Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A meriva egyébként rossz kocsi?Nem csalódtam a kocsimban, még semmi baja nem volt.A merivában az tetszik, hogy nagy a csomagtartója meg az olyan családi kocsi jellegü.

Én biztosan nem cserélném le az ujonnan vásárolt, 50 000 km-es autót egy ismeretlen, 150 000 -ret futottra. Biztosan nem mindig kell a nagy csomagtartó, viszont kb. 100 000 Ft beruházással veszel tetőcsomagtartót és tetőboxot.
Link to comment
Megosztás:

A meriva egyébként rossz kocsi?Nem csalódtam a kocsimban, még semmi baja nem volt.A merivában az tetszik, hogy nagy a csomagtartója meg az olyan családi kocsi jellegü.

szerintem a nagybaj ott kezdődik, hogy az autód nem 1.7M ér hanem jóesetben 1.3 -at. ha megnézed 1M től vannak a 2007 es autók,a kutya el sem megy megnézni az autót 1.7 ért akkor ha 1M ért is vannak... én nemrég majdnem vettem egy 2010 decemberi astra H-t 2M ért. nagyon lent vannak az árak.

Ha viszont így nézed, akkor már te is látod hogy nem éri meg :P

Amugy az én véleményem, hogy a Meriva semmivel sem jobb mint az Astra G. nem nagyobb. csak magasabb.

akkor már sokkal inkább Zafira.

Link to comment
Megosztás:

szerintem a nagybaj ott kezdődik, hogy az autód nem 1.7M ér hanem jóesetben 1.3 -at. ha megnézed 1M től vannak a 2007 es autók,a kutya el sem megy megnézni az autót 1.7 ért akkor ha 1M ért is vannak... én nemrég majdnem vettem egy 2010 decemberi astra H-t 2M ért. nagyon lent vannak az árak.

Ha viszont így nézed, akkor már te is látod hogy nem éri meg :P

Amugy az én véleményem, hogy a Meriva semmivel sem jobb mint az Astra G. nem nagyobb. csak magasabb.

akkor már sokkal inkább Zafira.

Osztom véleményed!

Már a kategorizálás is magáért beszél:

  • Astra - kompakt autó
  • Meriva - mini MPV
  • Zafira - kompakt MPV

Továbbá, ha figyelembe vesszük, hogy:

  • Astra G Caravan és a Zafira milliméterre azonos padlólemezre épül, és hogy
  • a Meriva a Corsa C padlólemezét használja,

akkor könnyű belegondolni, hogy melyik mekkora.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tud valaki GM cikkszám alapján megmondani mindenfélét az alkatrészről?

24 436 920

Kormány átvezető gyűrű. Tegnap kaptam meg és kevesellem a vezetékeket, az érdekelne hogy multi gombos-e.

Köszi!

Üdv.

igen az,

pont elég kábel van ott hozzá

dudához van 2 vezték kb

Link to comment
Megosztás:

csak 2 vezeték lenne a multigomboknak? :o

Igen, plusz a test az közös. A gombokban különböző értékű ellenállások vannak, az alapján állapítja meg a fejegység, hogy melyiket nyomtad, így elég ennyi.

Tettem fel két képet az enyémről:

https://picasaweb.google.com/108427184536629519086/Auto?authuser=0&authkey=Gv1sRgCMPZ_9eQzYXuJA&feat=directlink

Cikkszámra nem stimmel, de vezetékek ugyanazok.

Link to comment
Megosztás:

Igen, plusz a test az közös. A gombokban különböző értékű ellenállások vannak, az alapján állapítja meg a fejegység, hogy melyiket nyomtad, így elég ennyi.

Tettem fel két képet az enyémről:

https://picasaweb.go...feat=directlink

Cikkszámra nem stimmel, de vezetékek ugyanazok.

Köszi, azt meg tudnád mondani, hogy melyik vezeték megy a rádióba? a multira gondolok, mert szerintem nekem az nincs vezetékelve.

Link to comment
Megosztás:

Köszi, azt meg tudnád mondani, hogy melyik vezeték megy a rádióba? a multira gondolok, mert szerintem nekem az nincs vezetékelve.

Azok közül ami kijön az átvezetőből a gombok felé a kék-piros és a szürke (ahogy képen is látszik). Hogy az átvezető és a rádió között is ilyen színű-e, az most nincs előttem, nem tudom megmondani, de ha ki tudod mérni, hogy ez a két vezeték melyik érintkezőre megy a másik oldalán, akkor már látod, hogy jön-e hozzá vezeték a csatlakozóban.

Link to comment
Megosztás:

s. o. s.

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Van egy 1.2-es G astrám, 8 hónappal ezelőtt leégett az önindítóm, akkor kicserélték az önindítót+a gyújtás kapcsolót is (azt mondták ez opel betegség)

Eltelt 7 hónap és az autó néha ( kb. napi egyszer esetleg kétszer ) amikor indítóztam a motor beröffenése után még lehetett hallani olyasmi hangot mintha túl pörögne (kb. 3-4 másodpercig ) ,néha-néha meg indítózáskor úgy indul mintha sok üzemanyagot kapna a motor, nem röffenik be egyből ( nem tudom jó szó-e rá, erőtlenül de elindul a motor ) ez a probléma ritkábban jelentkezik mint az előző.

A szerelő azt mondta hogy önindító ( bendix ) miatt van ez a hang, fel lehet újítani, de jobban járnék egy újjal. Vettem rá egy új bosch önindítót és a legszebb az egészben, hogy még mindig ugyanúgy adja néha ezt a hangot, úgyhogy egyértelmű.hogy nem önindító hiba miatt van.A szerelő megnézte a fogaskoszorút, azt mondta tökéletes.

Hát itt most megállt a tudomány, nekem meg van két jó önindítóm. Már 120.000 ft-nál járok, de a gond még nem oldódott meg. Ha valaki tudna segíteni, megköszönném.

Ja és ha valakinek kellene, akkor van egy eladó önindító.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Gondolkoztam hová is írjam ezt a hülye kérdést, de ha már megfogalmazódott bennem... :)

Szóval pl. Astra G-vel csapatni akarok hóban kézifékkel, akkor a kézifék kar kioldó gombját nem nyomom be felrántáskor.

Mikor behúzzuk a kéziféket, akkor sem benyomott gombbal húzzuk fel a kart.

A gomb csak kioldásra-kézifék leengedésére szolgál.

Szóval hóban csapatáskor sokszori ki-be engedéskor ti folyamatosan benyomott gombbal rángatjátok a kart? Vagy csak simán húzzátok fel?

Márha van aki csapat hóban ilyen módon :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Gondolkoztam hová is írjam ezt a hülye kérdést, de ha már megfogalmazódott bennem... :)

Szóval pl. Astra G-vel csapatni akarok hóban kézifékkel, akkor a kézifék kar kioldó gombját nem nyomom be felrántáskor.

Mikor behúzzuk a kéziféket, akkor sem benyomott gombbal húzzuk fel a kart.

A gomb csak kioldásra-kézifék leengedésére szolgál.

Szóval hóban csapatáskor sokszori ki-be engedéskor ti folyamatosan benyomott gombbal rángatjátok a kart? Vagy csak simán húzzátok fel?

Márha van aki csapat hóban ilyen módon :)

bakker...felétek már vagy még van hó? :w00t:
Link to comment
Megosztás:

A gomb a kézifékkar végén az csak retesz, arra szolgál hogy magától/véletlenül ne tudjon oldani a kézifék. De ha benyomott gombbal húzod be, akkor is fékezi a hátsó kerekeket.

De én már leszoktam a hóban csúszkálásról ilyetén módon, egy mai autó különben is ABS hibakódot dob rá ha menet közben állóra fékeződik valamelyik kerék...

Link to comment
Megosztás:

Hát ezt tényleg a legjobbkor tárgyaljuk ki! Még a fagyasztóban sem nagyon van jég! :icon1:

De ha már szóba jött:

Benyomott gombbal csapasd, mert amikor érződik, hogy "sok lesz" gyorsan vissza kell engedni. És lehet hogy ez beakadva nem fog menni. Láttam már úgy emberkét padkázni, hogy lecsúszott a gombról a keze, és nem tudta összeszedni.

Én sem ajánlom egyébként, hogy ezzel az autóval ilyesmit csinálj. Nem arra való.

Egyszer próbáltam csak ki, és jött is az ABS hiba.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.