Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nem akarsz inkább szerezni lámpás kapaszkodókat? Akkor nem kéne bántanod a kárpitot... http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_szemelygepkocsi/utaster_csomagter/egyeb/opel_astra_g_hatso_kapaszkodo_lampa_1594910855.html

Hali!

igen, gondoltam már erre is. ésszerűbb megoldás lenne, mivel gyárilag astra g nem kapott tetőkárpitos olvasólámpát.

még gondolkodom a dolgon.

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Pont emiatt kapott az enyém is GM-et ma.

Gazdasági válság van...

Nem az az elfogadott, hogy 10 ezrenként csere? Ezzel teszed a legjobbat a motornak. Nekem GM van benne, nem láttam még olyan precíz tesztet, ami kihozta volna, hogy X.Y. olaj X %-al jobb/több mint a GM olaja. Egyéni szimpátia persze lehet, én eddig nem tapasztaltam rosszat a GM olajjal (dexos 2). Csendesen jár a motor, olajfogyi nincs, motortér csont száraz, porlepte. Majd 200 ezer km-nél visszatérek a kérdésre :)

Link to comment
Megosztás:

............, nem láttam még olyan precíz tesztet, ami kihozta volna, hogy X.Y. olaj X %-al jobb/több mint a GM olaja........

egy ilyen tesztre nagyon kíváncsi lennék én is :), hogyan mivel tud többet XY márkájú 5w30 dexos2....

attól függetlenül hibátlan a GM olaj

Link to comment
Megosztás:

Elek nem ide tartozik, de hátsó ajtókárpitot szedtél már le?

Mert most ott tartok, hogy a beépítőkeretre rácsavartam a hangszórót meg vezetékeltem is rá, épp indulok leszedni a kárpitot, de astra g így csináld '98tól nem sokat ír róla ...

igen :)

van egy pár rejtet csavar + ablak letekerő alatti omega gyűrű feladhatja a leckét

Link to comment
Megosztás:

igen :)

van egy pár rejtet csavar + ablak letekerő alatti omega gyűrű feladhatja a leckét

omega okés első ajtónál már megismerkedtem vele :P a rejtett csavar 1.: el. ablakemelő kapcsoló alatt meg a markolatban ezekre gondolsz? meg az ajtó alján. Van még máshol is csavar vagy csak ez a 3?

Link to comment
Megosztás:

omega okés első ajtónál már megismerkedtem vele :P a rejtett csavar 1.: el. ablakemelő kapcsoló alatt meg a markolatban ezekre gondolsz? meg az ajtó alján. Van még máshol is csavar vagy csak ez a 3?

asszem van a csipogó alatt is :),vagy nem

meg az ajtó nyitó alatt .

Link to comment
Megosztás:

Ráadásul (szerintem) baromi ronda is. A C Combo szebb volt, ezért igazán kár. :(

Ellenben hétvégén ülőpróbát vettem egy J GTC-ben. Nem rossz, bár nekem kicsit túl steril, illetve teljesen hátratolt ülésnél éppen 15mm (!) hátsó lábtér van. 19"-es felni széria azon?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.