Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

[

Hali!

Van egy kis olaj fogyás problémám. Valvoline 10 w 40 van benne és fogy! Az autóm: G Astra 2.0 16 v 150 pacival. Nem nyúzom, normálisan járok vel, úgyhogy nem értem. Lehet nem szereti ezt az olajat?

Előre is köszi , ha van ötlet! :roll:

Üdv, szép napot mkinek 8) :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerintetek van ilyen fényető paszta vagy valami krém ami nem bassza szét a festést! De mégis csillog tőée az autó???? (Tesco-s újságba WAX-os krém van!) :lol:

Persze, hogy van. Én már az előzőhöz is a Johnson Turtle WAX-ot használtam. Van metálra, normál fényezésre meg öreg fényezésre.

Nagyon szuper és nagyon könnyű felhordani meg fényesíteni. Gyakorlatilag ilyen híg, krémszerű az állaga.Ha ügyes vagy, kb. 1 óra alatt végzel a kocsival.

KB. 1500-2000 között van az ára.

És gyönyörű!!

Link to comment
Megosztás:

Persze, hogy van. Én már az előzőhöz is a Johnson Turtle WAX-ot használtam. Van metálra, normál fényezésre meg öreg fényezésre.

Nagyon szuper és nagyon könnyű felhordani meg fényesíteni. Gyakorlatilag ilyen híg, krémszerű az állaga.Ha ügyes vagy, kb. 1 óra alatt végzel a kocsival.

KB. 1500-2000 között van az ára.

És gyönyörű!!

Akkor én v.mit nagyon lassan csinálok! :oops:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg lehet végezni ilyen rövid idő alatt. Ez nem az a fajta régi wax, amit úgy kellett rápasszírozni a lemezre és utána félórát csiholni, mire kifényesedett.

Legközelebbi találkozón megmutathatom, hogy működik. Ráadásul te még fiatal is vagy, buzog benned a munkakedv és a lendület! :D

Persze nem árt, ha előtte lemosod az autód, úgy haladósabb. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg lehet végezni ilyen rövid idő alatt. Ez nem az a fajta régi wax, amit úgy kellett rápasszírozni a lemezre és utána félórát csiholni, mire kifényesedett.

Legközelebbi találkozón megmutathatom, hogy működik. Ráadásul te még fiatal is vagy, buzog benned a munkakedv és a lendület! :D

Persze nem árt, ha előtte lemosod az autód, úgy haladósabb. :lol:

Jól van nem kell a duma. 2 órán keresztül varrsz egy kormánybőrt és utána be akarod adni, hogy egy óra alatt átwaxolsz egy autót? :wink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.