Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

kori

Recommended Posts

  • 1 month later...

Sziasztok!

Ha valaki automata váltóba szeretne belenyulni van egy 100 oldalas kis irományom hozzá robbantott ábrákkal, jelezzétek ha kell valakinek és átküldöm. Ill. ha tudok segítek javításban, mert volt benne anno hozzá kissebbfajta szerencsém.

Manuálishoz ISS?

Link to comment
Megosztás:

Arra azért figyelj, hogy a könyvek jogvédettek, és ha beszkenneled úgy továbbadod másnak, az törvénysértés!

Sziasztok!

Ha valaki automata váltóba szeretne belenyulni van egy 100 oldalas kis irományom hozzá robbantott ábrákkal, jelezzétek ha kell valakinek és átküldöm. Ill. ha tudok segítek javításban, mert volt benne anno hozzá kissebbfajta szerencsém.

Link to comment
Megosztás:

  • 8 months later...
  • 3 months later...

Sziasztok, üdvözlet minden Omegásnak!

Majdnem egy éve vagyok boldog tulaja egy 2000es kombinak (Y22XE), amit igyekszem gondosan fenntartani. Az egy év alatt persze már többet költöttem rá mint amennyibe került, de ezzel nincs is probléma, pont így számoltam a kezdetekkor, tetszik az autó és szeretném megőrizni minél tovább egyben... A kötelezőkön kívül sok kisebb nagyobb dolgot rendbe rak(at)tam már, most az automata váltó lenne soron.

Szeretném a segítségeteket kérni, hogy ajánljatok egy szervízt vagy valakit, aki már látott omegát automata váltóval és meg tudja itélni a jelenlegi állapotát, esetleg hozzá is tud nyúlni akár olajcsere/utántöltés vagy akár más, komolyabb probléma esetén. Abban sem vagyok biztos, hogy eleve automata váltós műhelybe vagy inkább "Omegás" szerelőhöz kellene vinnem első körben... A váltó amúgy alapvetően működik, két dolog miatt néznék be valahova:

- váltáskor kicsit néha ránt de azt már nem tudom megitélni, hogy ez a futásteljesítménnyel arányos-e

- olajhoz nem lett nyúlva mióta nálam van, előéletét nem tudom ezért pótlás/csere szükségességét is ki kéne deríteni

(Budapest és környéke)

Előre is köszönöm,

Bence

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, üdvözlet minden Omegásnak!

Majdnem egy éve vagyok boldog tulaja egy 2000es kombinak (Y22XE), amit igyekszem gondosan fenntartani. Az egy év alatt persze már többet költöttem rá mint amennyibe került, de ezzel nincs is probléma, pont így számoltam a kezdetekkor, tetszik az autó és szeretném megőrizni minél tovább egyben... A kötelezőkön kívül sok kisebb nagyobb dolgot rendbe rak(at)tam már, most az automata váltó lenne soron.

Szeretném a segítségeteket kérni, hogy ajánljatok egy szervízt vagy valakit, aki már látott omegát automata váltóval és meg tudja itélni a jelenlegi állapotát, esetleg hozzá is tud nyúlni akár olajcsere/utántöltés vagy akár más, komolyabb probléma esetén. Abban sem vagyok biztos, hogy eleve automata váltós műhelybe vagy inkább "Omegás" szerelőhöz kellene vinnem első körben... A váltó amúgy alapvetően működik, két dolog miatt néznék be valahova:

- váltáskor kicsit néha ránt de azt már nem tudom megitélni, hogy ez a futásteljesítménnyel arányos-e

- olajhoz nem lett nyúlva mióta nálam van, előéletét nem tudom ezért pótlás/csere szükségességét is ki kéne deríteni

(Budapest és környéke)

Előre is köszönöm,

Bence

Sajnos kevés olyan ember van, aki ért az automata váltóhoz. Ha váltáskor üt a váltó, akkor ott már el van kopva, vagy törve valami. Törni az olajpumap és a háza közti hézagoló gyűrű szokott. Olajcserekor mindkét olajteknőt le kell szedni, ha van vmilyen alkatrész darab bennük, akkor mindenképp szét kell szedni a váltót. Ha nincs, elég lehet az olajcsere is, és a fékszalag állítás. Itt a fórumon keresd wessz kollegát. Becsületes neve Weisz Dániel és Törökbálinton van a műhelye. Ha nem találod, írj és átküldöm a számát.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

SZIASZTOK!

Nekem is hasonló lenne a problémám. 3000 v6-om van.2000-es évjárat. Az autót amikor megvettem már 7 éve az akkori szervízfüzetben vezetve volt van minden. A váltóban 135017km nél volt váltóolaj csere. Most a váltóban 210 ezer kilóméter van. Néha amikor fékezek és hirtelen gátz adok akkor szokott ütni egy picit mintha valaki hátulról megkoccantaná az autót. Gondolom megérett az olajcserére? 

Egy olajcserénél is rettegni kell, hogy nem végzik el jól? A Patyi Lacihoz szoktam hordani az autót ha kell. Nemtudom ,hogy ő vállal-e váltóolajcsrét. Merjem rábizni? 

Azért voltam dillemában mert sokan itt a fórumon azt írtátok, hogy a váltóban nem kell olajat cserélni.

Üdv:Attila

Link to comment
Megosztás:

Szia. Kell olajat cseréni a váltóban! A széria elején az Opel úgy gondolta, hogy nem kell, de később rájött, hogy hiba volt. Ha jól emlékszem később 90e csereperiódust írt elő. Ha váltáskor üt a váltó, esélyes, hogy az olajcserén kívül más gond is lesz. Patyi úr profi a szakmájában. Nyugodtan bízd rá.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Üdvözlök minden fórumozót.kérdések hadaival tudnàlak bombàzni titeket mint friss omega b caravan tulaj.automatavàltó csinàl olyat hogy ha megyek vele 10 km t akkor kis felkiàltójel és nem vàlt se fel sem pedig le.de ha megàllok leàllitom majd ujrainditom semmi baja.vàltóolaj cserélve.ha lehuzom mechanikusba akkor minden fokozat vilàgìt az normàlis?vàlaszokat előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

helo mindenkinek.

KORI neked köszi a tippet.még nem voltam kiolvastatni mert nincs tippem hova vigyem meg amugy se megy a ketyere mert a müszerfal a csomagtartoban pihen fütöradiátor végett.de időközben kiderült hogy olajcsere nem volt csak rátöltöttek három litert.szervizben elözö tulaj elmondása szerint.én hiszek neki mert buta is nö is meg rokon is csak most tudtam vele értekezni mert most jött haza németböl.ugyhogy oil csere-bere oldhatja a gondot?

Mert ahogy az irásotokat nézem nem tul egészséges utántölteni föleg hogy nem is tudják mi volt benne.:auto_15:

Link to comment
Megosztás:

13 hours ago, kori írta:

Nem hiszem, hogy olajcsere megoldja a gondot :( Fűtőradiátorból nyugodtan megveheted a legolcsóbbat, mert sajnos a tizenpárezres is ugyan az, csak más dobozban van (tapasztalat).

Köszönöm a vàlaszt a radiàtor müanyag része csuszott szét.hogy miért keletkezett ekkora tulnyomàs a rendszerben nem tudom.de ragasztani akarom mert ez legalâbb gyàri méretarànyos és minöség ha kicsit koros is.epoxival akarom ragasztani de itt szolnok megyében nem egyszerü ilyen ragasztót talàlni.mesélhetnék rolla de ez nem ide tartozik.mégegyszer köszi KORI màgus

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Tavasszal nekem is sikerült felgyújtani az autóm belsejét, de én inkább komplett kábelköteget cseréltem, mintsem foltozgattam volna.

 

Ha nagyon nagy a nyomás a rendszerben, akkor lehet, hogy hengerfejes a gép :( Nekem 2x volt ilyen, de egyszer sem dolgozta össze az olajat és a vizet.

Link to comment
Megosztás:

tisztelt KORI.

Szavaid oly simogatoak a lelkemnek mint egy ráspoly./ VICCELEK/ 

a motortérben volt tüz a szélvédö alatt.nem belül.de az elözö tulaj nem tudott rolla.unokahugom ezért hiszek neki.ott meg nem sok kábel van ezért korbácsot nem cserélek.

Attol én is tartok hogy hengerfejes a ketyere mert a szerelö akitöl elhoztam az egy fa..sz hidegen hajtogatta tán halllomásom szerint.de majd vesz tömitést meg fizeti a gépimelot ha beigazolodik a gyanunk.

Remélem nem harapnak meg hogy itt ebben a topikban kérdezem meg.

De miben nyilvánult meg neked a hengerfej hiba?

 

Link to comment
Megosztás:

Mikor először volt hengerfejes, sorban durrantak el a vízcsöveim, majd mindig vhol utat talált magának a víz. A csövek pedig betonkemények voltak. Legutóbb pedig a javított hűtőt nyomta szét, és egy napos állás utáni indításkor nem indukt el minden henger.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.