Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok !

Két hete vagyok boldog tulaja egy Astra G Bertone Cabrio 1.8-nak. Würtzburg mellöl Lohr ból hoztam. Fantasztikus egy gép!

Full bőr. Tempomat,ülés fűtés,klíma,kormányról vezérelhető hifi,deréktámasz állítás stb...

A mobile.de-ről találtam rá.

Igaz egy másik ezüst színű is le volt beszélve, de utolsó nap, mielött indultam volna, felkerült ez a gyönyörű és ritka mica(kétrétegű metál) színű europakék.És már borult is az eltervezett program.

Vasárnap este indultunk kedvesemmel és hétfő reggel nyolckor már döbbentünk is a gyönyörű és hibátlan gép láttán. Persze azért jól megnéztük mit is veszünk! A tulaj lohrban az opel brass-nál a szervíz főnök volt és neki volt a 3. nyári autója. Nem is lehetett sok kifogás. Nembeszélve hogy szélhálót is adott hozzá, meg alufelnin (opeles) 4 zsír téligumit. Az autón is kéthetes gyári kléberek feszültek.

Szerintem ezt hívják kihagyhatatlan vételnek.

Egyébként 2002-es évjárat és 52000km volt benne.

Szabad tudni hogy mennyibe került?
Link to comment
Megosztás:

Íme egy példa a szakmai hozzáértés teljes hiányáról:

Mivel lóg az első kerekem felett a műanyag, ezért gondoltam elviszem a szalonba, ahol vásároltam a kocsit, hogy nézzék meg.

Jött a Karosszériás csóka, azt aszongya, hogy ez nem garos, mert el van törve, mondom neki hogy kizárt, hisz az autó sértetlen, és egyébként is.

Ekkor a "szakember" odamegy a másik oldalhoz és látja, hogy valóban nincs eltörve, mert a másik is olyan. ekkor az egyszerű és gyors válasz:

Ez ilyen, nem lehete vele mit kezdeni, de gyugodjak meg, mert ha ugyan a víz be is folyik, rendesen le van az kenve, nem fog berosdálni.

Ja és megnyugtatásul közölte, ha gondolom, akkor a következő kötelező szervíz alakmával mindezt be írhatjuk a szervízkönyvbe, hogy később ne legyen belőle probléma.

Ennyi erővel Én is elmehetek Karosszériásnak egy Opel szalonba???

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Értem én ám :wink: :lol:

Az az igazság, hogy én is meg barátom is akitől vásároltam az autót, úgy tudtuk, csak 136 lovas a kicsike, de mikor a vezszíjat és a görgőket cseréltük, derült ki, hogy ugyan ritka, de ez tényleg 150 pacis. Én is azt hittem, de tévedtem, bár ezért nem bánkódom :wink:

Egyébként tök mindegy, mert nem versenyautónak használom, bár imádom a sebességet, de észel. Mióta megszületett a kislányom, úrvezető lettem, szigorúan 50nel közlekedek, he velem van a gyermek :wink:

Szóval azt mondjátok szereti ezt az olajat, azért eszi?!Akkor megnyugodtam, majd tartunk egy két koplalós napot, mint a kutyámnál :D

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Íme egy példa a szakmai hozzáértés teljes hiányáról:

Mivel lóg az első kerekem felett a műanyag, ezért gondoltam elviszem a szalonba, ahol vásároltam a kocsit, hogy nézzék meg.

Jött a Karosszériás csóka, azt aszongya, hogy ez nem garos, mert el van törve, mondom neki hogy kizárt, hisz az autó sértetlen, és egyébként is.

Ekkor a "szakember" odamegy a másik oldalhoz és látja, hogy valóban nincs eltörve, mert a másik is olyan. ekkor az egyszerű és gyors válasz:

Ez ilyen, nem lehete vele mit kezdeni, de gyugodjak meg, mert ha ugyan a víz be is folyik, rendesen le van az kenve, nem fog berosdálni.

Ja és megnyugtatásul közölte, ha gondolom, akkor a következő kötelező szervíz alakmával mindezt be írhatjuk a szervízkönyvbe, hogy később ne legyen belőle probléma.

Ennyi erővel Én is elmehetek Karosszériásnak egy Opel szalonba???

Mennyire lóg? Nagyon feltűnő? Majd én is megnézem az enyémet, csak mondd meg, pontosan mit nézzek...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Értem én ám :wink: :lol:

Az az igazság, hogy én is meg barátom is akitől vásároltam az autót, úgy tudtuk, csak 136 lovas a kicsike, de mikor a vezszíjat és a görgőket cseréltük, derült ki, hogy ugyan ritka, de ez tényleg 150 pacis. Üdv

150 lE g aSTRÁT NEM GYÁRTOTTAK...

az X20XEV motor 136 LE.

A Z22SETA motor 147 LE. de az 2.2 es.

Link to comment
Megosztás:

Te hol élsz ? :lol: :D :lol: :lol:

ui: még most szólok, hogy ne érjen meglepetésként : már van H Astra is !

Azért szerintem egy hete Te is pislogtál volna ha azt mondom hogy van gyárilag 160 lovas 2literes gépe az Opelnak... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ez csak azt mutatja hogy láttad a hirdetést régebben is, meg hogy senkinek nem kell ez a kocsi ennyiért. Azt nem írtad hogy figyelitek-e a GYÁRI 162 lovat a 2literes motorból, vagy ilyesmi!! :lol: :lol: :D

Más.

Este megnézzük az IP-t?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.