Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

9 órája, Stofl írta:

Ez egy hátsó fékdugattyú visszanyomó szerszám...

 

9 órája, kingblue írta:

Inkább tárcsafékhez munkahenger visszanyomó lesz az.

Mindkettő helyes.

De már látom hogy cumi lesz a vége, mert a kézifékem is rohadt felemásan fog. Megrendeltem a kötelet is, de először lecserélem csak a betétet-tárcsát, hátha " megjavul" a kézi is. Ha nem, akkor cumi van, mert a középdob hőpajzs felett csatlakozik a kötél a kézifék karon található rövid szakaszhoz, és a hőpajzs 6 tőcsavarja tuti le fog törni.  Ha átfúrom a  bódét, ha új tőcsavart hegesztek fel, mindegyikhez ki kell pakolni a belteret. Lehetséges amúgy hogy 240 ezer kilóméterrel még az eredeti hátsó fékem van? Nem úgy tűnik mintha lett volna itt sokat matatva. 

Link to comment
Megosztás:

6 órája, zotya975 írta:

 

Mindkettő helyes.

De már látom hogy cumi lesz a vége, mert a kézifékem is rohadt felemásan fog. Megrendeltem a kötelet is, de először lecserélem csak a betétet-tárcsát, hátha " megjavul" a kézi is. Ha nem, akkor cumi van, mert a középdob hőpajzs felett csatlakozik a kötél a kézifék karon található rövid szakaszhoz, és a hőpajzs 6 tőcsavarja tuti le fog törni.  Ha átfúrom a  bódét, ha új tőcsavart hegesztek fel, mindegyikhez ki kell pakolni a belteret. Lehetséges amúgy hogy 240 ezer kilóméterrel még az eredeti hátsó fékem van? Nem úgy tűnik mintha lett volna itt sokat matatva. 

Annyira szarul néznek ki a csavarok? Amikor mi vettük ki a középső bowdent, lejöttek szépen. Ha kis keze van az embernek, akkor pont van annyi hely, hogy meg lehessen oldani minden műveletet a középdob felett, a kipufogó leszerelése nélkül.

Módosítva : Vardar
Link to comment
Megosztás:

8 perce, Vardar írta:

Annyira szarul néznek ki a csavarok? Amikor mi vettük ki a középső bowdent, lejöttek szépen. Ha kis keze van az embernek, akkor pont van annyi hely, hogy meg lehessen oldani minden műveletet a középdob felett, a kipufogó leszerelése nélkül.

Hát eléggé, amit le kellett vennem a kipufogó cseréhez az is letört hiába próbáltam szépen csavarlazítózva óvatosan letekerni. Én úgy láttam hogy egyáltalán nem férek hozzá, esetleg annyi hogy csak az egyik oldalon tekerem ki a csavarokat és akkor le tudom hajtani a hővédőt.  De legyen igazad, és ne kelljen leszedni. http://340P1010584.jpg

Link to comment
Megosztás:

8 órája, zotya975 írta:

Hát eléggé, amit le kellett vennem a kipufogó cseréhez az is letört hiába próbáltam szépen csavarlazítózva óvatosan letekerni. Én úgy láttam hogy egyáltalán nem férek hozzá, esetleg annyi hogy csak az egyik oldalon tekerem ki a csavarokat és akkor le tudom hajtani a hővédőt.  De legyen igazad, és ne kelljen leszedni. http://340P1010584.jpg

Nekem Z14XE, méretben a dobok mennyire térnek el, azt nem tudom, ha nagyobb a középső dobod, akkor lehet nem fér be felé a kezed. A pajzsok a csavarok körül nálam is ilyenek, alátéttel orvosoltuk, de a csavarok kijöttek illedelmesen. Sok sikert hozzá!

Link to comment
Megosztás:

On 2020. 08. 02. at 21:51, kingblue írta:

Inkább tárcsafékhez munkahenger visszanyomó lesz az.

Én csak a dugattyút szoktam visszanyomni. Az egész munkahengert nem. Azt csavarok fogják. És mivel csak tárcsásnál kell, ezért csak annál.... Köszönöm a javítást. :) Inkább jó lesz az. 

Módosítva : Stofl
Link to comment
Megosztás:

11 órája, Vardar írta:

Nekem Z14XE, méretben a dobok mennyire térnek el, azt nem tudom, ha nagyobb a középső dobod, akkor lehet nem fér be felé a kezed. A pajzsok a csavarok körül nálam is ilyenek, alátéttel orvosoltuk, de a csavarok kijöttek illedelmesen. Sok sikert hozzá!

Nem is a dobmérettel van gond, hanem azzal hogy a hővédő teljesen rásimul az alvázra, gyakorlatilag nem is látom a bowdeneket. https://www.karkuskipufogo.hu/kep/?f=1672

Hát kösz, majd valahogy megpróbálom levarázsolni a csavarokat törés nélkül.

Link to comment
Megosztás:

7 órája, domber írta:

Sziasztok!Tud valaki részletes leírást opel Astra g-hez,kormány burkolat cseréhez?Mennyire bonyolult a légzsákok átrakni az új burkolatba,illetve mennyire veszélyes a légzsákkal való dolog e téren,nem posszanhat el véletlenül csere közben?

A legfontosabb hogy az akusarut vedd le, és csak akkor tedd vissza ha újra rá van dugva a csatira a légzsák.

 

Link to comment
Megosztás:

Találkozott már valaki olyannal hogy a G-ben gyárilag van elöl ködlámpa, hátul ködzáró, de csak egy kapcsoló van és ezzel mindegyiket kapcsolod? A szomszédom autója ilyen, és most a sokadik műszakin belekötöttek, hogy nem szabályos. Ugye nyilván nem, hiszen külön kell kapcsolni, de ő így vette át a szalonban, és azóta egyik műszakin sem szóltak neki, most viszont igen. Arra gondoltam kiveszem az én kapcsolómat és átrakom az övébe, talán akkor neki is működik a külön kapcsolás. Amikor benyomom neki a gombot mintha két relét hallanák kattanni. 

Link to comment
Megosztás:

20 órája, zotya975 írta:

Találkozott már valaki olyannal hogy a G-ben gyárilag van elöl ködlámpa, hátul ködzáró, de csak egy kapcsoló van és ezzel mindegyiket kapcsolod? A szomszédom autója ilyen, és most a sokadik műszakin belekötöttek, hogy nem szabályos. Ugye nyilván nem, hiszen külön kell kapcsolni, de ő így vette át a szalonban, és azóta egyik műszakin sem szóltak neki, most viszont igen. Arra gondoltam kiveszem az én kapcsolómat és átrakom az övébe, talán akkor neki is működik a külön kapcsolás. Amikor benyomom neki a gombot mintha két relét hallanák kattanni. 

Szia! Igen, szüleim autója is így jött ki anno a szalonból. A történet, hogy raktáron lévő autó olcsóbb volt. Ahhoz is lehetett rendelni 1-2 extrát, amit a "srácok a műhelyben megoldottak" átadásig. Gyári áron belefaragták a ködlámpát. Igénytelenül, 1 kapcsolóval, relékkel rákötve a hátsó ködlámpa vezetékére. Lámpa kapcsoló csere nem elég. Be kell vezetékelni a kapcsolót is. Neten van róla elérhető leírás. Rá kell szánni pár órát.

Módosítva : Stofl
Link to comment
Megosztás:

1 perc, Stofl írta:

Szia! Igen, szüleim autója is így jött ki anno a szalonból. A történet, hogy raktáron lévő autó olcsóbb volt. Ahhoz is lehetett rendelni 1-2 extrát, ami a "srácok a műhelyben megoldottak" átadásig. Gyári áron belefaragták a ködlámpát. Igénytelenül, 1 kapcsolóval, relékkel rákötve a hátsó ködlámpa vezetékére. Lámpa kapcsoló csere nem elég. Be kell vezetékelni a kapcsolót is. Neten van róla elérhető leírás. Rá kell szánni pár órát.

Kösz, akkor ki sem szedem az enyémből a kapcsolót ( valami miatt  nem is nagyon akart kijönni hiába akasztottam ki a füleket) majd autó villamosságis megoldja neki. Azt mondja azért felhívja a márkakereskedést hogy mi szólnak hozzá, de ugye megoldást ők sem fognak adni 8 ingyen nyilván nem) csak kíváncsi rá mi az álláspontjuk. 

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nekem megvan a leírás, ha nem találnád meg. Ha legközelebb gépnél leszek megnézem. 2-3 nap....

Én bontottan vettem kétgombos kapcsolót, egy gm relét, kell a bizti táblába, 1 biztosíték is. És egy vezetéket el kell húzni a multitimertől a lámpa kapcsolóig. És szétszedni a régi mókolást.

Módosítva : Stofl
  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

Fejlemények: Felhívták az Opel Csornát, ahol a kocsit vették. Nyilván 14 év távlatában nem tudtak konkrétumot mondani, csak azt hogy nem adnak ki olyan autót ami nem felel meg minden szabálynak, így nem értik ez hogy történt. Azt felajánlották hogy ha elviszik az autót akkor megcsinálják a kapcsolót szabályosra de csak pénzért, ingyen nem. Ezután elvitték az autót műszakira, előadták a sztorit és némi tanakodás után úgy döntöttek hogy " ez nem olyan nagy hiba" így az autó levizsgázott. Itt valószinűleg sokat nyomott a latba hogy járt már itt az autó vizsgázni ugyanígy, és akkor ezt nem írták be a hibalistába. 

Link to comment
Megosztás:

4 órája, zotya975 írta:

Fejlemények: Felhívták az Opel Csornát, ahol a kocsit vették. Nyilván 14 év távlatában nem tudtak konkrétumot mondani, csak azt hogy nem adnak ki olyan autót ami nem felel meg minden szabálynak, így nem értik ez hogy történt. Azt felajánlották hogy ha elviszik az autót akkor megcsinálják a kapcsolót szabályosra de csak pénzért, ingyen nem. Ezután elvitték az autót műszakira, előadták a sztorit és némi tanakodás után úgy döntöttek hogy " ez nem olyan nagy hiba" így az autó levizsgázott. Itt valószinűleg sokat nyomott a latba hogy járt már itt az autó vizsgázni ugyanígy, és akkor ezt nem írták be a hibalistába. 

Persze, jó duma. Ha nem tapasztaltuk volna ugyan azt..... Anno ahogy kigurultunk a kapun, már köszönni sem akartak. És amikor megkérdeztem, hogy pl az aktív fejtámlák miért nincsenek az autóban, amik a leírásban vannak, azt mondták ennyi pénzért örüljünk a klímának, meg minek az. És az évek alatt még roszabb lett a szalonok hozzáállása. Adnak kávét, és mosolyogva becsapják az embert brutál pénzekkel, garancia nincs....

Sajnos nincs már meg a ködlámpa bekötés leírása. De talán akkor mindegy is. 

  • Szomorú 1
Link to comment
Megosztás:

3 perce, Stofl írta:

Persze, jó duma. Ha nem tapasztaltuk volna ugyan azt..... Anno ahogy kigurultunk a kapun, már köszönni sem akartak. És amikor megkérdeztem, hogy pl az aktív fejtámlák miért nincsenek az autóban, amik a leírásban vannak, azt mondták ennyi pénzért örüljünk a klímának, meg minek az. És az évek alatt még roszabb lett a szalonok hozzáállása. Adnak kávét, és mosolyogva becsapják az embert brutál pénzekkel, garancia nincs....

Sajnos nincs már meg a ködlámpa bekötés leírása. De talán akkor mindegy is. 

Igen , kösz, végülis így megoldódott legalábbis a következő műszakiig. Én mondjuk saját kocsin megcsinálnám ( még ha szinte soha nem is használom a ködöst) de neki így jó. 

Link to comment
Megosztás:

Eljött a kézifék kötél csere ideje. A legnagyobb félelmem hogy letörnek a középdob feletti hővédő pajzs tőcsavarjai szerencsére nem igazolódtak be, némi csavarlazítózás után simán lejöttek. Ezután volt némi vakvágány, mert úgy gondoltam lebontok mindent, és kényelmesen dolgozom. A hátsó dob le is jött ( nyilván, most cseréltem) de a középső és az első cső összerohadt, és jobbnak láttam nem feszegetni. Így levettem az összes gumibakot, és ráengedtem a csövet a hídra. Elől a flexicső engedett és hozzáfértem amihez kellett.

58d34d03c9c42e7d52c4a22f8c33e472.jpg

db40f6abb55fbf28ae74298084c87bb7.jpg

742f1f994c0337180e31ce4fc493870a.jpg

Csak hogy ne legyen teljes a boldogságom a jobb oldalon a biztosító lemezke nem megy vissza a helyére a munkahengernél, mert a kézifékkötél pereme itt egy kicsit magasabb. Mivel kiszedni még egyszer nem vagyok hajlandó a kocsit alatt reszelgettem amig le nem szakadt az ég. 9-es: https://opel.7zap.com/hu/car/t98/j/0/35-1/

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! 

A segítségeteket szeretném kérni! 

Az Astra G-n a műszerfal műszerei nem működnek./ kilométeróra, fordulatszámmérő, vízhőfok, olajhőfok. Van hogy működik. Általában indításkor jelentkezik a hiba. Vagy jó vagy nem és akkor leállításig/ indítókulccsal kikapcs/ megmarad az adott állapot.  Nagyon köszönöm!!

Link to comment
Megosztás:

9 órája, Zoli63 írta:

Sziasztok! 

A segítségeteket szeretném kérni! 

Az Astra G-n a műszerfal műszerei nem működnek./ kilométeróra, fordulatszámmérő, vízhőfok, olajhőfok. Van hogy működik. Általában indításkor jelentkezik a hiba. Vagy jó vagy nem és akkor leállításig/ indítókulccsal kikapcs/ megmarad az adott állapot.  Nagyon köszönöm!!

Erre óracsoport cserét szoktak mondani. De első körben ki kellene szedni és megnézni a csatlakozót a hátulján. Tisztítani, és újra össze. Ha ugyan az a helyzet akkor csere. De hátha egyszer valaki rosszúl feszítette össze, és most engedett el.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Csak érdeklődési jelleggel kérdezem hogy az E10-es benzinnel kinek mi a tapasztalata?Lassan fél éve hogy bevezették de én még egy litert sem tankoltam belőle.Azóta csak MOL -E5-ös 100-as benzint tankolok.Nem mertem még bele önteni E10-est.Teljesítményben vagy fogyasztásban vagy egyébként valami negatív tapasztalat van-e.Gondolom pozitív nincsen.Jobb nem lett tőle.

Link to comment
Megosztás:

9 órája, kingblue írta:

Sziasztok

Csak érdeklődési jelleggel kérdezem hogy az E10-es benzinnel kinek mi a tapasztalata?Lassan fél éve hogy bevezették de én még egy litert sem tankoltam belőle.Azóta csak MOL -E5-ös 100-as benzint tankolok.Nem mertem még bele önteni E10-est.Teljesítményben vagy fogyasztásban vagy egyébként valami negatív tapasztalat van-e.Gondolom pozitív nincsen.Jobb nem lett tőle.

 

1 órával ezelőtt, dhp00 írta:

Dinamikában (ha egyáltalán 1,4-90 Le esetében lehet ilyenről beszélni), és fogyasztásban sem tapaszaltam semmi változást. 

Én sem vettem észre semmi változást. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.