöm ! 

Ha üresen tetted vissza a tökéket akkor kell neki pár perc amig teljesen feltöltődnek és rendesen zárnak a  szelepek. ( indítás után sok-sok kisharkály kopácsol, majd szépen elhallgatnak mind, ha minden rendben) De igazából ha olaj volt a tőkékben akkor is, hiszen a tőke magasság az adott szelephez-szelepfészekhez igazodik működés közben. Olajnyomás kell neki hiszen az olaj tölti fel a tőkét. 

  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.