Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

14 órája, kingblue írta:

Sziasztok

Kérdés hogy G iletve H astránál kuplungcserénél le kell-e mindenesetben venni a bölcsőt?

Elvileg nem, mert a motort is kiveheted felfelé. :-) De viccet félretéve még előtte vagyok, de valahol azt olvastam hogy elég lebillenteni a váltó felőli oldalát és akkor kifér. Mondjuk itt akkor már olyan mindegy hogy ott "lifeg" vagy teljesen le van szedve. 

Link to comment
Megosztás:

8 órája, zotya975 írta:

Elvileg nem, mert a motort is kiveheted felfelé. :-) De viccet félretéve még előtte vagyok, de valahol azt olvastam hogy elég lebillenteni a váltó felőli oldalát és akkor kifér. Mondjuk itt akkor már olyan mindegy hogy ott "lifeg" vagy teljesen le van szedve. 

Találtam egy videót erről.Itt emberünk nagyon ügyesen a bölcső leszerelése nélkül megoldja a cserét.Nagyon jó videó lépésről lépésre jó minőségben.

 

Link to comment
Megosztás:

14 órája, kingblue írta:

Találtam egy videót erről.Itt emberünk nagyon ügyesen a bölcső leszerelése nélkül megoldja a cserét.Nagyon jó videó lépésről lépésre jó minőségben.

 

Hát én mindent szeretek csak nehezen hozzáférhető helyen szerelni, de előbb utóbb rá leszek kényszerülve. Nem is értem miért hagyták abba az ablakos váltók gyártását, levettem a váltó oldalát, kihúztad a nyelestengelyt és gyakorlatilag " kiesett a kuplung-tárcsa" kombó alul. 94-ig az F astrákon ilyen volt, aztán valaki kitalálta hogy nem kell oda ablak. Remélem azóta is csuklik. Olyan központosítót is vennem kell majd. De az jó hír hogy nem kell bontani a hidraulikus kuplungot-kinyomócsapágyat, ( hacsak nem cseréled azt is)attól tartottam. 

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

6 órája, zotya975 írta:

Hát én mindent szeretek csak nehezen hozzáférhető helyen szerelni, de előbb utóbb rá leszek kényszerülve. Nem is értem miért hagyták abba az ablakos váltók gyártását, levettem a váltó oldalát, kihúztad a nyelestengelyt és gyakorlatilag " kiesett a kuplung-tárcsa" kombó alul. 94-ig az F astrákon ilyen volt, aztán valaki kitalálta hogy nem kell oda ablak. Remélem azóta is csuklik. Olyan központosítót is vennem kell majd. De az jó hír hogy nem kell bontani a hidraulikus kuplungot-kinyomócsapágyat, ( hacsak nem cseréled azt is)attól tartottam. 

 

Igen központosító mindenképpen kell hozzá.Így ki lehet cserélni kompletten mindent.A bölcső levétele amúgy is külön kihívás.Főleg ha már be vannak gyógyulva a felfogató csavarjai.

Link to comment
Megosztás:

17 órája, kingblue írta:

Igen központosító mindenképpen kell hozzá.Így ki lehet cserélni kompletten mindent.A bölcső levétele amúgy is külön kihívás.Főleg ha már be vannak gyógyulva a felfogató csavarjai.

Találtam nekem valót is, mindenesetre nem kispályás a csóka egy parkolóban gyanítom télen nyomatja a szerelést. Én meg az udvarban nyekergek 10 fokban hogy rosszak a körülmények. 

 

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

4 órája, zotya975 írta:

Találtam nekem valót is, mindenesetre nem kispályás a csóka egy parkolóban gyanítom télen nyomatja a szerelést. Én meg az udvarban nyekergek 10 fokban hogy rosszak a körülmények. 

 

Jó videó ez is.Igen hát esőben parkolóban a legjobb de a cél a lényeg.

Link to comment
Megosztás:

372 ezret futott Isuzu dízelnél még a gyári kinyomócsapágy van..
Most cseréltem motort egy ilyen csodában, meg kuplungoztam meg.
Nem kis szopás volt a blokkot visszarakni, kivételnél nem volt útban a jobb féltengely, visszarakásnál már képtelenség volt visszatenni.
Jó ez az isuzu, minden vagy 3x drágább, mint a GM opelhez.
Nem kell központosító, szemre középre kell rakni a tárcsát, az már elég.

Link to comment
Megosztás:

12 órája, Mikulás74 írta:

372 ezret futott Isuzu dízelnél még a gyári kinyomócsapágy van..
Most cseréltem motort egy ilyen csodában, meg kuplungoztam meg.
Nem kis szopás volt a blokkot visszarakni, kivételnél nem volt útban a jobb féltengely, visszarakásnál már képtelenség volt visszatenni.
Jó ez az isuzu, minden vagy 3x drágább, mint a GM opelhez.
Nem kell központosító, szemre középre kell rakni a tárcsát, az már elég.

Én csak a kinyomó csapágyat cseréltem, a kuplung amivel vettem 220 ezer kilométerrel azzal adtam el 350-ezerrel igaz a pedál már olyan magasan volt hogy a térdem súrolta a kormány alját, de még rendesen kiemelt, nem is csúszott meg. Konkrétan a kinyomó csapágynak sem volt baja, egyszerűen kiszáradt belőle a zsír és szárazon futott.  Ugye itt még volt váltóablak ahol tudtam dolgozni, így egyszerűen beletoltam a tárcsába a nyelestengelyt, aztán fogattam fel a szerkezetet a lendkerékre. 

0bc8751f42e9c80e36c3407aa3959c11.jpg

302aa4b466428499ee6241ecc7bd277e.jpg

Műanyag kinyomócsapágy. Vajon ez is elfut 200-300 ezret?

1104886f2570f5ba39892bf4b6ea67b3.jpg

Mivel nem volt hatalmas munka a csere nem láttam értelmét a még jó alkatrészeket cserélni. Nyilván ha már le kell venni a váltót akkor nem érdemes bármit is csere nélkül visszarakni. 

Az a gondom a váltó kiszedéssel hogy a féltengely szimeringek szerintem tuti megsérülnek kiszedéskor vagy visszarakáskor, és utána ereszteni fog a váltóolaj vagy azt is cserélem. Szerintem nem elvetendő ötlet a motor kiemelése és a váltó benthagyása sem. De akkor ide már kelll központosító, mert a lendkerékre ha nem pontosan csavarozod vissza a dolgokat nem fog beletalálni a nyelestengely. De ilyenkor főleg a kocsi felett kell dolgozni ami akna nélkül nem utolsó szempont. Nekem van emelőm ( építkezéből maradt) így a motor kiemelése gyerekjáték. Gyakorlatilag lebontod a víz és benzincsöveket, kábelköteget, szétcsavarozod a váltótól, oldod a jobb oldali bakot ( a másik oldalon a váltót fogják) és kijön felfelé. 

 

 

Link to comment
Megosztás:

A G astrákban már hidraulikus a kinyomócsapágy, elég drágák, viszont akkor sokáig is bírják. Üzemszerűen szerelő komám elmondása szerint kinyomócsapágy miatt még nem szedett szét sosem G astrát.
Én most azért kicseréltem egy bontottra, nem tudom minek, azon 2007-es dátum volt, egy keveset futott benzinesből való. 
Még légteleníteni kell, remélem nem lesz gond vele, mert felkötöm magam, ha még 1x szét kell valamit szedni.
Ez a kábelköteg az isuzun valami horror.
Az 1.2-es astrán is csak szemre benéztem a tárcsát, és egyből a helyére ment a nyelestengelyre.
Zsigáknál volt ez a központosító, de ott még avval se akart bemászni a helyére: :)
 

Link to comment
Megosztás:

1 óra, Mikulás74 írta:

A G astrákban már hidraulikus a kinyomócsapágy, elég drágák, viszont akkor sokáig is bírják. Üzemszerűen szerelő komám elmondása szerint kinyomócsapágy miatt még nem szedett szét sosem G astrát.
Én most azért kicseréltem egy bontottra, nem tudom minek, azon 2007-es dátum volt, egy keveset futott benzinesből való. 
Még légteleníteni kell, remélem nem lesz gond vele, mert felkötöm magam, ha még 1x szét kell valamit szedni.
Ez a kábelköteg az isuzun valami horror.
Az 1.2-es astrán is csak szemre benéztem a tárcsát, és egyből a helyére ment a nyelestengelyre.
Zsigáknál volt ez a központosító, de ott még avval se akart bemászni a helyére: :)
 

A videók szerint elég egyszerű légteleníteni, vmi bottal nyomkodta a csávó a pedált aztán betámasztotta és ekkor engedte ki a váltó felett a légtelenítőnél a levegőt. Ugye itt az a gond hogy ha felcsavarozod a szerkezetet a lendkerékre akkor már központosnak kell lennie , mert mivel nincs kinyomva a kuplung a szerkezet fogja a tárcsát , és amikor összetolod a kuplunggal nincs lehetőséged korrigálni, mert nem férsz hozzá. Nekem azért működött, mert a szerkezetet még szétszedés előtt kinyomott kuplunggal rögzítettem, körbe a peremére kellett 3 kapcsot ( 14-es kulcsból csináltam) rányomni, de már ezt is az ablakon keresztül kellett csinálnom. Ekkor a tárcsa a szerkezet alatt szabadon mozgatható volt, ( a szerekezet kinyomott állapotban maradt) amikor toltam vissza a nyelestengelyt egyszerűen odajátszottam a tárcsát ahova kellett. De ha nincs ablak és nincs a kapcsokkal megfogatva a szerkezet akkor ez nem járható út. Ezért kell központosítani és úgy felfogatni a lendkerékre. 

4a45249a09800531c2c88f39f85a1ab3.jpg

Link to comment
Megosztás:

Üdv! A következő problémához kérnék segítséget a kedves fórumozóktól: Nem működött a légkondi, ezért néhány héttel ezelőtt klímakuplungot cseréltek az autóban (Astra G 1.7 TD kombi,1999).  A légkondi most működik, de azóta autópályatempónál, bekapcsolt légkondinál  annyira melegszik a hűtővíz, hogy a mutató a piros mezőbe érne, ha nem kapcsolnám ki a klímát. Persze mindig kikapcsolom, de ez gyakorlatilag azt jelenti hogy hiába működőképes a légkondi, nem tudom használni.... Városi használatnál is kicsit magasabb hőmérsékletet jelez a mutató, mint a javítás előtt. A fentebb leírt jelenség csak a javítás óta van.  Hűtővíz, ventillátorok rendben vannak. Beszerelhető DELPHI hűtőrendszerbe BEHR rendszerhez gyártott alkatrész (klímakuplung), vagy fordítva? Elképzelhető, hogy rossz alkatrészt szereltek be és ez okozza a zavart a hűtésben?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Fékhatásmérés eredménye:

Első tengely:

033b184204ede13cad7033d175731d14.jpg

Hátsó tengely:

51a2582950284e39da86f9b98a2a8b9b.jpg

Rögzítőfék:

ccba760b7695d53587e979dbd0ec0495.jpg

A gyenge és felemás kéziféket a bal hátsó féknyereg kézifék mechanikájának a törése okozta. Ez valószinűleg egy korábbi hibás szerelés eredménye, ugyanis a fékmunkahengert itt nem csak visszanyomni hanem közben forgatni is kell. Mivel már felemás kézifékkel vettem a kocsit és én a cserekor nyomtam és forgattam így gyanítom valaki előttem volt kontár.

A csere ( és 43 ezer forint) után:

eb4b64a2a8d62d2587318cf3b7a216ff.jpg

 

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
15 perce, Lbag írta:

Üdv! Valaki felújított már y17dt isuzunál váltó kulisszát? ha jól tudom f17 váltó.a váltó kar kotyogása nem vészes,még elég pontos,de jobb lenne,ha időbe rendbe lenne kapva!Javítókészletet hol tudnék beszerezni?

Köszönöm!

Igazából szemrevételezni kell hogy hol kotyog ( a váltókarnál és vagy a kulisszánál a motortérben és azokat kell cserélni amik kopottak. Tudomásom szerint a motortípus nem lényeges csak a váltó. Pölö itt van hozzá javítókészlet:

https://alkatreszek.hu/tipus/opel/astra_36/astra_g_ferdehatu_t98_1998_02_2009_12/17245/eroatviteli_alkatreszek/kezi_sebessegvaltokar_javitokeszlet/osszes_termek/-_1

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

5 órája, zotya975 írta:

Igazából szemrevételezni kell hogy hol kotyog ( a váltókarnál és vagy a kulisszánál a motortérben és azokat kell cserélni amik kopottak. Tudomásom szerint a motortípus nem lényeges csak a váltó. Pölö itt van hozzá javítókészlet:

https://alkatreszek.hu/tipus/opel/astra_36/astra_g_ferdehatu_t98_1998_02_2009_12/17245/eroatviteli_alkatreszek/kezi_sebessegvaltokar_javitokeszlet/osszes_termek/-_1

ahogy felveszem a váltó szoknyát ott kotyog a kar abba a műanyagban. nem az a  fajta,amin van egy 3 lábas műanyag záró fedél,hanem ez inkább nyitott.ha lent a rudazatnál szétakasztom ki lehetne húzni a váltó kart...igaz még soha nem mókoltam vele,ezért is újdonság ez most.

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Lbag írta:

ahogy felveszem a váltó szoknyát ott kotyog a kar abba a műanyagban. nem az a  fajta,amin van egy 3 lábas műanyag záró fedél,hanem ez inkább nyitott.ha lent a rudazatnál szétakasztom ki lehetne húzni a váltó kart...igaz még soha nem mókoltam vele,ezért is újdonság ez most.

Ha abban a műanyagban kotyog a váltókar, akkor az a gömb van elkopva a kar alsó részén. Ki szokták venni és rámelegíteni egy vastagabb zsugorcsövet, akkor megszűnik a kotyogás.

Link to comment
Megosztás:

1 óra, Béla írta:

A másik autómban is volt és sokkal finomabb volt a váltás utána. Ez néha picit akad főleg, ha gyorsan akarok váltani.

F13 és F17 váltónál a felső szuszogón töltöttem fel cserekor olajjal. Gondolom ott bármi mást is lehet bele tölteni. Többen a hátramenet kapcsolónál lévő feltöltésre esküsznek. Egyébként jellemző az alacsony olajszint. Érdemes azt nézni időnként.

Módosítva : Stofl
Link to comment
Megosztás:

17 órája, Béla írta:

A másik autómban is volt és sokkal finomabb volt a váltás utána. Ez néha picit akad főleg, ha gyorsan akarok váltani.

Meg kell nézni van-e kopásból eredő kotyogás-holtjáték a váltókarnál és a váltókulisszánál a motortérben. Ha van akkor meg kell szüntetni vagy legalább mérsékelni és újra lehet" kalibrálni " a váltó mechanikát. A tűzfalnál a váltókartól kijövő rúdon egy csavarral függetleníteni lehet a kart a kulisszától, ezután mindegyiket egy fix pozícióba állítani majd a csavart újból meghúzni. Ez a fix pozíció a karnál az 1-2-es között van a kart balra húzva. A váltószoknya felhúzása után itt látszik két furat vagy jel aminek egybe kell esnie. A váltónál többnyire egy rugós stift van amit be lehet nyomni teljesen a váltóba bemenő rúd egy bizonyos helyzeténél. ( értelem szerűen az is az 1-2-es között van félúton) Miután mindegyik a kar is és a váltónál a  rúd is fixen van a csavart újból meg kell húzni. Ez csak " oldalra" állítja a váltást előre-hátra nem, de ott nem is szokott gond lenni. Az a baj ilyenkor hogy a kopás miatt a mozgatás tartományának egy része " elveszik" mire a váltóhoz ér és azért akad a váltás. Legtöbbször a karnál a gömb kotyog a fészkében vagy lent a persely a kulisszánál a csapszeg vagy a két faudi fejes műanyag " akármi" . Ezekhez lehet kapni cserelaktrészt. https://alkatreszek.hu/0758945_opel_gyari Csak először érdemes megkeresni a hiba okát. Ha a váltókarnál a gömb kotyog arra nagy zsugorcsövet lehet rámelegíteni. 

De ha jól tudom G astrához van bowdenes váltókar is, azt nem tudom hogyan lehet állítani. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! 
Lehet hülye kérdés, de nem értek hozzá. Cromax oldalán láttam, hogy központi záras autóhoz más tipusú a külső kilincs. Na már most én máshonnan vettem egy szettet és ott azt mondták hogy a kilincsnek nincs köze a központi zárhoz hiszen az egy burkolat csak. Na akkor most hogy van? A G astrám központi záras.

Módosítva : Peti096
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.