Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fék, futómű kérdések


agocsiams123

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Tegnap észre vettem hogy csöpög a kormányművem, lehet ebbe szimmeringet cserélni? gondolom máshol nem tud folyni. javítható egyáltalán házilag, vagy komplett kormányművet keressek inkább bontóba?

Minden ötletet szívesen fogadok.

 

Még egy kérdés. milyen típusokkal megegyező a kormányművem? minden vectrába  esetleg omegába, calibrában ez van?

 

köszi

Módosítva : rainman
Link to comment
Megosztás:

Kadett E, Ascona C, Vectra A, Calibra, F astra. 

 

Semmit nem kapsz hozzá, neki se állj. Van pesten cég aki ilyennel foglalkozik, másról nem tudok. A bontott talán olcsóbb, de lutri. Nekem is van 3 eladó. 

De én még olyat nem láttam amelyik porzáraz lenne. 

 

köszi, találtam F astra kormányművet 4000 ért.. annyit megér még ha lutri is. Akkor legalább lesz egy amit elviszek felújíttatni, a másik meg marad a kocsiba addig. csak igy naponta 1 liter olajat kinyom, és ugye 2400 ft egy liter az atf-böl. :(

 

 

tényleg ha leveszem a szíjat a szervópumpáról, hogy ne nyomja az olajat, működik a kormány, vagy csak olajjal megy?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Fék tuninggal kapcsolatosan lenne kérdésem. Adott egy A Veki 256 os első fékekkel. Vettem B Veki nyergeket (288mm) és 280mm-es Meriva, 4 furatos tárcsát. Minden klappol, csak ugye a régi 256os tárcsa belső átmérője fel ült a kerékagyra. Ez 120mm. Az új Meriva tárcsa belső átmérője 139mm. Kérdésem lenne, hogy miként tudnám kiküszöbölni ezt az "apró" különbséget? Mert ugye szerintem fontos, hogy a féktárcsát ne a csavarok tartsák, hanem a kerékagyra feküdjön fel, tehermentesítve legyen. Megoldás lehet esetleg Meriva kerékagy átépítése? Azt nem tudom, annak a méretei (illetve a belső ricnis kiképzése a féltengely miatt) mennyire esnek egybe az A vekiével.

Előre is nagyon köszönöm segítséget!

 

Üdv,

 

Tomi

 

Szerk.: Utánanéztem a kerékagy cserés dolognak. Nem lehetséges. Fogszám diffi van. Külső csukló csere sem játszik, mivel azok a fogszámok sem stimmelnek.Érdekességképp még az egészre, hogy a Meriva kerékagy átmérője nem 139 mm, mint a saját tárcsájának a belső átmérője...annál kisebb, 135 mm.. :S

Módosítva : psztamas
Link to comment
Megosztás:

Nekem is ez a szett van fent. Én fogtam két alufelni központosító müanyag karikát, (belső 56.5, külső 60mm) ez pont passzol a tárcsába, csak a szélességét kell levenni kicsit. 

 

De egyébként pl a gyári 236-os féktárcsa sem ül fel sehova a kerékagyon. Egyedül a kis rögzítő csavar központosítja. 

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
2 hours ago, wookie írta:

Miért van az, hogy mindig mikor kitalálok valamit az autó továbbfejlesztésére, akkor kiderül, hogy útban van valami, aminek a hiánya nagyban hazavágja a hétköznapi használhatóságot? :D

Na ezt most nemértem :D Min töröd a fejed már megint? :D

Link to comment
Megosztás:

2 hours ago, wookie írta:

Miért van az, hogy mindig mikor kitalálok valamit az autó továbbfejlesztésére, akkor kiderül, hogy útban van valami, aminek a hiánya nagyban hazavágja a hétköznapi használhatóságot? :D

Ez most valami olyasmi dilemma, mintpl. hogy a fluxuskondenzátor beépítéséhez ki kéne venni az ABS-t mert útban van? Mert ha ez a helyzet, akkor én a fluxuskondenzátorra szavazok... ABS-e bárkinek lehet.:-)

Link to comment
Megosztás:

Kb. :D

 

Semmi extra, csak nekem mániám a futómű, (és nem úgy, hogy ültessük porba mert az húde jó, meg a futómű az nem a rugó/gátló kombónál merül ki nálam) és már korábban is agyaltam hogy be kéne alá tolni a 4x4/calibra független hátsó futóművet, csak akkor bukom a pótkereket, meg az teljes alvázcserével jár, nem csak a hídtól hátrafele, erre most hogy voltam az opelnál próbamunkán, végre közelről is megszemlélhettem az új astrák hátsó futóművét, a watt kitámasztással. Nem is lenne bonyolult megoldani, sőt, csak hogy útban van az a rohadt pótkeréktartó. :D (már mer csak hogy a lényeg a hátsó futóműben rejlik, és valahogy kevésnek érzem hogy betolom alá a duplastabis saab/gsi hidat poli szilentekkel)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem dicséretes az ötlet, de engem nem a pótkeréktartó zavarna (sőt, az a legkevésbé, ma már ritka a defekt, ha meg mégis van, akkor egy defektspré megoldja a problémát a legközelebbi gumisig), hanem hogy ez az egész már olyan mértékű módosítás, ami átalakítási engedély köteles, szóval hogy lenne onanntól műszaki?

Link to comment
Megosztás:

Hát, most vagy igen, vagy nem. De kb három csavar leszedni. 
Most mondjam azt, hogy a 280-as fék se gyári, meg nincs katalizátor, meg már 4 éve nem a gyári motorral járok? Amíg ilyen szintű a vizsgáztatás komolysága, addig egy ilyenen nem aggódok. 

 

A defektspré meg az egyik legnagyobb marhaság. Manapság nem az a jellemző hogy az ember gumiját kiszúrja valami, amit a defektspré megold. Egy kiszakadt szelep, vagy leütött felniperem esetén a defektspré max pingvinezésre elég. Azért én amilyen hosszú távokat megyek egész évben, nem bíznám rá magam. 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok!

Teljes fékrendszer fel lett újítva. Új csövek mind a 4 kerékhez, gumicsövek, nyergek (természetesen felújítva) cserélve nagyobbra, főfékhenger és devander is cserélve. A problémám az az, hogy többszörös légtelenítés ellenére még van levegő a rendszerben. Tömítetlenségről nem beszélünk, sehol nincs szivárgás a rendszerben. Azt mondták, illetve olvastam is, hogy ABS kockában maradhat esetleg levegő. Olvastam több módot rá, viszont itt is kérdezném, van e rá valami módszer, amit az Opelekhez lehet/kell alkalmazni?


Előre is köszönöm!

 

Üdv,

 

Tamás

Link to comment
Megosztás:

1 óra, psztamas írta:

Sziasztok!

Teljes fékrendszer fel lett újítva. Új csövek mind a 4 kerékhez, gumicsövek, nyergek (természetesen felújítva) cserélve nagyobbra, főfékhenger és devander is cserélve. A problémám az az, hogy többszörös légtelenítés ellenére még van levegő a rendszerben. Tömítetlenségről nem beszélünk, sehol nincs szivárgás a rendszerben. Azt mondták, illetve olvastam is, hogy ABS kockában maradhat esetleg levegő. Olvastam több módot rá, viszont itt is kérdezném, van e rá valami módszer, amit az Opelekhez lehet/kell alkalmazni?


Előre is köszönöm!

 

Üdv,

 

Tamás

Maga a főfékhenger is tud levegőt pumpálni a csövekben ( persze csak ha a pedállal lett légtelenítve) ha hibás a fékrásegítő felől a gumikarmantyú. Az ABS kockával ha jól tudom nem kell semmit csinálni légtelenítéskor csak itt más a sorrend : ABS nélkül: Jobb hátsó, bal hátsó, jobb első, bal első. ABS-el: Jobb első, bal első, jobb hátsó, bal hátsó. Ha van terhelésfüggő fékerő szabályzó a hátsó hídnál, akkor annak a karját a karosszéria felé kell nyomni, mert különben a dugattyú a fékpedál taposásakor kifelé tolódik. Bár így is lehet légteleníteni de könnyebb ha ez ekkor nem működik.

Link to comment
Megosztás:

18 órája, zotya975 írta:

Maga a főfékhenger is tud levegőt pumpálni a csövekben ( persze csak ha a pedállal lett légtelenítve) ha hibás a fékrásegítő felől a gumikarmantyú. Az ABS kockával ha jól tudom nem kell semmit csinálni légtelenítéskor csak itt más a sorrend : ABS nélkül: Jobb hátsó, bal hátsó, jobb első, bal első. ABS-el: Jobb első, bal első, jobb hátsó, bal hátsó. Ha van terhelésfüggő fékerő szabályzó a hátsó hídnál, akkor annak a karját a karosszéria felé kell nyomni, mert különben a dugattyú a fékpedál taposásakor kifelé tolódik. Bár így is lehet légteleníteni de könnyebb ha ez ekkor nem működik.

Szia!

 

Először is köszönöm a választ!

A rásegítőnél nem lehet sérült semmi elvileg, magam raktam össze, új a főfékhenger (ugye azon van tömítés). Az ABS-es sorrendet viszont nem értem. Ha nincs abs, ugye a legtávolabbi kerékkel kell kezdeni (én ezt alapból így csináltam, nem tudtam az abs-es módot). Viszont nem fordított kellene legyen ABS-nél a sorrend? Értem úgy, hogy BE-JE-BH-JH? Te úgy írtad viszont, h JE-BE...STB.

Elnézést hogy értetlenkedek, el fogadom, ha úgy van, ahogy mondod, csak logikát szerettem volna találni a rendszerben :)

Üdv,

Tamás

Link to comment
Megosztás:

2 órája, psztamas írta:

Szia!

 

Először is köszönöm a választ!

A rásegítőnél nem lehet sérült semmi elvileg, magam raktam össze, új a főfékhenger (ugye azon van tömítés). Az ABS-es sorrendet viszont nem értem. Ha nincs abs, ugye a legtávolabbi kerékkel kell kezdeni (én ezt alapból így csináltam, nem tudtam az abs-es módot). Viszont nem fordított kellene legyen ABS-nél a sorrend? Értem úgy, hogy BE-JE-BH-JH? Te úgy írtad viszont, h JE-BE...STB.

Elnézést hogy értetlenkedek, el fogadom, ha úgy van, ahogy mondod, csak logikát szerettem volna találni a rendszerben :)

Üdv,

Tamás

Hát igazából logikai magyarázattal nem tudok szolgálni, csak kinéztem a szerelési utasításból, ott ezt írták. Az ABS nélküli féknél mind a 4 kerékhez közvetlenül a főfékhengertől mennek a fékcsövek, ha ABS-van akkor csak 2 fékcső indul a főféktől megy be az ABS-kockába és onnan megy 4 tovább, lehet hogy ezért más a sorrend. De a pontos magyarázatot nem tudom. Mindenesetre ha más okot nem találni a légtelenítési hibára érdemes megpróbálni ezt a sorrendet is.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
4 órája, isi írta:

Nem tudom, de mi Calibra gólyalábat és féltengelycsuklót raktunk az 1.7 Td vekibe, már 3 éve benne van.

Igen, mert a dízel féltengely a váltó felől kisblokkos a gólyalábnál nagyblokkos. Így lehet kisblokkra gyárilag 5 csavaros agyat feltenni, pl. C20LET, Saab 900 - 9-3, stb

Link to comment
Megosztás:

55 perce, Bundee írta:

Igen, mert a dízel féltengely a váltó felől kisblokkos a gólyalábnál nagyblokkos. Így lehet kisblokkra gyárilag 5 csavaros agyat feltenni, pl. C20LET, Saab 900 - 9-3, stb

Na, most okosabb lettem :D Ezt nem tudtam eddig, bár van két ilyen gépsárkány a családban, de nem igen volt baj a féltengelyekkel (leszámítva ezt az egy esetet, az is azért, mert úgy bele volt rohadva a csukló ricnije az agyba, hogy nem tudtuk kinyomatni, jobban mondva pár évre rá lánggal közel olvadáspontig hevítve sikerült).

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok!

Vásároltam az "A" Vectrámra gyári Opel alufelnit.Az a kérdésem,hogy a 185/65 R15 gumi felrakható-e az autóra,nem fog beleérni a sárvédőbe?

Próbálok képet feltölteni a felniről.Ha jól tudom a Vectra 2000-en volt ilyen ötkivágásos felni.

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Opel_Vectra_2000_1989-1992.JPG

Módosítva : tillmannz
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.