Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

"Mélységes Tiszteletem Mélykék76! Süti? Süti persze , hogy van! És , hogy mé? Me sajt!! Mi az a süti???? Amint látod újonc vagyok a fórumon és a témában is de nagyon örültem a rövid összefoglalódnak még , ha nem is vagy Vectrás elég jól ismered őket! Hát igen a kaszni! Állítólag az öregebb daraboknak rohad a hátsó sárvédője de , ha a gondos gazdi vigyázott rá ez nem fordulhat elő! Igazándiból nem akartam én se 4x4-et de te végleg megerősítettél ebben!! Még egyszer kösz a hozzászólást és sorry , hogy nem reagáltam rögtön! Akkó Süti Van????"

szomorú vagyok hogy fikázzátok a 4x4-et, vagy még nem vezettetek ilyen jószágot; esőben, hóban, vagy csak kanyargós erdei útakon. nekem a hagyományos 8szelepes jószágom van, abszolút kímélt állapotban, valóban nem egy S6.-os de a nyomatékérzékeny összkerékhajtását nem kell lebecsülni. Tökéletes megbízhatósággal döntesz bele egy komolyabb kanyarba (+10-15km/h), az autó akár kétkeréken is de befordul, amellett hogy nem rossz érzés a megtapasztalható tolóüzem sem. Murván átpördíthető hátsókerekessé a jószág, 80-20%-os arányban képes hátraosztani az osztómű és ha a nyomástároló tartályt 90.Ezrenként valaki kicseréli, illetve az autó nem agyatlanul van tolva-, hanem kultúráltan használva, akkor ez a valóban nem Haldex-viszkózzal ellátott hibrid is képes túlélni kortársait. Arról nem beszélve, hogy kanyar- és menetstabilitása a +180 kilótól, és a masszív hátsó futóműtől valóban magasan veri, az 1,6 1,8, vagy 2,0 tesóit!

Link to comment
Megosztás:

:lol: szomorú vagyok hogy fikázzátok a 4x4-et, vagy még nem vezettetek ilyen jószágot; esőben, hóban, vagy csak kanyargós erdei útakon. nekem a hagyományos 8szelepes jószágom van, abszolút kímélt állapotban, valóban nem egy S6.-os de a nyomatékérzékeny összkerékhajtását nem kell lebecsülni. Tökéletes megbízhatósággal döntesz bele egy komolyabb kanyarba (+10-15km/h), az autó akár kétkeréken is de befordul, amellett hogy nem rossz érzés a megtapasztalható tolóüzem sem. Murván átpördíthető hátsókerekessé a jószág, 80-20%-os arányban képes hátraosztani az osztómű és ha a nyomástároló tartályt 90.Ezrenként valaki kicseréli, illetve az autó nem agyatlanul van tolva-, hanem kultúráltan használva, akkor ez a valóban nem Haldex-viszkózzal ellátott hibrid is képes túlélni kortársait. Arról nem beszélve, hogy kanyar- és menetstabilitása a +180 kilótól, és a masszív hátsó futóműtől valóban magasan veri, az 1,6 1,8, vagy 2,0 tesóit!

Végre egy felhasználói hozzászólás.Tehát aki használja is, és ismeri is!

Képek esetleg a gépedről?

:?:

Link to comment
Megosztás:

....szomorú vagyok hogy fikázzátok a 4x4-et, vagy még nem vezettetek ilyen jószágot; esőben, hóban, vagy csak kanyargós erdei útakon. nekem a hagyományos 8szelepes jószágom van, abszolút kímélt állapotban, valóban nem egy S6.-os de a nyomatékérzékeny összkerékhajtását nem kell lebecsülni. Tökéletes megbízhatósággal döntesz bele egy komolyabb kanyarba (+10-15km/h), az autó akár kétkeréken is de befordul, amellett hogy nem rossz érzés a megtapasztalható tolóüzem sem. Murván átpördíthető hátsókerekessé a jószág, 80-20%-os arányban képes hátraosztani az osztómű és ha a nyomástároló tartályt 90.Ezrenként valaki kicseréli, illetve az autó nem agyatlanul van tolva-, hanem kultúráltan használva, akkor ez a valóban nem Haldex-viszkózzal ellátott hibrid is képes túlélni kortársait. Arról nem beszélve, hogy kanyar- és menetstabilitása a +180 kilótól, és a masszív hátsó futóműtől valóban magasan veri, az 1,6 1,8, vagy 2,0 tesóit!

Az már fikázás, hogy kerülendők ?

Bocsáss meg, de ha 1 kedves ismerősöm Vectra gazdi szeretne lenni, és megbízható autóra van szüksége, mert tudom, hogy nem napi 10 km-et nyargal, amikor bemegy a munkahelyére akkor én nem fogom nyugodt szívvel azt ajánalani neki, hogy vegyen 4x4-es Vectra-t.

Link to comment
Megosztás:

Jó estét !

Szeretném , ha megvizsgálnátok ezt a verdát mert lehet , hogy neki leszek a boldog tulajdonosa és már együtt mennénk a balcsira mint klubbtagok!!!!!

Na szóval Ő lenne az : 1994 OPEL VECTRA 2.0 I CDX zöld, metálfény, szervokormány, színes üveg, 2 légzsák, el. napfénytető, plüss, el. ablak, központi zár, fűthető el. tükör, 15-os alu. felni, ABS, CD-s hifi, bőrkormány, faberakás, téligumiszett lemezfelnivel, naproló, sportdob, szép külső-belső, 899.000 Ft, 06-20-260-0044, 06-70-290-4665 DYVPV

Van róla kép is csak nem tudom áthozni :lol: :lol: :lol:

WWW.TRADER.HU

Link to comment
Megosztás:

Kösz a jó tanácsot ! Felhívtam még nem néztem meg de holnap dél - egy óra között megyünk megnézni Antival , meg bevisszük uhuhu kollégához beméretni és , ha minden o.k holnap du mér egy Vectra boldog tulajdonosa leszek!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D :P :P :P :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.