Jump to content
OPEL FÓRUM
Sign in to follow this  
hemi

Egyéb csevegés

Recommended Posts

On 2/14/2020 at 5:06 PM, zotya975 said:

Az a baj hogy ez szerintem csak 6-os csavar aminek kb 5-ös a magja. Elég nehéz pontosan belefúrni, felhegeszteni is necces mert valószinű újból le fog törni amint megpróbálod kitekerni. Ez egy termosztátház? Nem lehet az egészet cserélni bontottra? 

Termosztát ház igen 

11 órája, nistvan98 írta:

Termosztát ház igen 

Hát ha szerencséd van akkor kijön az aluból a vas csavar, én az ilyen 6-os csavart a leömlőből sehogysem tudtam kiszedni. Végülis felfúrtam 8-asra és újra meneteztem. Persze ehhez kell hogy legyen anyagvastagság.

Sziasztok

Cserélt már valaki hátsó csapágyat?Az enyém még kúpos tengelyes,nem kerékagyas!!

köszi

On 2017. 06. 20. at 18:53, wookie írta:

A1 es vectrám van,hátsó csapágyat szeretnék cserélni kúpos tengelycsonkal együtt!!Ilyen tengelycsonkot lehet még kapni újat valahol,mert nem igen találtam!

válaszodat köszönöm!!

6 órája, wookie írta:

Csak a csapágyat cseréled. 3000ft-ért.mar minőségit kapsz. 

Köszi szépen!

Milyen márkát érdemes választani?

Tengelyt érdemes cserélnem?az nem szokott elkopni?Nem nagyon találtam ilyen tengelyt a neten!

12 órája, niuss írta:

Köszi szépen!

Milyen márkát érdemes választani?

Tengelyt érdemes cserélnem?az nem szokott elkopni?Nem nagyon találtam ilyen tengelyt a neten!

Tengelyt nem szokták cserélni csak ha bemaródás van rajta.Két csapágy meg szimering aztán had szóljon.Bemaródás sem lesz csak ha megforogna rajta a csapágy gyűrű de az is csak akkor ha összetörne a csapágy

Edited by kingblue

1 óra, kingblue írta:

Tengelyt nem szokták cserélni csak ha bemaródás van rajta.Két csapágy meg szimering aztán had szóljon.Bemaródás sem lesz csak ha megforogna rajta a csapágy gyűrű de az is csak akkor ha összetörne a csapágy

köszi 

Remélem nem lesz nagy szívás :)

14 perce, nistvan98 írta:

Sziasztok, ez a gyertyakép megfelelő ? Kissé feketék ennek az oka hogy olajjal volt bekenve a henger fala, fehéresség nem vízre utal vagy ez így jó ? Fehérnek kell lenni igen de ez olyan furcsán fehér

https://kepkuldes.com/image/39Tcu0

Hát ez inkább kormos.Ezeket a gyertyákat már ne rakd be Kuka mind.El van fogyva a középső elektróda mindegyiknél.

1 hour ago, kingblue said:

Hát ez inkább kormos.Ezeket a gyertyákat már ne rakd be Kuka mind.El van fogyva a középső elektróda mindegyiknél.

távol áll tőlem az ilyesmi módszer, de addig nem akartam többet költeni rá míg nem jár, mai nap folyamán egészben sikerült beindítani, egy hőgombán kivül minden működik a kocsin, a két külső gyertya egyébként új ! :) kettő ngk és kettő champion,  de működik !! mehet a lakatolás. 

• Like 1