Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szevasztok!

Bocsi ha már volt a kérdés de nincs időm végigolvasni mindent!

Most vettem egy G-s Astrát,s azt szeretném kérdezni h hogy kell kicserélni a pollenszűrőt?

Köszke előre is a választ!

Ennyi idő alatt míg beírtad a kérdést, meg is találtad volna!

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Bocsi ha már volt a kérdés de nincs időm végigolvasni mindent!

Most vettem egy G-s Astrát,s azt szeretném kérdezni h hogy kell kicserélni a pollenszűrőt?

Köszke előre is a választ!

Hi!

kettő fajta létezik delphi & behr ha csavarok fogják, mint a pdf-ben akkor delphi ha körmök akkor behr. A neten megtalálod

OPEL_ASTRA_G_igy_csinald_98_marciustol itt minden meg van a szereléshez. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Az a Bern az Svájc fővárosa, és egyrészt nem fér be a műszerfal mögé, másrészt meg nem szűri a polleneket. A pollenszűrő az Behr. :D

@G.Zsolt83: nem mindegy melyiket veszed, mert méretre sem egyformák. Igaz csak pár mm különbség van, de akkor se megy bele egyik a másik házába.

Link to comment
Megosztás:

OFF

Golfot, egymillió kilométerrel? http://totalcar.hu/t...errel/1/#szoveg

ON

F Astra "567 ezer kilométer alatt még egyszer sem kellett megbontania a motorját" http://belsoseg.blog..._nincs_megallas

ez egy lényeges dolog :

"Az első alkalommal megvárta az előírt 30 ezer kilométert az olajcserével, mert gyárilag long life olaj volt a motorban, de megnézte a szűrőket, és döntött: ő bizony szépen visszatér a 10-12 ezres olaj- és szűrőcseréhez... "

Link to comment
Megosztás:

ez egy lényeges dolog :

"Az első alkalommal megvárta az előírt 30 ezer kilométert az olajcserével, mert gyárilag long life olaj volt a motorban, de megnézte a szűrőket, és döntött: ő bizony szépen visszatér a 10-12 ezres olaj- és szűrőcseréhez... "

Én >20e km-t szoktam menni, de ha GM olajat teszek bele, akkor 10-15e-ként cserélni fogom.

OFF a castrol edge 0W30 ból 1l-t az unixnál 5e-ért akartak adni, abból 3l GM kijön :D 3.5l olajam volt, és elég, de szivárog a szűrőháznál ON

Link to comment
Megosztás:

Én >20e km-t szoktam menni, de ha GM olajat teszek bele, akkor 10-15e-ként cserélni fogom.

OFF a castrol edge 0W30 ból 1l-t az unixnál 5e-ért akartak adni, abból 3l GM kijön :D 3.5l olajam volt, és elég, de szivárog a szűrőháznál ON

Pont emiatt kapott az enyém is GM-et ma.

Gazdasági válság van...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.