Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

kori

Recommended Posts

Hát ha kisfogyasztású autót akarsz, akkor az Omega nem jó neked, bár lehet, hogy nem eszik annyit mint pl egy Zsiguli. Az automata váltó pedig olyan mint bármi más fődarab. Ha sokat használják, elkopik. Viszont ha van benne elég olaj (se kevesebb, se több), ami jó, akkor nincs vele gond. Az tény, hogy az elhasználódás hamarabb teszi működésképtelenné az automata váltót, mint a manuálist.

Link to comment
Megosztás:

egy 2.5-ös benzines automata omegát szeretnék venni

Már számtalanszor elhangzott, de leírom még egyszer; nem rossz a véhatos moci a B Omegában, de nagyon kényes, érzékeny műszer, ezért ha nem volt megfelelően karban tartva, akkor sok baj lehet vele.

Ennek a kettőfeles benzinesnek 11-15 liter között van a városi fogyasztása lábtól és forgalomtól függően, automatával mondjuk plusz egy liter. Városon kívül viszont nagyon baráti, én a kézi váltóssal csináltam 7,2-t is hosszabb távon. :wink:

DÍZELT NE VEGYÉL!!! Ha alacsonyabb fogyasztást akarsz, vegyél 2 literest. Ebből kétféle van, a 8 szelepes nem egy erőművész, viszont nagyon strapabíró, míg a 16 szelepes virgoncabb, de nem annyira időtálló.

De az a legfontosabb, hogy SZAKÉRTŐVEL NÉZESD MEG AZ AUTÓT, MIELŐTT MEGVESZED!!!

Én speciel szeretem amúgy a kettőfeles benzinest. Amikor működik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sztem ha V6 akkor inkább egy mv6-os. fogyasztásban kb egy liter plusz, de 40 lóval hosszabb. De amit flowa írt az igaz, azzal a kiegészítéssel, ha karbantartott példányt találsz, azt sem olcsó fenntartani. De a diesellel nem értek egyet. Sztem az adagoló tetején található el.gázpedál kivételével elég strapabíró.

Link to comment
Megosztás:

Sztem ha V6 akkor inkább egy mv6-os. fogyasztásban kb egy liter plusz, de 40 lóval hosszabb.
És micsoda élmény 200+ lovas Omegának odalépni... :twisted: :wink:

Sztem az adagoló tetején található el.gázpedál kivételével elég strapabíró.

Azzal mi szokott lenni?

Link to comment
Megosztás:

Kikopik a potméter (nem biztos hogy az) és 90-es tempónál rángat a motor. Amúgy ezt a betegséget a BMW-től örökölte :evil: Haveromnak kellett cserélnie. Az új 250e bontott pedig 30-80e forint. Ami érdekes, hogy a 80e-res nem lett jó, de a 30-as bejött.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok.

Az érdekelne, hogy a 96 os x20xev omiban, hány sebességes az automata váltó?

Én ma 5 öt számoltam, de ugy tudom csak 4 sebességes. Töbzör is probáltam, de mindig ennyit számoltam. Szabályos váltások, és öt sebességnek érzékeltem. Vagy tévedek?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Az érdekelne, hogy a 96 os x20xev omiban, hány sebességes az automata váltó?

Én ma 5 öt számoltam, de ugy tudom csak 4 sebességes. Töbzör is probáltam, de mindig ennyit számoltam. Szabályos váltások, és öt sebességnek érzékeltem. Vagy tévedek?

Fokozatválasztó kar - vagy mi :lol: - melett

1-2-3

vagy

1-2-3-4

a számozás ?

Link to comment
Megosztás:

Hát pedig az 4 sebességes. Nem lehet óverdrájv??? :smt102 Vagy a tork konverter??? :smt102 :smt102 :smt102 Mosmá engem is érdekel. :?

nem lehetne magyarul? :) :(

De tényleg . Indulás után még négyszer vált.

Ha durvábban nyomom neki, eléggé érezhető a rántás. Tempomattal nem annyira, de a fordszámmérő is szépen mutatja. Nem értem. :?:

Link to comment
Megosztás:

nem lehetne magyarul? :) :(
Sajnos nem.... :lol: Az OD jelentése nehezen fordítható, köbö a "redukálás ellentéte"-ként lehet körülírni a fogalmát. Bár az overdrive szerintem ismerős. Egy fokozat, ahol az áttétel 1:1-nél kisebb. Ez egy motorkímélő fokozat hogy javítsa a fogyasztást pl hosszú, sík úton, amikor nem gyorsítasz, csak tartod a tempót. De nem hallottam arról, hogy szereltek volna az AR25-ösökbe ilyet (ill ha az áttétel a 4. fokozaton kisebb mint 1:1 akkor az maga az overdrive, de az áttételeket nem ismerem fejből...). A "torque converter" pedig az automata váltók jellemzője.

converter_exploded_view.jpg

A nyomatékot változtatja. Röviden: egy "kerék" amit a motor hajt meg, és egy turbina ami a hajtott kerkeket, a fokozatokon keresztül. A kettő között közvetlen kapcsolat nincs, csak az olaj. A motor fordulat határozza meg azt, h milyen gyorsan áramlik az ATF, és ez gyorsítja v lassítja a "turbinát". (Középen a "Stator" a kütyü, amelyik megakadályozza, hogy az ATF "visszapattanjon" a pumpára, mert az gyengítené az erőátvitelt.)

Persze ettől még az ötödik fokozat rejtély marad.

Arra gondoltam, hogy az AR25/35 típusú váltókban nem kizárt, hogy van egy összezáró szerkezet.

Az automata váltók előnye, hogy a nyomaték többszörözhető az ATF turbinahajtással, de a hátránya, hogy a motor mindig picit magasabb fordulaton dolgozik, mint a turbina, (hiszen a motor hajtja a tehetetlen turbinát meg). Ennek kiküszöbölésére raktak modernebb automata váltókba egy összezáró szerkezetet, ami automatikusan zár, ha minimális a fordszámkülönbség a két fél között. Ez a fordulatszám különbség a szerkezet összezárásakor kiegyenlítődik, ami értelemszerűen még jobban lefogja a motort, és ez egy kisebb motorfordszám csökkenéssel jár (de nem sebességcsökkenéssel). De elvileg amikor old ez a zár, akkor (visszafelé váltás) nem nagyon lehet észrevenni.

Nem lehet ez az oka?

Számoljátok meg a sebességeket visszafelé is!!!

Persze-persze, ez megvan ott végigengedi váltani az összes fokozatot.

De ha jól tudom, akkor "3"-ban csak az 1es 2es 3as fokozatok jatszanak, nade ha ettől függetlenül ott hármat vált, az már egy kicsit sok :wink:

Én ma meg akartam számolni, de olyan forgalom volt, hogy nem bírtam 80 fölé menni még a nulláson sem. Addig nekem csak 4 fokozatom volt.
Link to comment
Megosztás:

Ezt már én is megfigyeltem, de ez állítólag így van gyárilag, nem pedig válóhibára utal. Mondjuk engem nem zavar.
Senki nem mondta, hogy hiba, csak mi lehet az oka??? :?: Szerintem a fent leírt "lock up" funkció, hogy ne pörögjön többet a moci, mint a váltó, amikor csak tartod a tempót. Mingyá rákeresek, hogy az AR25-ben van-e ilyen. Ha van, akkor szerintem visszafelé nem fogtok ötöt megszámolni, csak 4-et. (Ha mégis, akkor feladom.)
Link to comment
Megosztás:

http://www.jpat.co.uk/jpat_pdfs/GM%2029_11_2000.pdf

Az 5. oldal, fejlécben: "4 sebességes váltók "lock-up"-pal (AR25/35)". Ezen az oldalon az "ELECTRICAL" között ott van a Solenoid valve lock-up clutch". Szerintem ez zár össze (kb80-nál negyedikben), amire azt hihetjük, hogy 5. sebesség. Mindenesetre van ilyen szerkezet, és ennek ilyen effektje van. Ez az egyik legnagyobb előnye az AR25/35-ösöknek. Így lehet nyugodtan vitába szállni, hogy NEM eszik többet országúton mint a manuális, mert nem pörög többet az automata váltó miatt. Városban igen, hiszen ott nem lép működésbe a kütyü.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy minden autóváltón van sport fokozat?

Láttam hírdetésekben olyat hogy winter-sport automata? az miben különbözök? Hány féle autóváltót szereltek omegába? (B vagy C omi)

Kezdjük az elején. C Omega (még) nem létezik. Van B(1) és B2.

Tudomásom szerint 2 féle automata váltó létezett B Omegához. A régebbi 4 fokozatú, az újabb 5 fokozatú. Természetesen mindegyiknek létezik több változata, gondolok itt nyomaték és áttétel variációkra, motortól függően.

Úgy tudom, hogy az összes, computervezérlésű autómata váltón van sportfokozat és téli program.

Link to comment
Megosztás:

Igen, az enyém még az elsők egyike (1995), felszereltségét tekintve majdnem alap, és van rajta. Ez a "winter-sport automata" vmi magyar stílusú parasztvakítás lehet, hogy aki nem ismeri eléggé a típust, annak úgy tűnjön mint egy extra. Amúgy pedig egyszerű a lényege.

A téli üzemmódban nagyon hamar fölvált, sport üzemmódban pedig relatíve magas fordulaton, tehát később. Ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.