Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

REKORD C


Recommended Posts

  • Hozzászólások 182
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

szerintem jóval többet

indulónak kb. azt tartanám reálisnak, ami ennek az árnak a fele :(

persze lehet, hogy most hülyeséget mondtam, de én ennyit adnék érte

Odaírtam,hogy minimum :?

Akkor? :roll:

Jaa az előbb beültem a Rekordba a garázsban.

Pöccre indúlt a drágám.:heart: Jövőhéten kerülök vele egy nagyot :roll:

Link to comment
Megosztás:

Ilyen itt is van. :sad:

Talán egy csöppet szebb mint a másik. Viszont nem igazán coupe, annak ellenére hogy azt írják.

Mindenesetre jól tükrözi, hogy nincs lehetetlen ár a veteránautó piacon. 50-ért ez, vagy 250-ért a széthullott másik? Szerintem egyértelmű nem?

Link to comment
Megosztás:

"Ilyen itt is van."

ez a gép már volt a fórumon, augusztus óta hírdetik a Vaterán....valami lehet vele, ha még nem kellt el. Az a durva, hogy a minimál ár 25e Ft volt rá, és vagy 3x feltették újra, az egyik cimbi is licitált rá, de nem lett belőle semmi. Igen ez reális ár.

C coupét manapság 120-150e alatt nem igen kapni, akármilyen szakadt ennyit kérnek értük...., nézd, Tomi hány éve vette 50e-ért?! Akkor az azért nagyobb pénz volt mint most.

Az más kérdés hogy mit érnek meg ezek a vasak. Az eladónak általában sokat a vevőnek már kevésbé. Én azt mondom, akkor várjon az ember egy kicsit, és tegyen mellé, olcsóbban kijön egy kicsit drágábbal, vagy nagyon alkudjon. Egy ilyen gép ha egyben adják el, csak egy "pénzköltési lehetőség" :D ezek nem autók, hanem vasak! ha ráköltessz fél millát, meg 2 évet akkor autó lesz belőle. Csak ezt az eladók nem veszik figyelembe, mert jön a "hogy a szélvédő többet ér", duma....

Ezért rohad szét sok szép vas, és sokan nem adják el soha, aztán megy ki a méh telepre :(

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Helló Tomi!

Olvasom, hogy eladó az 5-ös váltó! Mit projektelsz helyette????? Kíváncsivá tettél! Szabad tudni róla valamit???

Szia!!

Greg leírta tömören a lényeget. :wink:

 

Szerintem egy 4 sebességeset, átszabatlan autót és plusz pár nap/hét szabadidőt.  

Mivel már van "játszós autóm" így nem fogok a Rekivel annyit járni,hogy érdemes legyen szétszabni. :roll:

Megpróbálom optikailag az eredeti felé csiholni. Az injektor természetesen marad. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hó hó! Mit láttam ma a TV-ben! Valami magyar Dijuice reklám és van benne egy C Rekord! Egy pillanatra az elején, de én még nem láttam ezt a gépet, valami érdekes festése van.... Tud valaki valamit róla?

Még szerencse, hogy lezúgó tábla egy golf2-est vág agyon nem, a Rekit! 8)

Link to comment
Megosztás:

Hó hó! Mit láttam ma a TV-ben! Valami magyar Dijuice reklám és van benne egy C Rekord! Egy pillanatra az elején, de én még nem láttam ezt a gépet, valami érdekes festése van.... Tud valaki valamit róla?

Még szerencse, hogy lezúgó tábla egy golf2-est vág agyon nem, a Rekit! 8)

MOMC-oc a Rekord és Coupe. Óbudán szokott felvillanni néha.

Legalábbis a kémeim szerint.

Asszem van róla képem a gépemen,ha megtalálom elküldöm. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.