Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ez csak azt mutatja hogy láttad a hirdetést régebben is, meg hogy senkinek nem kell ez a kocsi ennyiért. Azt nem írtad hogy figyelitek-e a GYÁRI 162 lovat a 2literes motorból, vagy ilyesmi!! :lol: :lol: :lol:

Más.

Este megnézzük az IP-t?

Te lükheeeeeee.

Szerinted miért írtam, hogy "OPC Light" ?

Ne kalimpálj, mert 1re jobban belegabajodsz :lol: :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én legalább bevallom, nem úgy, mint Te! :lol: :D :lol: :lol:

Bevallod ?

Még szép, miután itt szánkoztál a flaszteron és banánhély meg sehol :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mit kellene bevállalnom ?

Ebből kiindulva neked az a mániád, hogy tudsz valamit és úgy csinálsz mintha fogalmad se lenne róla ?

Ha így lenne: rosszul csinálod.

Mert eddig pont a fordítottja jött le :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Bevallod ?

Még szép, miután itt szánkoztál a flaszteron és banánhély meg sehol :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mit kellene bevállalnom ?

Ebből kiindulva neked az a mániád, hogy tudsz valamit és úgy csinálsz mintha fogalmad se lenne róla ?

Ha így lenne: rosszul csinálod.

Mert eddig pont a fordítottja jött le

Na jó feladom. Különben is látom nagyon kiphent vagy. :wink:

Ezért készültem is egy kis meglepivel, az F Astra felni-gumiból kéne átrakni a kormányszervós hozzászólásokat, az F Astra kormányszervó topicba. Megtennéd? :D

Link to comment
Megosztás:

Egyébként a lóerőkön jól elcsámcsogtunk, de arra nincs ötlet, hogy miért eheti az olajat.Tócsa nincs alatta sose.Az jó vicc, hogy szereti, csak engem nyugtalanít a dolog! :wink:

Üdv

Sajnos az Opel motorok viszonylag sok olajat fogyaszthatnak. Ha már nagyon zavar, akkor kezdheteg egy hengerfej leszedéssel. Szelepszár szimmering csere ( ha valaki ügyes, és van célszerszáma, akkor nem kell leszedni ). Az esetek egy részében segít. Ha komolyabban bele akarsz folyni, akkor a dugókat is ki kell húzni. Minimum a gyűrűzés, de ha kopott a henger, vagy rossz az illesztés, akkor a dugókat is cserélni kell. Gyári előírás szerint ilyenkor a hajtókarokat is cserélni kéne. Ez egyébként néha elmarad.

Hirtelen ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.