Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fék, futómű kérdések


agocsiams123

Recommended Posts

az alsó az micsodán volt? az is vekin?, a felsők elég jó állapotban vannak, előre valami "S" alakú lemezzel lehet befogatni a doblemez meg a sárvédő közé ugye?

Vekin volt az is, a lökösre kell felcsusztatni(ez nem csavaros, talán ez lehet az az "S" alaku). Az elsőket pedig csavarral kell felfogatni.

Link to comment
Megosztás:

Olyan gondom lenne, hogy a motor mellett a két váltórúdnál ami tartotta össze, az szétesett és lotyog a váltó meg nem veszi a sebességeket.

Pontosan mi annak a neve, váltókulissza???

Most összedrózoztam hogy hazatudjak menni és a lükvercbe van az 1-es, 1-esbe a 3-as sebesség. Így összedrótozva sokkal jobb mint volt, azelőtt a 2-est nem is vette, most meg igen.

Mit kellene venni és kb. mennyibe kerül az alkatrész???

Link to comment
Megosztás:

Bekarikáztam, hogy mi a ludas :S

Nekem ez szétcsúszott, megdrótoztam, azóta jobban veszi a sebességeket mint azelőtt, csak így nem járhatok vele :devlish:

Mennyibe kerül ide az alkatrész és mi ennek a neve???

Meg tiszta olaj ez a kulissza meg ez a kar, ez mitől lehet?? csapágy meg szimering??

Link to comment
Megosztás:

Bocs, nem voltam itthon. Így kicsit késve kapsz választ.

Olyan műanyagot bontóban szerezhetsz, de valószínű hogy ha kikopott a két kar, akkor azokat se ártana kicserélni.

Az olaj a kulisszából jön. (az a szép tiszta alkatrész a képemen) A szimering kb. 500 pénz. Kicserélni sem nagy dolog.

Nem árt váltóolajszint ellenőrzést csinálni és esetleg utántölteni.

A GYÍK-ban megtalálod, hogyan kell mindezt.

Link to comment
Megosztás:

Nem baj, azóta én is utána jártam autós boltba, azt a műanyagot után gyártottan 2e Ft-ért kapok ami együtt van az egyik karral hozzá csapszeg 800ft.

Ami a kulisszából jön kar, az elvan görbülve, ezért a szerelő ideglenesen csavarral összefogatja a 2 kart, amíg nem kapok.

Azt mondta a szerelő, hogy az a kevés olaj ami nekem is van, kb. ugyanannyi mint amit te linkeltél képet, az csak szivárgás és ez természetes.

Ma rakja fel a sportkipufogómat, kíváncsi leszek milyen hangja lesz :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Lenne egy kérdésem lengéscsillapító ügyben. Szét lehet szedni a gyárit, vagy fixre van gyártva és csak cserélni lehet?

ha jól tudom a hátsókat igen, azok felújíthatóak, de nem nagyon éri meg, épp minap kérdeztem autósboltba, mert a hátsók lassan cserések lesznek ,azt mondta most 7K/db a monroe.

Link to comment
Megosztás:

ha jól tudom a hátsókat igen, azok felújíthatóak, de nem nagyon éri meg, épp minap kérdeztem autósboltba, mert a hátsók lassan cserések lesznek ,azt mondta most 7K/db a monroe.

Isi én megcsinálom magamnak. 7k ért hmm, 9k ért van olajos Bilstein ;)

De ha magam csinálom akkor keményebb lesz mindegyiknél, jobb hátső szétment szerintem mert tompa kopogó hangja van kicsit rosszab ton.

Inkább a bilstein, mint a monroe. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Isi én megcsinálom magamnak. 7k ért hmm, 9k ért van olajos Bilstein :rolleyes:

De ha magam csinálom akkor keményebb lesz mindegyiknél, jobb hátső szétment szerintem mert tompa kopogó hangja van kicsit rosszab ton.

fene tudja én most azt hallottam, hogy a G astrakba bilstein van és tök hamar szétmennek. az elsőket 11ért vettem gázosak, de nem emlékszem milyen márka. amúgy h megy egy ilyen felújítás?

Link to comment
Megosztás:

Keress rá Kárászy, vagy Lindor lengéscsillapítóra. Őket tudom ajánlani ha nem akarsz vele te sz*rakodni. Csak az a baj hogy ki kell szedned és úgy odavinni, és van pár nap hét átfutási idő. Tehát addig a kocsinak löttek. Keménységet meg te mondod meg náluk milyet szeretnél.

Amúgy olyan 3-6ezerért felújítják szerintem.

Az első teló az golyalábas vagy milyen mert próbáltam rákeresni de egyszer golyalábassat ad ki máskor meg vmi préselt vagy nem is tudom milyen felfogatásut.

Link to comment
Megosztás:

Keress rá Kárászy, vagy Lindor lengéscsillapítóra. Őket tudom ajánlani ha nem akarsz vele te sz*rakodni. Csak az a baj hogy ki kell szedned és úgy odavinni, és van pár nap hét átfutási idő. Tehát addig a kocsinak löttek. Keménységet meg te mondod meg náluk milyet szeretnél.

Amúgy olyan 3-6ezerért felújítják szerintem.

Az első teló az golyalábas vagy milyen mert próbáltam rákeresni de egyszer golyalábassat ad ki máskor meg vmi préselt vagy nem is tudom milyen felfogatásut.

gólyalábas

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Mióta meg van a vas azóta ráz a kormányom olyan 120-130 körül....

mind téli,mind nyári kerekekkel...a nyárit felrakás előtt is centítoztattam meg azóta már volt még egyszer,de nem szűnik meg a rázás,pedig már a futómű is be van állítva,előtte meg kicseréletm,amit lógni véltem pl.:jobbos toronyszilent,csapágy, kerékcsapágy, alsó kitámasztó gömbfej....

Arra gondoltam, hogy a lengőkaok valamelyikének valamelyik szilentje miatt csinálhatja....

vagy el van görbülve az egyik féltengelyem....

Szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.