Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Tiszteletem MINDENKINEK!!

Sokáig hallgattam , de most végre megtaláltam az igazit !!!!!!!!!

ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ KEEEEELLLLLLLLL NEKEM!!!!!

Várom a véleményeiteket : http://www2.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q...creenwidth=1024

Gyönyörű , kevés km. , CDX felsz . , ez a tuti szín csak a felnit nem kérném hozzá mert nekem az 5 küllős tetszik!! Persze egyböl beleszerettem és bár még nincs meg az összes cash megpróbáltam felhívni de nem vette fel a tulaj :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Tiszteletem MINDENKINEK!!

Sokáig hallgattam , de most végre megtaláltam az igazit !!!!!!!!!

ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ KEEEEELLLLLLLLL NEKEM!!!!!

Várom a véleményeiteket : http://www2.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q...creenwidth=1024

Gyönyörű , kevés km. , CDX felsz . , ez a tuti szín csak a felnit nem kérném hozzá mert nekem az 5 küllős tetszik!! Persze egyböl beleszerettem és bár még nincs meg az összes cash megpróbáltam felhívni de nem vette fel a tulaj :lol: :D

Jó lesz, ha a felnit eladod rögtön róla:)

Link to comment
Megosztás:

Szép kocsi :lol:

Különben ha nincs rajta közepe, akkor nem is néz ki olyan rosszul az a felni :wink:

ui: holnap hívd fel a tulajt, de szép nyugodtan érdeklődjél, hanyagold az elragadtatottságot

Tiszteletem URAM!!

És kösz a jó tanácsot !!

Link to comment
Megosztás:

Tiszteletem MINDENKINEK!!

Sokáig hallgattam , de most végre megtaláltam az igazit !!!!!!!!!

ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ KEEEEELLLLLLLLL NEKEM!!!!!

Várom a véleményeiteket : http://www2.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q...creenwidth=1024

Gyönyörű , kevés km. , CDX felsz . , ez a tuti szín csak a felnit nem kérném hozzá mert nekem az 5 küllős tetszik!! Persze egyböl beleszerettem és bár még nincs meg az összes cash megpróbáltam felhívni de nem vette fel a tulaj :lol: :D

Jónak tűnik, bár a felnik tényleg szörnyűek. 8)

Link to comment
Megosztás:

Üdv minden Vectra tulajnak, szevasztok!

Van nekem egy kettôfeles autómata Vectrám. Szeretnék benne

V Á L T Ó O L A J S Z Ü R Ô T cserélni. De miután meghallottam, hogy 40 ezer és még várni is kell... némileg elszontyolodtam.

Azt kérdezném tôletek, hogy van e valami mód az esetleges valamivel való kiváltására (sufni) illetve arra, hogy elmegy e anélkül.?

elôre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Üdv minden Vectra tulajnak, szevasztok!

Van nekem egy kettôfeles autómata Vectrám. Szeretnék benne

V Á L T Ó O L A J S Z Ü R Ô T cserélni. De miután meghallottam, hogy 40 ezer és még várni is kell... némileg elszontyolodtam.

Azt kérdezném tôletek, hogy van e valami mód az esetleges valamivel való kiváltására (sufni) illetve arra, hogy elmegy e anélkül.?

elôre is köszönöm

elmegy, ha el akarod adni. Ha azt akarod, hogy fél év múlva is használni tudd, cserélni kell, sajnos. A 40e nekem kicsit soknak tűnik (Omega MV6-hoz 25-30 körül volt). Hol mondtak ennyit? a csergőt próbáltad? vagy kérdezd meg ezt a műhelyt: www.vi-to-service.hu

Mellesleg olajat, meg tömítőszettet is kell venni hozzá...

Link to comment
Megosztás:

Szebb és jobb estét mindenkinek mint a mai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kicsi sziven százezer darabra tört úgy mint az az üveg bor amit ma levertem munkakezdés előtt a zakómmal úgyhogy a ma esti műszakot egy kis felmosással kezdtem de ez már meg se kottyant ahhoz képest , hogy este felhívtam a tegnapi Vectra CDX tulaját és egy roppant kedves női hang közölte , hogy -" ja a vectra már elkelt" mondta és minden egyes szó féltélaként csapódott be a már imént említett helyre!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :D :lol: :lol: :lol: :lol: :D :lol: :D :lol: :D

Ha meglenne a lóvém már fejbe is lőttem volna magamat :gib:

Január óta nézegetem a Vectrákat és mikor meglelem az igazit még meg se nézhettem magamnak ! Ez nem ér!!!! :x :evil: :twisted: :x :evil: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Hé hé !!

Most látom csak , hogy van az estének jó része is mert átminősültem Újoncból Érdeklődővé ami nem tudom mit jelent de biztos jót :lol: :D

Mr. Dark : Antitól hallottam új hobbid van : a magyarországi MŰ sztárok terrorizálása !!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Egyébként , ha már adott volt a helyzet miért nem vizelted le azt a kis (a férfi nemiszerv nyomdafestéket nem tűrő megnevezése : ######t ) mármint a vizipisztolyjal! Bár gondolom Te se vagy annyira kemény , hogy csőretöltött vizipisztolyjal szaladgálj az utcán :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D

Egy szóval : csak így tovább és nyugi szerintem itt mindannyian tudjuk , hogy kettőtök közül nem Te voltál a PÖCS !!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Én még új vagyok itt, most kívánok belépni klubtagnak, de azért előzetesben olvasgatom a párbeszédeket:) :wink:

Stewe-nek szeretnék néhány gondolatot eljutattni, mert nem rég váltam meg a drágámtól(2.0 16V) és jó olvasni, hogy azok a problémák amira Dark felhívta a figyelmet, azon én szépen végig mentem:( :lol:

Irgalmatlanúl sokat javítottuk, de sosem értem a végére.Nagyon érzékeny és szervíz igényesnek bizonyúlt.Kb 3 évig hajtottam, voltak jó idök, meg rosszak, de még most is hiányzik, nagyon lehet imádni.Gyönyörű számomra a formálya, belűl színtén igényes, szóval minden szempontból az Opel gyár eddigi legjobb projektje az A vectra.

Sajnos váltanom kellett, mert felfedeztünk egy olyan hibát, ami nem éri meg a javítást, így most egy G Astra birtokosa lettem.De maradtam a harapósabb verzionál: 2.0 16V és ez a 150 lovas! Nagyon teper a drága és eddig ( 2 hónap) még nem volt gondom vele.

Szóval, ha valami kérdésed van, szívesen segítek, legalábbis amiben van tapasztalatom A Vectra kapcsán.

Üdv mkinek

Gyugyó

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A Vectra 2.0 16V gyári alufelni garnitúra eladó, A vectrahoz bőr varrott sportkormány is eladó(Diamant), és van még egy sport dobom, ami fél évet volt fönt a Vectramon.Rozsdamentes, de DTM végű.Közép hangos, nem vészes.

Na ennyi, üdv

Gyugyó

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A Vectra 2.0 16V gyári alufelni garnitúra eladó, A vectrahoz bőr varrott sportkormány is eladó(Diamant), és van még egy sport dobom, ami fél évet volt fönt a Vectramon.Rozsdamentes, de DTM végű.Közép hangos, nem vészes.

Na ennyi, üdv

Gyugyó

Itt jobb helyen lenne : :arrow: http://www.opelforum.hu/viewforum.php?f=25 :wink:

ui: felni a felnis támakörbe, a többi meg mehet Vectra alatrészek közéééééé :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A Vectra 2.0 16V gyári alufelni garnitúra eladó, A vectrahoz bőr varrott sportkormány is eladó(Diamant), és van még egy sport dobom, ami fél évet volt fönt a Vectramon.Rozsdamentes, de DTM végű.Közép hangos, nem vészes.

Na ennyi, üdv

Gyugyó

A sport dobért mennyit kérsz?

Link to comment
Megosztás:

elmegy, ha el akarod adni. Ha azt akarod, hogy fél év múlva is használni tudd, cserélni kell, sajnos. A 40e nekem kicsit soknak tűnik (Omega MV6-hoz 25-30 körül volt). Hol mondtak ennyit? a csergőt próbáltad? vagy kérdezd meg ezt a műhelyt: www.vi-to-service.hu

Mellesleg olajat, meg tömítőszettet is kell venni hozzá...

Köszönöm az információt Dark uram! Egyébként majdnem mindenhol 35-40et mondtak rá. VITÓék is. Egy helyen találtam azóta 27e-ért. Valószinû ôk nyertek. :D

Van 1-2 konstrukciós dolog amit nem nagyon értek ennél az autónál, mármint az enyémnél. Pl. hogy kinek jut eszébe mûanyagból csinálni egy szelepfedelet egy ilyen motornál. Amibôl persze 2 van. Errôl is azt hallottam, hogy Németországban van legközelebb és, hogy darabja 35-40e. Szerintem ezek nagyon súlyos pénzek ha azt nézzük, hogy egy 10-11 éves autóról beszélünk ami ráadásul ha nem is rettenetesen, de azért homorítja a benzinkutak falait.

Szóval nem tudom mi lesz ha eladásra kerül fél-1 éven belül de, hogy nagy buktavári lesz belôle az biztos. Bár hozzá teszem sietve, én sem a nyerészkedésért vezetek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.