Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

3 hónapja új tulaja vagyok egy 2001-es Astra G-nek! Nagyon király az autó, csak sajna a bal hátsó rugó el van törve!

Az lenne a kérédésem, hogy mit vegyek bele? Sima gyárit, persze két darab, de melyiket? A simát, vagy az erősítettet?

Vagy pediglen ültető szettet? Mert most lenne egy Weitech 35/20!

Kérlek segítsetek! Milyen lenne leültetve, és mik lennének ekkora ültetés hátrányai?

Köszönettel:

Vaga

Ha normál, családi autónak kell, akkor inkább gyári rugókat keress hozzá, mert kirázza a család lelkét, hála a jó magyar utaknak.Ha zömében inkább egyedül használod, akkor mehet bele az ültetőrugó.Ekkora mélység még nem vészes, de a biztonság kedvéért tegyél majd alá kartervédőt.Amúgy síma, utcai gátlóval is teljesíteni fog, de lehetőleg gáztöltésűt tegyél be alá.

Link to comment
Megosztás:

Én hasonló fényszórót kerestem csak előre. Hella nem válaszolt a mailre. Nem is tom mennyibe kerülhet. Le kell cserélnem a fényszórókat elől mert elég csúnyán néznek ki meg beáztak sokáig igy a foncsor nem az igazi.

Projektorosat szeretnék minenképpen. a Helláé nagyon tetszik csak nem lehet kapni.

Link to comment
Megosztás:

Én hasonló fényszórót kerestem csak előre. Hella nem válaszolt a mailre. Nem is tom mennyibe kerülhet. Le kell cserélnem a fényszórókat elől mert elég csúnyán néznek ki meg beáztak sokáig igy a foncsor nem az igazi.

Projektorosat szeretnék minenképpen. a Helláé nagyon tetszik csak nem lehet kapni.

Esetleg gyári?Még ha drága is?V. Ebay?

Link to comment
Megosztás:

ebayon nem néztem ilyen cuccot csak személyesen vennék meg úgyis. Hátra való lámpát találtam előre nincs

http://search.ebay.de/search/search.dll?fr...&category0=

Itt lehet csemegézni.Amúgy meg nyugodtan lehet venni ha van ismi aki innen intézi a dolgait.Én már elég sok kacatot vettem.Köztük volt projektoros lámpa is.Jelenleg éppen egy plazma számlap jön az új szekérhez.

Link to comment
Megosztás:

http://search.ebay.de/search/search.dll?fr...&category0=

Itt lehet csemegézni.Amúgy meg nyugodtan lehet venni ha van ismi aki innen intézi a dolgait.Én már elég sok kacatot vettem.Köztük volt projektoros lámpa is.Jelenleg éppen egy plazma számlap jön az új szekérhez.

Angel eyes is tetszik lehet az lesz most még pihebtetem a dolgot majd alán ősszel ddigra itt is lmennek az árak, csak azt nem tom mennyirejók zek a lámpák, illeszkedés minőség.

Link to comment
Megosztás:

Angel eyes is tetszik lehet az lesz most még pihebtetem a dolgot majd alán ősszel ddigra itt is lmennek az árak, csak azt nem tom mennyirejók zek a lámpák, illeszkedés minőség.

Gyártótól függ.Ami drágább, nyilván jobb minőségű.De sztem az a 128 eurós egész jó.Még PK. val együtt is.F-hez sincsen nagyon olcsón ilyen cucc.

A gyári projektor igazi királyság, de baró drága, gyanítom.

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén voltunk Rastalossal a Velencei tónál egy halászcsárdában illetve Visegrád környékén a dunakanyarban a kupés/opc-s társasággal grillezni. Ez utóbbira kicsit későn eszméltem rá, de legközelebb jó lenne többen is leautókázni ilyen helyekre. Nem vészes távolságok, jó társaság, sufnituning... :D Hamarosan Soltvadkerti tali...

Jelszó: Mindjárt itt a nyár, ébredezzünk már! :D

Szóval, kinek lenne kedve ilyesmi kis kiruccanásokhoz? Jó lenne már összejönni páran ebből a társaságból... Boldi, Endyka, Vicsor, Colin, juhipici? Hmmm?... :D

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén voltunk Rastalossal a Velencei tónál egy halászcsárdában illetve Visegrád környékén a dunakanyarban a kupés/opc-s társasággal grillezni. Ez utóbbira kicsit későn eszméltem rá, de legközelebb jó lenne többen is leautókázni ilyen helyekre. Nem vészes távolságok, jó társaság, sufnituning... :D Hamarosan Soltvadkerti tali...

Jelszó: Mindjárt itt a nyár, ébredezzünk már! :D

Szóval, kinek lenne kedve ilyesmi kis kiruccanásokhoz? Jó lenne már összejönni páran ebből a társaságból... Boldi, Endyka, Vicsor, Colin, juhipici? Hmmm?... :D

Sajna Soltvadkertre nem tudok leugrani. :D Egyébként én 2 hete Dobogókőn voltam, igaz este de gyönyörű volt. Ott még volt fent egy kis hó is. :D

Egyébként nagyon szívesen megyek ilyen helyekre, főlleg, hogy most már kicsi kocsi. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén voltunk Rastalossal a Velencei tónál egy halászcsárdában illetve Visegrád környékén a dunakanyarban a kupés/opc-s társasággal grillezni. Ez utóbbira kicsit későn eszméltem rá, de legközelebb jó lenne többen is leautókázni ilyen helyekre. Nem vészes távolságok, jó társaság, sufnituning... :D Hamarosan Soltvadkerti tali...

Jelszó: Mindjárt itt a nyár, ébredezzünk már! :D

Szóval, kinek lenne kedve ilyesmi kis kiruccanásokhoz? Jó lenne már összejönni páran ebből a társaságból... Boldi, Endyka, Vicsor, Colin, juhipici? Hmmm?... :D

Persze benne vagyok! Mostantól már nem nagyon melózok hétvégén, csak a zenekarom koncertjei szólhatnak közbe... De ha se meló se koncert akkor természetesen megyek!

Link to comment
Megosztás:

Előre nekem az FK Angel bevállt, pedig a hátsó Hellának több mint a felével volt olcsóbb.. :D

e-bay mennyire megbízható?

Melyik országból szoktatok rendelni?

Hogy megy a fizetés/postázás? mennyia szállítási díj?

Meg egyéb okoságok az e-bayról....

Én is nézegettem, sok jó cucc van!

Aki segít, annak előre is köszönöm!!!

Link to comment
Megosztás:

e-bay mennyire megbízható?

Melyik országból szoktatok rendelni?

Hogy megy a fizetés/postázás? mennyia szállítási díj?

Meg egyéb okoságok az e-bayról....

Én is nézegettem, sok jó cucc van!

Aki segít, annak előre is köszönöm!!!

Eléggé megbízható. Eddig csak egyszer vertek át, a rengeteg vásárlásom alatt.

Németországból, Usából(Usa csak zenekari cuccok, de ott rájön még a vám is)

Fizetés előre utalással vagy paypal. Postázás kérheted csomagküldő szolgálattal is , de sokszor alapból azzal küldik. A szállítási díj a "tárgy" méretétől függ, meg az eladó viszkető tenyerétől. Ált 20-30 Euro mondható elfogadhatónak pl. lámpa esetén. Egyéb okosságokról szívesen adok infót pü-ben vagy telefonon vagy e-mailben vagy személyesen valamikor.Keress bátran.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Régen jártam már itt, de zártnak tűnt a fórum a múltkoriban, de most látom, hogy szabad a vásár ismét :D Tegnap vettem 4 szép új nyárigumit és akkor már megnézettem a fékeket, gátlókat, olajat cseréltettem, kipucolták a klímát stb. Kaptam ott helyben 6000 pénzért Castrol Magnatec 10W40-es olajat (4L), sok jót olvastam róla ezen a fórumon, remélem jól döntöttem, hogy azt tettünk bele. A lengéscsillapítók is rendben, 70%-osak az elsők, 62%-asak a hátsók, eltérés elől 0 hátul 3%. Ez azért örömteli, mert júniusban le kell vizsgáztassam a kicsikét ismét, de úgy tűnik így a 8. életévéhez közeledve is egész rendben van, pedig a pesti utak..... No gondoltam csak megosztom veletek az örömöm, ismét olvasgatom a fórumot, talán írok is néha.

Szép napot kíván nektek: Sparks

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Régen jártam már itt, de zártnak tűnt a fórum a múltkoriban, de most látom, hogy szabad a vásár ismét :D Tegnap vettem 4 szép új nyárigumit és akkor már megnézettem a fékeket, gátlókat, olajat cseréltettem, kipucolták a klímát stb. Kaptam ott helyben 6000 pénzért Castrol Magnatec 10W40-es olajat (4L), sok jót olvastam róla ezen a fórumon, remélem jól döntöttem, hogy azt tettünk bele. A lengéscsillapítók is rendben, 70%-osak az elsők, 62%-asak a hátsók, eltérés elől 0 hátul 3%. Ez azért örömteli, mert júniusban le kell vizsgáztassam a kicsikét ismét, de úgy tűnik így a 8. életévéhez közeledve is egész rendben van, pedig a pesti utak..... No gondoltam csak megosztom veletek az örömöm, ismét olvasgatom a fórumot, talán írok is néha.

Szép napot kíván nektek: Sparks

Welcome back! :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most kötném online a Cascot, és ilyen hülyeségeket kérdez hogy ezekből mennyi van:

centrálkulcs

elektronikus indítókártya

gyújtáskulcs

szervízkulcs

ajtókulcs

távirányító

Na most nekem van egy távirányítós, meg a távirányítótlan. Gondolom mindenkinek ez a kettő van eredetileg,

EZeknek mi a hivatalos megnevezése?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most kötném online a Cascot, és ilyen hülyeségeket kérdez hogy ezekből mennyi van:

centrálkulcs

elektronikus indítókártya

gyújtáskulcs

szervízkulcs

ajtókulcs

távirányító

Na most nekem van egy távirányítós, meg a távirányítótlan. Gondolom mindenkinek ez a kettő van eredetileg,

EZeknek mi a hivatalos megnevezése?

Sztem 2 db cetrál kulcsod van. SZERINTEM. Nálam elég volt megadni hogy 2 db gyári kulcs de úgy is szemlés volt, ott meg megnézték, ill lefotóták

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.