Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ha megengeditek csatlakoznék a társasághoz. Mivel az a cím, hogy "..erről-arról", én is írnék erről-arról. Idén februárba vettem egy Twinportos 1,4-es Classic II-est. Mikor megjelent a Classic II, már akkor csodáltam, hogy milyen szép formája van. Ez a 7. autóm, de valahogy ennél a tipusnál érzem igazán, hogy szinte családtag. Ennyit röviden mint bemutatkozás. Üdv mindenkinek.

Hali! Legyen sok örömed benne! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Két hete vagyok boldog tulaja egy Astra G Bertone Cabrio 1.8-nak. Würtzburg mellöl Lohr ból hoztam. Fantasztikus egy gép!

Full bőr. Tempomat,ülés fűtés,klíma,kormányról vezérelhető hifi,deréktámasz állítás stb...

A mobile.de-ről találtam rá.

Igaz egy másik ezüst színű is le volt beszélve, de utolsó nap, mielött indultam volna, felkerült ez a gyönyörű és ritka mica(kétrétegű metál) színű europakék.És már borult is az eltervezett program.

Vasárnap este indultunk kedvesemmel és hétfő reggel nyolckor már döbbentünk is a gyönyörű és hibátlan gép láttán. Persze azért jól megnéztük mit is veszünk! A tulaj lohrban az opel brass-nál a szervíz főnök volt és neki volt a 3. nyári autója. Nem is lehetett sok kifogás. Nembeszélve hogy szélhálót is adott hozzá, meg alufelnin (opeles) 4 zsír téligumit. Az autón is kéthetes gyári kléberek feszültek.

Szerintem ezt hívják kihagyhatatlan vételnek.

Egyébként 2002-es évjárat és 52000km volt benne.

Link to comment
Megosztás:

"

Köszi!

Igazándiból nem toltam neki, mert németeknél tele volt a pálya ifor-osokkal, az osztrákoknál meg kamionnal.

Az aztán a feeling amikor két iforos 16 kerekű előzi egymást max 80al a kétsávos pályán. Füst meg minden 100 lityis fogyasztás tolja neki, de csak 80 a max. Sor meg mögöttük 2km!

Ahol tudtam 140 körül nyomtam neki.

Egyébként nagyon megy és tök csend van benne. Döbb! Már csak a vászon tető miatt mondtam. Azé' ki van ez találva!

Link to comment
Megosztás:

Tudjátok mostanába mit vettem észre?

Nekem nem kocka dobom van hátul a kipufogónál, de egy csomó olyan G astrát láttam már, ahol kocka. Miért van ez? Mi a különbség?

Nem tudom, mit értesz "kocka" dobon... Sztem egyik fajta sem teljesen kocka alakú. Én eddig 2 fajtát láttam G Astrán:

1: ami az 1.2-esen illetve most már az 1.4 twinporton is van: viszonylag kicsi, asszem hengerszerű, hátulról nézve ovális alakú élesebb körvonallal, egyenes kipufogóvéggel

2: ami a többi fajtán van (sztem neked is ilyen amusing): nagyobb, szélesebb, hátulról kerekített téglalap talán, kicsit lefele kunkorodó kipufogóvéggel

Link to comment
Megosztás:

Amus-nak igaza van. Pár éves 1.6 meg 1.4 motoros Astrákon még négyzet keresztmetszetű dob van, igaz, az élek gömbölyítettek, de hülyén is nézne ki egy sarkosra hajlított lemez.

A maiak meg fekvő téglalap keresztmetszetűek ovális élekkel.

Én csak azt a 2 fajtát figyeltem meg hátulról G Astrákon, amit írtam. 3. fajtát én még nem láttam. Illetve sztem ami nekem van és amire azt mondtam talán téglalap, az is lehet, hogy négyzet és egyről beszélünk: mert ugye elég magas is, csak a felső része nem látszik hátulról és nehéz megállapítani, hogy négyzet-e. Én úgy emlékeztem, hogy annyira azért nem magas, de lehet, hogy tényleg négyzet. De sztem semmiképp sem kocka a dob, mert a hossza nagyobb, mint a szélessége.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.