Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

REKORD C


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Hozzászólások 182
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Na hali Tomi!

Hogy áll a lengkarcsavarkiszedprojekt??????? (bocs de nincs  betűm már hónapok óta... majd megyek az okosok topickba, nem a bill rossz  :lol: )

Drukkolunk! Tájékosztas! Max marad a PURhab... :lol:

Most írtam le a kecskeméti tali topicban olvasd el ott plíz :oops:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

...na ma történt egy szomorú dolog... délben hív egy cimborám, hogy béna volt, összetörte a C kupéját a garázsban! Kérdem ezt hogy csinálta, mondta, hogy csesztette a motort, fordítva állt be, hogy a kipuffogógáz kijöjjön az ajtón. A lába lecsúszott a kuplungról a kocsi meg sebességbe volt. Ugrott egyet a 2.5-es moci.... :lol:

Kezdheti előről az elejét, még a polcokat is megzúzta, amin lámpák, meg hasonló dolgok voltak, de csodával határos modon azok nem törtek össze.

Egyszer már én is jártam így, csak az udvaron szereltem.....

Link to comment
Megosztás:

...na ma történt egy szomorú dolog... délben hív egy cimborám, hogy béna volt, összetörte a C kupéját a garázsban! Kérdem ezt hogy csinálta, mondta, hogy csesztette a motort, fordítva állt be, hogy a kipuffogógáz kijöjjön az ajtón. A lába lecsúszott a kuplungról a kocsi meg sebességbe volt. Ugrott egyet a 2.5-es moci.... :(

Kezdheti előről az elejét, még a polcokat is megzúzta, amin lámpák, meg hasonló dolgok voltak, de csodával határos modon azok nem törtek össze.

Egyszer már én is jártam így, csak az udvaron szereltem.....

2,5-ös C Coupé?

Az nem A Coupé? (Commodore) :shock:

Ez nem az a srác akivel egyszer dumáltam? Norbi asszem :roll:

Link to comment
Megosztás:

"2,5-ös C Coupé?

Az nem A Coupé? (Commodore)

Ez nem az a srác akivel egyszer dumáltam? Norbi asszem "

de de, de nem ez a lényeg, azért írtam így, hogy minden nem veterános kollega is tudja hová tenni jobban miről van szó! De a Commo volt az jogos... De már kikalapálta a horpikat....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.