Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nézz szét a Vaterán én ott vettem apámnak, az övét is lelopták.

2000ft volt + posta.

Köszi, ott néztem, de csak olyan van ami 4db-os, habár olcsóbb mint az 1db új... Még ráér, de azért köszi!

Most már tudom, hogy miért kötegelik fel. :D

Link to comment
Megosztás:

http://www.vatera.hu...=disztarcsagyor

Dísztárcsalopás a szakmája?

Még akár az is lehet! Én is vettem tőlük egy garnitúrát. Amiket árul azok valószínűleg újra vannak festve. Legalább is az enyém olyan volt. Egyébként teljesen rendben lehettek a festés előtt is: nincsenek rajtuk mély karcok, horzsolások, kipattant részek. Teljesen úgy néztek ki mint a vadi újak. Csak a belsejükön látszódott, hogy használtak.

Link to comment
Megosztás:

Valaki nem tud egy elfekvő dísztárcsát Classicra?

Valaki ellopta ma, amíg iskolába voltam Bp-en. :icon7:

Én már feladtam a pótlását. Az elmúlt 2 évben 2x lopták le az összes dísztárcsámat, 1x a ház előtt, 1x a melóban az Infoparkban :(. Útóljára vettem rá egy szép de nem Opel dísztárcsát, remélem ez nem tetszik meg senkinek. Ezeket szerintem nem tudják eladni jó árban a vaterán... Mellesleg egy vicc, hogy lelopják ... és amikor azt hittem, hogy ezt nem lehet fokozni, akkor pár hónapja egyik reggel a jobb oldali ablaktörlőm hiányzott... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én már feladtam a pótlását. Az elmúlt 2 évben 2x lopták le az összes dísztárcsámat, 1x a ház előtt, 1x a melóban az Infoparkban :(. Útóljára vettem rá egy szép de nem Opel dísztárcsát, remélem ez nem tetszik meg senkinek. Ezeket szerintem nem tudják eladni jó árban a vaterán... Mellesleg egy vicc, hogy lelopják ... és amikor azt hittem, hogy ezt nem lehet fokozni, akkor pár hónapja egyik reggel a jobb oldali ablaktörlőm hiányzott... :blink:

Hogy ennyire ráér valaki, ha valakit meglátok tuti addig nem megy sehova, amíg a rendőr be nem kíséri...

Remélem az árát gyógyszerre költi.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is lelopták a dísztárcsáim állandóan,meg volt hogy le is esett.Úgy oldottam meg,hogy vettem alufelnit rá:)Azt csak nehezebb lelopni.

Hát a gyári ha rendesen rajta van, az nehezen jön le, én kerékcserekor azért erővel húzom le....

Link to comment
Megosztás:

Hogy ennyire ráér valaki, ha valakit meglátok tuti addig nem megy sehova, amíg a rendőr be nem kíséri...

Remélem az árát gyógyszerre költi.

Hát én is valami hasonlókat kívántam neki ... de komolyan, mire kell egy fél pár ablaktörlő ... dühös vagy és azzal vered el az asszonyt az utcán?! :icon11: (no persze ez csak vicc volt :hug: )

Még a szitut is nehezemre esik elképzelni ...

Link to comment
Megosztás:

Hát én is valami hasonlókat kívántam neki ... de komolyan, mire kell egy fél pár ablaktörlő ... dühös vagy és azzal vered el az asszonyt az utcán?! :icon11: (no persze ez csak vicc volt :hug: )

Még a szitut is nehezemre esik elképzelni ...

Vagy lehet a kedves tolvajnak pont rossz volt az a fél ablaktörlője és így okosban megoldotta a cserét.

Link to comment
Megosztás:

Hogy ennyire ráér valaki, ha valakit meglátok tuti addig nem megy sehova, amíg a rendőr be nem kíséri...

Remélem az árát gyógyszerre költi.

volt egy kollegám, H asztrával állt kint az utcán

éjszaka kiment cigizni és megneszelte, hogy két bodzaszedő éppen dolgozik a dísztárcsákon

kiszaladt és hát nem köszönt először...

majdnem meghurcolták a rendőrök, természetesen végig a két suttyónak állt feljebb :(

Link to comment
Megosztás:

Azért kerékőr legyen rajta ... :icon10:

Nem megyek vele olyan helyre ahol kilopnák.Melóhelyen udvaron áll,otthon meg garázsban,vagy a ház előtt.Azért ha felrakom az új kocsira lehet veszek hozzá kerékőrt.Az A vectráról nem merik leszedni a "svédek" azt hiszik tesó vagyok:)

Link to comment
Megosztás:

Nem megyek vele olyan helyre ahol kilopnák.Melóhelyen udvaron áll,otthon meg garázsban,vagy a ház előtt.Azért ha felrakom az új kocsira lehet veszek hozzá kerékőrt.Az A vectráról nem merik leszedni a "svédek" azt hiszik tesó vagyok:)

Nem lehet szerezni 'tesó' spray-t? Azzal befújom, és nem bántják. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.