Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Köszönöm az információt Dark uram! Egyébként majdnem mindenhol 35-40et mondtak rá. VITÓék is. Egy helyen találtam azóta 27e-ért. Valószinû ôk nyertek. :lol:...

Miért is kell cserélned azt az automata váltó szűrőt?? :?:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Tisztelt Vectra A -s kartársak!!!

Sorry , hogy eddig nem írtam , ha esetleg valaki hiányolt de valamikor meg is kell keresni annak a Vectrának az árát :lol: :lol: :lol: :lol:

És én azthittem , hogy az árát lesz nehezebb összeszedni pedig az meglesz már júniusra de csak július elején tervezem a vásárlást persze csak , ha sikerül addig megtalálnom a kicsikémet és ez az ami aggaszt egy kicsit !!!!! Az van , hogy mostanra pontosan tudom , hogy milyen autót szeretnék de sehol sem találok olyat!!!!! :lol: :D :lol:

KÉRDÉSEM : Hol érdemes meghirdetni , hogy milyen autót keresek ? (itt a fórumon a keresek rovatban nincs olyan , hogy Stewe ilyen Vectrát keres , vagy hasonló :lol: :lol: :lol: ) Vagy minden topicba nyomjak be egy sablon üzenetet hátha felfigyel rá valaki ???

Azért a biztonság kedvéért veletek is megosztom álmaim Vectrájának paramétereit hátha valaki ráismer :

Évjárat : 1993,10, utáni 1994-es modellévtől Vectra A2 -es

Motor : 2,0 l -es 8 szelepes (C20NE) term. : benzines

Felszereltség : CDX esetleg CD

Ajtók száma : szigorúan 4 !!!

Szín : eléggé kompromisszumképes vagyok csak metál fényezés legyen(meg persze tetszen nekem is)

Km óraállás : 100,000-180,000 km

Sérülésmentes!!!

Ár : ????????

és remélem semmit nem felejtettem ki!!!

Légyszi-légyszi segítsetek !!! Kösz!!

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Vectra A -s kartársak!!!

Sorry , hogy eddig nem írtam , ha esetleg valaki hiányolt de valamikor meg is kell keresni annak a Vectrának az árát :lol: :lol: :lol: :lol:

És én azthittem , hogy az árát lesz nehezebb összeszedni pedig az meglesz már júniusra de csak július elején tervezem a vásárlást persze csak , ha sikerül addig megtalálnom a kicsikémet és ez az ami aggaszt egy kicsit !!!!! Az van , hogy mostanra pontosan tudom , hogy milyen autót szeretnék de sehol sem találok olyat!!!!! :lol: :D :lol:

KÉRDÉSEM : Hol érdemes meghirdetni , hogy milyen autót keresek ? (itt a fórumon a keresek rovatban nincs olyan , hogy Stewe ilyen Vectrát keres , vagy hasonló :lol: :lol: :lol: ) Vagy minden topicba nyomjak be egy sablon üzenetet hátha felfigyel rá valaki ???

Azért a biztonság kedvéért veletek is megosztom álmaim Vectrájának paramétereit hátha valaki ráismer :

Évjárat : 1993,10, utáni 1994-es modellévtől Vectra A2 -es

Motor : 2,0 l -es 8 szelepes (C20NE) term. : benzines

Felszereltség : CDX esetleg CD

Ajtók száma : szigorúan 4 !!!

Szín : eléggé kompromisszumképes vagyok csak metál fényezés legyen(meg persze tetszen nekem is)

Km óraállás : 100,000-180,000 km

Sérülésmentes!!!

Ár : ????????

és remélem semmit nem felejtettem ki!!!

Légyszi-légyszi segítsetek !!! Kösz!!

Szerintem írd be ide, hogy ilyen Vectra-t keresel : http://forum.index.hu/Article/showArticle?...648&la=44245467

ui: mondjuk akkor mi lesz, ha jelenetkezik valaki, akinek van ilyen aladó kocsija és neked még nincs meg a pénzed, megtetszik és eladják ? :roll:

Link to comment
Megosztás:

....Légyszi-légyszi segítsetek !!! Kösz!!....

:arrow: http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?t=897

Bár nem érdemled meg, mert nem voltál képes elintézni nekem a sütit :lol:

Ami azért is hiba volt, mert Antival ellentétben - aki jó időben, volt jó helyen - te lemaradtál róla, pedig nagyon fincsi volt :lol: :D :lol: :lol:

ui: éreztem, hogy 1 ilyen aranyos, kedves lányt elég szépen megkérni és lesz süti

örülök, hogy nem kellett csalatkoznom :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nahát Te egy angyal vagy!!! ( bár egy kicsit szőrős vagy egy ideális angyal képhez meg ellenkező nemű is mint az angyalok általában de még (f)Arkangyal lehetsz) TE SÜTI!!! :prayer: :smt051 :smt059

Nem tudom hol jelenik meg ez a kedves kis felhívás de igen jó lett !!!

Köszi !! Rólad kellene példát venni a többieknek is !!!! :lol: :D :lol:

Azért ne bízd el magad nagyon !!!! De nem felejtettem el az üzletünket lesz Vectra lesz Süti meg SütisNÉNI is Vectra háttérrel!!!!!!

HE-HE-HE-HE-HE-HE!!

ui: Antinak könnyü jó helyen jó időben lenni Ő nappal dolgozik! Bár nem panaszkodom mert még engem is beoszt nappalozni oszt nézhetek!!

Link to comment
Megosztás:

a vectrában az elektromos ablakemelő lapcsolója miatt van az h autómatikusan is lemegy az ablak(egy gombnyomásra teljesen)?,vagy más oldja meg ezt a feladatot?

mert ha a kapcsoló akkor azt tenék a kadettomba is h autómatice legyen

köszi előre is a válaszokat

Link to comment
Megosztás:

a vectrában az elektromos ablakemelő lapcsolója miatt van az h autómatikusan is lemegy az ablak(egy gombnyomásra teljesen)?,vagy más oldja meg ezt a feladatot?

mert ha a kapcsoló akkor azt tenék a kadettomba is h autómatice legyen

köszi előre is a válaszokat

Hát ha a Vectrában is úgy van mint a Caliban (gyanítom hogy igen), akkor az nem a kapcsoló miatt van, hanem programozni kell. Alapállapotban a Vectra/Cali ablaka sem megy el végállásig egy gombnyomásra, csak ha egyszer teljesen felhúzod (folyamatos gombnyomással), ha elért a végállásig, akkor még nyomod a gombot pár másodpercig (amíg nem hallasz egy kattanást), majd utána ugyanezt megcsinálod a másik irányba is. Ekkor tanulja meg a végállásokat.

Link to comment
Megosztás:

Nem kapufa, úgy elment a nagyvilágba.

Úgy láttam van kapu (tévedtem)+ úgy tudtam, hogy nincs kapus (tévedtem), ha tudom hogy áll a helyzet, akkor meg sem próbálok kapura lőni.

Viszont a továbbiakban viszont nem kívánok sem focielmélettel, sem a konkrét esettel foglakozni, semmilyen szinten.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.