Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nem ám. Tényleg mi van a többiekkel? Tegnap végigiolvastam az egész ediggi héten írtakat és elég nagy volt a forgalom. Biztos sokan szabin vannak a ballagások miatt. Én legalábis az unokatesómé miatt vagyok itthon, délre jelenésem van.

hát ez az, :wink: amikor meg életben tartottuk a fórumot, megkaptuk a magunkét :wink:

megvetted már a szempillákat?

Link to comment
Megosztás:

:lol: gyors voltál, köszi, hogy így siettél....miattam 8)

csini lettél :!: :wink: :lol:

Ó, köszönöm a bókot :oops: , de még nem végeztem teljesen, mert a hajammal is kellene kezdeni valamit :roll:

Imi: én nem a ballagások miatt vagyok szabin, hanem mert kicsit szerettem volna mára szabad programot csinálni magamnak 8)

Link to comment
Megosztás:

Még nem vettem meg őket, talán majd ebben a hónapban elintézem a dolgot, vagy legalábbis lenézek a tuningos üzletbe és kérek egy árajánlatot. Meg akkor már megkérdezem a maszkot is, mert a régi zöld astrámon volt egy amit levettem róla amikor eladtam, de úgy nézem a mostaninak más a belső kialakítása és így nem tudom majd felrakni.

Autókiállítás, az tök jó, merre lesz és milyen autókkal?

Link to comment
Megosztás:

Még nem vettem meg őket, talán majd ebben a hónapban elintézem a dolgot, vagy legalábbis lenézek a tuningos üzletbe és kérek egy árajánlatot. Meg akkor már megkérdezem a maszkot is, mert a régi zöld astrámon volt egy amit levettem róla amikor eladtam, de úgy nézem a mostaninak más a belső kialakítása és így nem tudom majd felrakni.

Autókiállítás, az tök jó, merre lesz és milyen autókkal?

a főtéren lesz itt nálunk, szerintem mki képviselteti magát, remélem találok egy -2 ellopnivaló ötletet. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Még nem vettem meg őket, talán majd ebben a hónapban elintézem a dolgot, vagy legalábbis lenézek a tuningos üzletbe és kérek egy árajánlatot. Meg akkor már megkérdezem a maszkot is, mert a régi zöld astrámon volt egy amit levettem róla amikor eladtam, de úgy nézem a mostaninak más a belső kialakítása és így nem tudom majd felrakni.

Autókiállítás, az tök jó, merre lesz és milyen autókkal?

Milyen tuningos boltba jársz? Én is keresek hűtő- és lámpamaszkot, csak mindenhol horror árakkal állnak elém. Huszonakárhányezer Ft egy db műanyagért, amit még fényeztetni is kell??? :shock: :shock: :shock:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.