Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fék, futómű kérdések


agocsiams123

Recommended Posts

legegyszerűbb ha megnézed a váltó w számát. :-D amúgy a gt ismertetőjelei: b-c oszlop fekete, kis szárny a csomagtartón, piros csík a lökhárítón díszléceken körbe, sportkormány sportülések, és persze a rövidebb váltó.

 

Meg a csomagtartón rajta van fehér matricával,hogy Vectra GT.Vagy az ajtón egy műanyag.Bár ezek szerint nem mindegyiken:)

https://www.google.hu/search?q=vectra+GT&espv=2&biw=1280&bih=923&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCEQsARqFQoTCJjZv_jz88cCFUJbGgodHGYGpg#tbm=isch&q=vectra+A+GT&imgrc=vDGZ0wS20_7zqM%3A

 

Módosítva : Geopake
Link to comment
Megosztás:

De most amúgy neked mennyit is forog mennyinél hanyadikban hogy hosszabbat szeretnél?

Jelenleg semennyit de asszem 3000 körül volt 120 5 ben. Csak azt hittem ennél van hosszabb esetleg de akkor jó ez így! Még nem teljesen vagyok képben a típusban. Nagyon régen Trabant volt golf 2 ötös váltó stb. Szeretem a végleteket kiprobálni. Most hogy ez is szétjött alul felül egyedül blokkot nem fűzöm mert szemmel láthatóan jó már kezd derengeni hogy működik ez a rendszer. Persze sok okosat hallok tőletek is! Megint azt érzem mint tizenéves évek végén van egy klassz jó verda a markomban (amit sajnos nem tartottak karban). De már nem sok van hátra. Aztán tavasszal kasztni.

Link to comment
Megosztás:

Jelenleg semennyit de asszem 3000 körül volt 120 5 ben. Csak azt hittem ennél van hosszabb esetleg de akkor jó ez így! Még nem teljesen vagyok képben a típusban. Nagyon régen Trabant volt golf 2 ötös váltó stb. Szeretem a végleteket kiprobálni. Most hogy ez is szétjött alul felül egyedül blokkot nem fűzöm mert szemmel láthatóan jó már kezd derengeni hogy működik ez a rendszer. Persze sok okosat hallok tőletek is! Megint azt érzem mint tizenéves évek végén van egy klassz jó verda a markomban (amit sajnos nem tartottak karban). De már nem sok van hátra. Aztán tavasszal kasztni.

Nekem is Trabant volt az első Jetta a második kocsim.Az én Vectra C20NE-m 2700 körül ment 130-cal 5.sebességben.Ha nem kellene sok kutyát fuvaroznom,még mindig a Vectrát használnám.Nézegettem sokáig jó A Vectrákat,de már letettem róla:) Egyszer találtam is egy CDX-et de lecsúsztam róla.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nekem is Trabant volt az első Jetta a második kocsim.Az én Vectra C20NE-m 2700 körül ment 130-cal 5.sebességben.Ha nem kellene sok kutyát fuvaroznom,még mindig a Vectrát használnám.Nézegettem sokáig jó A Vectrákat,de már letettem róla:) Egyszer találtam is egy CDX-et de lecsúsztam róla.

Vectra B kombi? XDDD sajnos abban már nem volt C20NE.... De örvendek kedves ex Trabantos!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.