Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Volt egy kis időm, meg az eső sem esett igy foglalkoztam az ablaktörlő nyikorgással. A karok viszonylag könnyen lejöttek a kúpos-bordás tengelyről viszont a műanyag vízzáró M20-as 27-es kulcsnyílású anyával szívtam rendesen. Alapból nem is volt ilyen dugókulcsom, így egy régi 26-ost reszeltem fel. Az egyik lejött vele a másikról leugrott párszor így elnyalta a sarkát innentől kezdve már mindegy volt, így megfúrtam és szétnyitottam az anyát gondoltam majd veszek helyette. (gm 9142997) Hát nem olyan egyszerű mert már nem gyártják, esetleg valahol a polcon maradt, vagy bontózok egyet ( szerencsére F-astra G-astra Kadet..stb sokban van ilyen) egyenlőre visszament az anya megragasztva.

Ráfért a kenés, mert az összes tengely, csukló stb szárazon futott:

b4c2e00df4021a918c8bc78d9d6365f2.jpg

f1e0d0abafa8530d819f742d06d03350.jpg

A visszaszerelés azért macerás volt a levélrácsot vissza kell játszani a szélvédő kéder alá, miközben ráfordítod a tengelyekre . Egyedül magának a motornak a tengelyét nem bántottam, mert úgy gondoltam, hogy az kap zsírt bentről meg nem volt kedvem újra belőni a pozíciót, ugye ha leveszem a csavart újból össze kell állítani a motor tengelyt a mechanikához. Kipróbálva gyorsabban töröl és csendben van. Olyan anyát meg majd szerzek valahonnan. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Eljött a kopogó ( remélem) stabrúd csere ideje. Eléggé szembetűnő a méretbeli ( vastagság, fej rész) közti különbség, remélem ez nem megy a minőség rovására. Nem akartam műanyagot a fémpálcából meg jóval kevesebb van:

6172213623b0ca3fa8ab16a7c831d10e.jpg

Ezt imbusszal kell ellentartani, ami kizárja a racsnis kulcs használatát, így azért lassabb a szerelés, mert nincs túl sok hely a kulcs mozgatására főleg lent.

fac300d6f1cd977c03aaafc02e22e3bf.jpg

A helyén:

21868a4b1d958f4975237fea2f540858.jpg

A kiszereltről levágva a gumi porvédőt és kimosva a zsírt már egyértelmű a kopogás. A bódét mozgatva sem jött elő a hang, remélem majd menet közben sem. 

 

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

On 2020. 11. 08. at 13:02, zotya975 írta:

Eljött a kopogó ( remélem) stabrúd csere ideje. Eléggé szembetűnő a méretbeli ( vastagság, fej rész) közti különbség, remélem ez nem megy a minőség rovására. Nem akartam műanyagot a fémpálcából meg jóval kevesebb van:

6172213623b0ca3fa8ab16a7c831d10e.jpg

Ezt imbusszal kell ellentartani, ami kizárja a racsnis kulcs használatát, így azért lassabb a szerelés, mert nincs túl sok hely a kulcs mozgatására főleg lent.

fac300d6f1cd977c03aaafc02e22e3bf.jpg

A helyén:

21868a4b1d958f4975237fea2f540858.jpg

A kiszereltről levágva a gumi porvédőt és kimosva a zsírt már egyértelmű a kopogás. A bódét mozgatva sem jött elő a hang, remélem majd menet közben sem. 

 

Ez milyen márka? Meyle HD elvileg nagyobb fej, több zsír (mint az ND).

Link to comment
Megosztás:

17 órája, Vardar írta:

Ez milyen márka? Meyle HD elvileg nagyobb fej, több zsír (mint az ND).

Meyle volt a régi ( kiderült miután lepucoltam) az új pedig Moog. Találtam volna Meylet is ugyanilyen áron ( http://feherautoalkatresz.hu/stabilizator-palca-opel-astra-g-astra-h-astra-h-gtc-meriva-b-zafira-a-zafira-b-12-22d-0298-) csak egyrészt nem mindenhonnan hozzák ki csomagpontra, nekem meg csak úgy jó, másrészt ugye amig nem raktam egymás mellé a kettőt nem láttam a különbséget. 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Üdv Cartársak, nem rég óta vagyok G Astra tulaj és egyből két kérdésem is lenne:

1 A váltókaron a hátramenet-reteszelő (vagy mi a neve) felhúzható kis pöcök eléggé szorul. nem mindig megy vissza alapállásba ha kiveszem hátramenetből. Már befújtam WD40-el a váltószoknya alatt is befújtam és kívülről is de nem az igazi..hol keressem a problémát?

2 vonóhorog-index visszajelző lámpa elvileg benne van a műszerecsoportban csak égő kell bele (vagy még egy vezeték amit a multitimerrel kell összeközni...erről van leírásom) a kérdésem, hogy ha ezeket kiépítettem akkor az index bekapcsolásakopr automatikusan érzékeli, ha rá van csatlakoztatva az utánfutó és megnövekedett a wattszám? Kell még ezen kívül valamit kötni, hogy a gyári index-visszajelző megoldást tudjam használni, vagy elég simán a hátsó lámpákra rákötni az utánfutó vezeték-köteget?

A válaszokat előre is köszönöm!

Cinyo

Link to comment
Megosztás:

16 órája, cinyo99 írta:

Üdv Cartársak, nem rég óta vagyok G Astra tulaj és egyből két kérdésem is lenne:

1 A váltókaron a hátramenet-reteszelő (vagy mi a neve) felhúzható kis pöcök eléggé szorul. nem mindig megy vissza alapállásba ha kiveszem hátramenetből. Már befújtam WD40-el a váltószoknya alatt is befújtam és kívülről is de nem az igazi..hol keressem a problémát?

2 vonóhorog-index visszajelző lámpa elvileg benne van a műszerecsoportban csak égő kell bele (vagy még egy vezeték amit a multitimerrel kell összeközni...erről van leírásom) a kérdésem, hogy ha ezeket kiépítettem akkor az index bekapcsolásakopr automatikusan érzékeli, ha rá van csatlakoztatva az utánfutó és megnövekedett a wattszám? Kell még ezen kívül valamit kötni, hogy a gyári index-visszajelző megoldást tudjam használni, vagy elég simán a hátsó lámpákra rákötni az utánfutó vezeték-köteget?

A válaszokat előre is köszönöm!

Cinyo

Hali .Az első kérdésre a válasz az hogy fel kell szedni a váltószoknyát kipattintani és akkor hozzáférsz meg kell zsírozni a műanyag csúszkát és megjáratni.Jellemző hiba nekem is volt már.

A második kérdésre nem tudok javallatot de biztosan lesz aki segít.

Link to comment
Megosztás:

2 órája, kingblue írta:

Hali .Az első kérdésre a válasz az hogy fel kell szedni a váltószoknyát kipattintani és akkor hozzáférsz meg kell zsírozni a műanyag csúszkát és megjáratni.Jellemző hiba nekem is volt már.

A második kérdésre nem tudok javallatot de biztosan lesz aki segít.

Szia! Nagyon szépen köszönöm a választ...akkor ezek szerint a WD40 nem volt elég...holnap meg is csinálom :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2020. 11. 22. at 22:00, cinyo99 írta:

Üdv Cartársak, nem rég óta vagyok G Astra tulaj és egyből két kérdésem is lenne:

1 A váltókaron a hátramenet-reteszelő (vagy mi a neve) felhúzható kis pöcök eléggé szorul. nem mindig megy vissza alapállásba ha kiveszem hátramenetből. Már befújtam WD40-el a váltószoknya alatt is befújtam és kívülről is de nem az igazi..hol keressem a problémát?

A kőolajszármazékok, oldószerek és bizonyos műanyagok nem feltétlen túl jó kombinációk, műanyaghoz inkább pl. szilikon alapú kenőanyagok "passzolnak". Ha esetleg nagyon szennyezett lenne az a reteszelő szerkezet belülről, akkor úgy emlékszem, hogy a váltógombot lehúzva (azt tényleg csak le kell húzni, esetleg kicsit csavarni rajta) ki lehet szedni azt a reteszelőt, alapos takarítás majd kenés után vissza lehet szerelni és remélhetőleg utána már rendben lesz, ha nincs valami eltörve. De abban most nem vagyok biztos, hogy pontosan hogyan lehet leszedni, szétszedni.

Link to comment
Megosztás:

8 órája, nzozz írta:

A kőolajszármazékok, oldószerek és bizonyos műanyagok nem feltétlen túl jó kombinációk, műanyaghoz inkább pl. szilikon alapú kenőanyagok "passzolnak". Ha esetleg nagyon szennyezett lenne az a reteszelő szerkezet belülről, akkor úgy emlékszem, hogy a váltógombot lehúzva (azt tényleg csak le kell húzni, esetleg kicsit csavarni rajta) ki lehet szedni azt a reteszelőt, alapos takarítás majd kenés után vissza lehet szerelni és remélhetőleg utána már rendben lesz, ha nincs valami eltörve. De abban most nem vagyok biztos, hogy pontosan hogyan lehet leszedni, szétszedni.

Köszönöm a segítségedet! Joe

Link to comment
Megosztás:

A váltókart, csak magában megkenni nem elég. Egy erős szorítással tekerd meg a gombot és lejön. Szedd fel a váltószoknyát a helyéről.A gomb alatt található egy rugó, a váltókar kiemelhető a helyéről, lehúzható a karról a a reteszelő rész. A váltókaron lévő műanyagozást kell 120-a vagy finomabb csiszolóval átcsiszolni, majd bekenni valamilyen kenőanyaggal, lehetőleg ne olajjal.

http://www.kepfeltoltes.eu/images/2020/11/25/83201.jpg

http://www.kepfeltoltes.eu/images/2020/11/25/95302.jpg

A képeken, ami szétrepedt azt a műanyagot kell megcsiszolni és bekenni. Ha már szétszedted kend át a váltókar összes műanyag elemét.

Módosítva : Béla
Link to comment
Megosztás:

5 órája, Béla írta:

A váltókart, csak magában megkenni nem elég. Egy erős szorítással tekerd meg a gombot és lejön. Szedd fel a váltószoknyát a helyéről.A gomb alatt található egy rugó, a váltókar kiemelhető a helyéről, lehúzható a karról a a reteszelő rész. A váltókaron lévő műanyagozást kell 120-a vagy finomabb csiszolóval átcsiszolni, majd bekenni valamilyen kenőanyaggal, lehetőleg ne olajjal.

http://www.kepfeltoltes.eu/images/2020/11/25/83201.jpg

http://www.kepfeltoltes.eu/images/2020/11/25/95302.jpg

A képeken, ami szétrepedt azt a műanyagot kell megcsiszolni és bekenni. Ha már szétszedted kend át a váltókar összes műanyag elemét.

Köszönöm szépen, ez akkor egy nagyobb művelet lesz ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, olajat cserélnék, de a leeresztő csavar torx fejét elnyalta valami szakbarbár. Van valakinek esetleg valami ötlete, hogyan tudnám könnyen leszedni, találkozott már ilyennel valaki közületek?

Előre is köszönöm, ha tudnátok ötletet adni.

 

 

Link to comment
Megosztás:

3 órája, Tomi_bacsi írta:

Üdv mindenkinek!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, olajat cserélnék, de a leeresztő csavar torx fejét elnyalta valami szakbarbár. Van valakinek esetleg valami ötlete, hogyan tudnám könnyen leszedni, találkozott már ilyennel valaki közületek?

Előre is köszönöm, ha tudnátok ötletet adni.

 

 

Hali.Jellemző dolog.Kis vágóval óvatosan indítsd meg utána már ki lehet tekerni.Én is jártam már így nem egyszer.Lehet egyébként kapni csavart.

Link to comment
Megosztás:

7 perce, tgabika76 írta:

ÉS gyárit vagyél, még akkor is ha 1600Ft... Egyrészt ahhoz jár a réztömítés is ennyiért, másrészt meg mert az utángyártott hiába 600Ft, nekem konkrétan letört a csavar feje meghúzás közben...

Arra figyelj, hogy alu deknihez gumi tömités jár, acél deknihez kell réztömités. És a csavar is különbözik ennek megfelelően. Az alus gumis verziót sokkal kevésbé kell/szabad meghúzni mint az acélt. Gondolom azért szokták szétcseszni elnyalni a szakik mert a vas a vasban verzióhoz szoktak.

Módosítva : Stofl
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2020. 11. 22. at 22:00, cinyo99 írta:

Üdv Cartársak, nem rég óta vagyok G Astra tulaj és egyből két kérdésem is lenne:

1 A váltókaron a hátramenet-reteszelő (vagy mi a neve) felhúzható kis pöcök eléggé szorul. nem mindig megy vissza alapállásba ha kiveszem hátramenetből. Már befújtam WD40-el a váltószoknya alatt is befújtam és kívülről is de nem az igazi..hol keressem a problémát?

2 vonóhorog-index visszajelző lámpa elvileg benne van a műszerecsoportban csak égő kell bele (vagy még egy vezeték amit a multitimerrel kell összeközni...erről van leírásom) a kérdésem, hogy ha ezeket kiépítettem akkor az index bekapcsolásakopr automatikusan érzékeli, ha rá van csatlakoztatva az utánfutó és megnövekedett a wattszám? Kell még ezen kívül valamit kötni, hogy a gyári index-visszajelző megoldást tudjam használni, vagy elég simán a hátsó lámpákra rákötni az utánfutó vezeték-köteget?

A válaszokat előre is köszönöm!

Cinyo

Leírás alapján elég megcsinálni. Az index relé figyeli a terhelést. És nagyobb terhelésre fog villogni a műszerfali lámpa is. Én is utólagos horoghoz csináltam meg a visszajelzést. 

Link to comment
Megosztás:

On 2020. 11. 26. at 11:45, Tomi_bacsi írta:

Üdv mindenkinek!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, olajat cserélnék, de a leeresztő csavar torx fejét elnyalta valami szakbarbár. Van valakinek esetleg valami ötlete, hogyan tudnám könnyen leszedni, találkozott már ilyennel valaki közületek?

Előre is köszönöm, ha tudnátok ötletet adni.

 

 

Nekem egy - offtopic -  autón úgy vette le a szerelő, h ráhegesztett egy anyát...( just in case...)

Link to comment
Megosztás:

On 2020. 11. 25. at 11:16, Béla írta:

A váltókart, csak magában megkenni nem elég. Egy erős szorítással tekerd meg a gombot és lejön. Szedd fel a váltószoknyát a helyéről.A gomb alatt található egy rugó, a váltókar kiemelhető a helyéről, lehúzható a karról a a reteszelő rész. A váltókaron lévő műanyagozást kell 120-a vagy finomabb csiszolóval átcsiszolni, majd bekenni valamilyen kenőanyaggal, lehetőleg ne olajjal.

http://www.kepfeltoltes.eu/images/2020/11/25/83201.jpg

http://www.kepfeltoltes.eu/images/2020/11/25/95302.jpg

A képeken, ami szétrepedt azt a műanyagot kell megcsiszolni és bekenni. Ha már szétszedted kend át a váltókar összes műanyag elemét.

Na, ma vol a napja hogy megoldjam ezt az anomáliát és hála a leírásodnak tökéletes lett. Annyival kiegészítettem, hogy én még a rugót is egy pöttyet széthúztam talán egy kicsit erősebben nyomja vissza a "pöcköt"...Nagy igyekezetemben (és nem utolső sorban hatalmas erőmnek köszönhetően ;) ) a váltógomb leszedésekor sikerült a teljes váltókart kikapnom a helyéről...de legalább így azt is bezsíroztam, kicsit ügyeskedni kellett, de végül sikerült összerakni. Köszi még egyszer a segítséget és a tanácsot! Joe

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Eléggé elméleti és főleg nagyon szubjektív kérdés, de ti kb. mennyit költenétek egy Astra G (2007, Z14XEP, ~300 000km) rendbetételére és kb. hol húznátok meg a határt, amire azt mondjátok, hogy inkább vesztek egy másikat (egy jobb állapotút vagy egy újabb generációt (pl. Astra H, stb))? 1-2 nem sürgősnek ítélt javítás halogatva lett illetve korból, futásteljesítményből adódóan azért alakulnak/alakultak ki újabb problémák és hát elbizonytalanodtam, hogy mivel járnék jobban...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.