Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

npasi, légyszi küldd a bemutatkozó leveledet teljes terjedelmében. Küldheted mindkettő email címemre, ahogy azt már tegnap jeleztem. Akár az opelklubosra is jöhet, mert már ott is van hely... Ha holnapig nem küldöd, elküldöm jimmi-ét egyedül... Bocsi, de nem akarok jimmi-vel szemben inkorrekt lenni, már így is két hete tartogatom az övét (bocsi jim), hogy a tieddel együtt küldhessem heminek.

No problem :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Végre végigolvastam az eddigi termést, de utálok így a végefele bekapcsolódni, mindig rengetegek kell olvasni utánna meg annyimindent írna az ember, csakhát az a sok idézgetés, hova is vezetne. De nagyon úgy néz ki, hogy ez a jövő héttől megváltozik és napi szinten tudok majd kapcsolódni a forumhoz.

Teló: jó lett a leírás a taliról és a képek is frankók. Gratula!

Link to comment
Megosztás:

Mázlista :?

ilyen korai szabadság? én álmomban sem merek gondolni h. szabit kérjek :?

és mivel is foglalkozol, ha nem épp a lábad lógatod? :wink:

Ó, csak a mai napra vettem ki szabit. A nyárit még én sem tudom.

Egy multi cégnél vagyok az osztályvezető asszisztense. Régebben csoportvezető voltam, de kicsit átszervezték az osztályt... De nem baj, mert így csak a saját hülyeségeim miatt b*szogathatnak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ó, csak a mai napra vettem ki szabit. A nyárit még én sem tudom.

Egy multi cégnél vagyok az osztályvezető asszisztense. Régebben csoportvezető voltam, de kicsit átszervezték az osztályt... De nem baj, mert így csak a saját hülyeségeim miatt b*szogathatnak :D

Hát ezzel nem vagyok előbbre, :lol: legalább azt áruld el milyen terület, na jó, majd megsúgod, ne leplezd le magad ilyen nagy nyilvánosság előtt.

a multi jó. mert nagyobb biztonságban van az ember, én is valami ilyen ehlyre törekszem :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hát ezzel nem vagyok előbbre, :lol: legalább azt áruld el milyen terület, na jó, majd megsúgod, ne leplezd le magad ilyen nagy nyilvánosság előtt.

a multi jó. mert nagyobb biztonságban van az ember, én is valami ilyen ehlyre törekszem :wink:

Annyira nincs azért biztonságban az ember. Egyébként szolgáltatói szféra, pénzügyi terület. Ettől okosabb lettél? :wink:

Link to comment
Megosztás:

igen :lol:  

mert ezt akartam belőled kicsikarni, hogy lehet hogy kollegák vagyunk. 8)  

mert én is pénzügyi területen dolgozom. érted már, te kis.... :lol:  

akkor zaklatlak majd szakmai kérédsekkel :roll:

Nyugodtan. Nem értek hozzá, csak melegedni járok be :oops: :lol:

Aztán majd kapsz Telo-tól, hogy mindenkit "zaklatsz" :D

Link to comment
Megosztás:

és mia z hogy mindenkit???????????

azonnal magyarázd meg :lol:  :wink:

Jaj, csak vicceltem. Ne kapd már fel a vizet :wink:

Csak végigolvastam az 1000 oldal turbékolásotokat és gondoltam viccelődöm egyet :wink:

Most viszont le kell lépnem fél órára, mert várok egy telefont, hogy mikor kell elindulnom itthonról és addig rendbe is kell szednem magam...

Link to comment
Megosztás:

Jaj, csak vicceltem. Ne kapd már fel a vizet :wink:

Csak végigolvastam az 1000 oldal turbékolásotokat és gondoltam viccelődöm egyet :wink:

Most viszont le kell lépnem fél órára, mert várok egy telefont, hogy mikor kell elindulnom itthonról és addig rendbe is kell szednem magam...

nem kaptam fel, vicceltem, :D

akkor szia :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.