Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

És visszatértem, mint a denevérember! :lol:

Hol is hagytam abba, már megint egy csomó mindent kellet visszaolvasnom, persze ez nem baj, legalább megy a fórum.

Na én annó Fehérváron csináltattam meg a maszkot meg a szempillákat. Elég olcsó volt, de a mostani árkat nemtudom, majd elmegyek és megkérdezem őket.

Keszthely marhajó hely, pláne ha ilyen szép napsütéses idő van.

Link to comment
Megosztás:

Ez így van. Van valami jó ötleted esetleg? Vagy tudod annak aboltnak a pontos címét (esetleg weboldal?) THX!

utánanézek ! valahol megvan a telefonszámuk.....

egyébként átjössz a kőhídnál,majd az első lámpa jobbra,a gimi mellett le és ott van az egyik sarkon !

a Dalí nagyon jó én már láttam :wink:

Link to comment
Megosztás:

utánanézek ! valahol megvan a telefonszámuk.....

egyébként átjössz a kőhídnál,majd az első lámpa jobbra,a gimi mellett le és ott van az egyik sarkon !

a Dalí nagyon jó én már láttam :wink:

Ahol a virágosok és az OMV kút van?

Link to comment
Megosztás:

miéert?????

ez mondjuk a saját véleményem de Bp elég undorító egy hely.

közlekedni nem lehet az utak miatt az egy dolog...a BkV említésre sem méltó..és érdemes végignézni az embereken....nem szeretem Bp-et....

..arról még nem is beszéltem h milyen koszos egy hely..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez mondjuk a saját véleményem de Bp elég undorító egy hely.

közlekedni nem lehet az utak miatt az egy dolog...a BkV említésre sem méltó..és érdemes végignézni az embereken....nem szeretem Bp-et....

..arról még nem is beszéltem h milyen koszos egy hely..... :lol:

Akkor majd egyszer körbemutatom az én városomat, de szerintem az itt élők pont uezt gondolják rólamint ti Bpről

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.