Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fék, futómű kérdések


agocsiams123

Recommended Posts

jaja jó volna kis ültetés, de nem tudom milyen rugót rakjak be ami azért keményebb is, mert már több embertől hallottam, h ezek az ültetők nem keményebbek semennyire sem. lehet szürke lenne de, ha 2 hetente lemosom talán úgy jó:devlish:

Szerintem nem jó az, ha csak a rugó kemény. Komplett futómű kell alá rendes (pl. állítható keménységű) gátlókkal.

Igaz ez nem olcsó, de az úttartásnak szerintem jobbat tesz.

Link to comment
Megosztás:

Gratula! Szép lett :devlish: Jól mutat :lol:

Lefújtam a dobokat fehérre majd rakok fel képet nemsokára, de sajna a nyeregre már nem lett elég:( mondjuk, azt nem tudom, hogyan csináljam, mivel nincs kedvem lekötni, utána légteleníteni (kellene venni fékfolyadékot is) esetleg maszkolnám.

Link to comment
Megosztás:

Lefújtam a dobokat fehérre majd rakok fel képet nemsokára, de sajna a nyeregre már nem lett elég:( mondjuk, azt nem tudom, hogyan csináljam, mivel nincs kedvem lekötni, utána légteleníteni (kellene venni fékfolyadékot is) esetleg maszkolnám.

Én semmiképp sem venném le :devlish:

Kitakarni mindent ami kaphat a festékből és jöhet a mehet :lol:

Várjuk a képeket!

Link to comment
Megosztás:

Én semmiképp sem venném le :devlish:

Kitakarni mindent ami kaphat a festékből és jöhet a mehet :lol:

Várjuk a képeket!

Lefújtam a nyergeket is, csak takartam amit nem kell lefújni(adtam a betétek külső részének is ami látszik):lol: Nem lett rossz igaz nem virít úgy mint egy piros v. sárga, de legalább egyedi, mindjárt jönnek a képek is!

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Még 4 sárpofozót kellene szereznem, de rohadt drágák.

Milyen sárpofozóra gondolsz?

A kerekek mögött elhelyezett sárfogógumira gondolsz?

Arról engem lebeszélt egy kasztnis haverom, mert, hogy megragad alatta a sár és elrohasztja a kasztnit! Persze csak elől, mert hátul a lökösre fogatódik!

Szereztem Thor barátunktól hátsó dobbetéteket is....Azt meg próbáltam felrakni,de nem nagyon akartak passzolni,bár fel lehetett volna rakni, csak az velük a gond, hogy túl hamar kanyarították el a kerékjárati ívet kívül és ezért beleérne a kerék sztem, ha beülünk vagy 5-en.

Link to comment
Megosztás:

Milyen sárpofozóra gondolsz?

A kerekek mögött elhelyezett sárfogógumira gondolsz?

Arról engem lebeszélt egy kasztnis haverom, mert, hogy megragad alatta a sár és elrohasztja a kasztnit! Persze csak elől, mert hátul a lökösre fogatódik!

Szereztem Thor barátunktól hátsó dobbetéteket is....Azt meg próbáltam felrakni,de nem nagyon akartak passzolni,bár fel lehetett volna rakni, csak az velük a gond, hogy túl hamar kanyarították el a kerékjárati ívet kívül és ezért beleérne a kerék sztem, ha beülünk vagy 5-en.

igen sárfogó gumira gondoltam, csak mert tiszta dzsuva az ajtó, küszöb, hátsó lökős széle ha olyan helyen, időben járok. Mondjuk lehet benne valami, hogy elrohasztja, az új autókon szinte egyiken sem alkalmazzák már. úgy tudom nekem van dob betét, de majd meglesem.

Link to comment
Megosztás:

Szereztem Thor barátunktól hátsó dobbetéteket is....Azt meg próbáltam felrakni,de nem nagyon akartak passzolni,bár fel lehetett volna rakni, csak az velük a gond, hogy túl hamar kanyarították el a kerékjárati ívet kívül és ezért beleérne a kerék sztem, ha beülünk vagy 5-en.

Pedig full gyári :devlish:

Nem a kis ET-s felnid miatt ér bele?

Link to comment
Megosztás:

igen sárfogó gumira gondoltam, csak mert tiszta dzsuva az ajtó, küszöb, hátsó lökős széle ha olyan helyen, időben járok. Mondjuk lehet benne valami, hogy elrohasztja, az új autókon szinte egyiken sem alkalmazzák már. úgy tudom nekem van dob betét, de majd meglesem.

Hátul van benne neked?

Ha van légyszi fotózd már le!

Link to comment
Megosztás:

Hali! Ugy rémlik nekem van egy szett sárfogóm valahol. Ha érdekel akkor körülnézek, merre lehet.

Hali! Megnézheted, esetleg képet is küldhetsz róla, nem tudom, hogy felraknám e mert páran már kezdenek lebeszélni róla:)

Link to comment
Megosztás:

Ha neked nem is kell, akkor az Öcsibácsit lehet, hogy érdekli, ő is pályázott ilyenre!

:lol:

Nem mondom h nem kell, érdekel a dolog, szerintem jól mutatnak a sárpofozók az autók többségén:) de lehet csak ezért van :devlish: (tudni kellene mennyit kér érte, mert megszokták kérni rendesen ezekért a gumi-műanyag darabokért! )

Link to comment
Megosztás:

Nem mondom h nem kell, érdekel a dolog, szerintem jól mutatnak a sárpofozók az autók többségén:) de lehet csak ezért van :devlish: (tudni kellene mennyit kér érte, mert megszokták kérni rendesen ezekért a gumi-műanyag darabokért! )

Megnézem talán van mégegy garnitura.

Mondjuk legyen egy 5ös?!

Estefele csinálok képeket.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.