Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok

Sajnos a gyári kulcsom igen ramaty állapotban van, szeretnék venni másikat, de ha lehet akkor már bicskakulcsot.

Akad vki, aki tudna ajánlani vmi jobb minőségű bicskakulcsot, és útmutatást, hogy mit hogyan csináljak?

pl. lehet egyszerű kulcsmásolónál másoltatni a kulcsot?

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 12. 10. at 21:22, ginola írta:

Sziasztok

Sajnos a gyári kulcsom igen ramaty állapotban van, szeretnék venni másikat, de ha lehet akkor már bicskakulcsot.

Akad vki, aki tudna ajánlani vmi jobb minőségű bicskakulcsot, és útmutatást, hogy mit hogyan csináljak?

pl. lehet egyszerű kulcsmásolónál másoltatni a kulcsot?

Én kerülném a bicskakulcsot.

Céges Offtavianak a kulcsa már igen ramaty állapotban van 347E km után. Elég rossz így vele indítani...

Bár nem biztos hogy te ennyit még mész vele :-)
Viszont nem is biztos, hogy gyári minőséget kapsz...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most hogy bejött a hideg, 2 napja észrevettem hogy a csomagtartó ajtó (kombi) már nem igen marad fent, vissza süllyed félig. A gázrugók (vagy mik azok) eleve olajosak voltak a tövüknél mikor megvettem az autót egy éve. A kérdésem az lenne hogy van értelme ilyeneket használtan bontottan kutatni, vagy ilyesmiből csak vadiújat szabad?

A másik kérdésem hogy miért van ezekből 2 féle hosszúságú? Ha jól emlékszem láttam 571mm és 567mm hosszúságút is, mindkettő Caravan-hoz.

Link to comment
Megosztás:

Bontottat ne vegyél, az új sem olyan eszeveszetten drága, két éve talán 4000Ft-ért vettem darabját C Corsához. A hosszbeli eltérés szerintem mérési pontatlanság lehet, viszont egyes típusokból van normál és erősített kivitel is, abban az esetben ha van a hátsó ajtón valamiféle szárny, akkor az erősítettet kell venni.

Link to comment
Megosztás:

21 órája, tgabika76 írta:

Bontottat ne vegyél, az új sem olyan eszeveszetten drága, két éve talán 4000Ft-ért vettem darabját C Corsához. A hosszbeli eltérés szerintem mérési pontatlanság lehet, viszont egyes típusokból van normál és erősített kivitel is, abban az esetben ha van a hátsó ajtón valamiféle szárny, akkor az erősítettet kell venni.

Nekem is úgy rémlik hogy 4E Ft- volt darabja. Magnetti-Marelli. Teljesen jó volt (a rossz után főleg).

Link to comment
Megosztás:

https://totalcar.hu/magazin/kozelet/2017/12/21/balesetveszelyes_rohado_auto_az_aaa-tol/?token=5e6344234a5cc4974afe7f90de4c352f

Ehhh....

Azért a(z eladótól) független (márka)szervizben történő átvizsgálás több, mint "highly recommended", főleg egy 4 milliós autónál.

Persze ez nem mentesít senkit a csalás bűne alól, de sok kellemetlenség megelőzhető...

  • Zavaros 1
Link to comment
Megosztás:

10 órája, outsider írta:

https://totalcar.hu/magazin/kozelet/2017/12/21/balesetveszelyes_rohado_auto_az_aaa-tol/?token=5e6344234a5cc4974afe7f90de4c352f

Ehhh....

Azért a(z eladótól) független (márka)szervizben történő átvizsgálás több, mint "highly recommended", főleg egy 4 milliós autónál.

Persze ez nem mentesít senkit a csalás bűne alól, de sok kellemetlenség megelőzhető...

Egy mocsok ez az AAA autó. Sajnos egy re több helyen olvasom és botlok bele mennyire "dicsérik" őket.

Link to comment
Megosztás:

5 órája, Conan82 írta:

Tisztelt Opel tulajdonosok!

 

A tanácsotokat szeretném kérni. Az autóm rádiója (siemens cdr 500-as) valamiért nem találja a transzmitteremet(Sencor SWM-101). Aki tudja, hogy mi lehet a konkrét ok, kérem írja meg nekem. Köszönöm előre is a segítséget.

Első körben meg kéne bizonyosodni, hogy a transzmitter tuti jó e, mielőtt jobban belemennél.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
On 2018. 01. 02. at 23:25, szlaszlo0723 írta:

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Van egy 2004-es évjáratú 2000-es TDI G Kombi Astrám. Decemberben friss olajcsere után olyan probléma adódott az autóval, hogy 2-es 3-as elváltásnál gázadásra kevésbé reagál. 4-5-ben nincs probléma. Hibakód szerint adagolóval (magasnyomású szivattyú)  van a gond, de a szerelő állítása szerint, akkor az autónak be se kellene indulni. A motorkód Y20DTH.

Remélem tud valaki segíteni!? Köszi!!!!

Ilyen-olyan adagolóval kapcsolatos hibakódokkal még el lehet járkálni, nem feltétlenül áll meg azonnal az autó (de csinálhat ilyet pl mint a tiéd). Viszont ha tényleg az adagoló gyanús, akkor Bosch diagnosztikával rendelkező műhelyben lenne érdemes kiolvastatni, mert van az adagolónak is egy külön hibatárolója, ami nem egyezik az OBD-n kiolvasható "általános" hibákkal.

Módosítva : forumadmin
törölve az előzmény, mert nem ide való.
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lomtalanítás. Barkácsolóknak, gyűjtögetőknek...

Minmális összegért egyben odaadnám.
- szervóolaj Febi (gyárival egyező, zöld)
- váltóolaj, gyári (piros)
- gyári GM termosztát Z14XE (talán Z16XE), folyós műanyag könyökkel, de jól nyit, kb 6 hónapot ment...
- gyári Bosch benzinpumpa (Z14XE - talán Z16XE - , 140E km-nél cserés volt, de nem ez volt a baj :) ) tartaléknak vagy valami
- folytószelepház nem működő, a pillagószelep már hiányzik belőle (alkatrésznek, levélnehezéknek stb.)

YWE6HluX35dHP7d-Hut2SsuuGD3PuGAiT8Cj9y8Q

Képek: https://photos.app.goo.gl/FeNRAKgJ2GydVjlp1

2500 postával együtt? :-)

 

Szerk.:

Elkelt...

Módosítva : outsider
Link to comment
Megosztás:

On 2017. 11. 12. at 11:23, outsider írta:

Mi nem vagyunk ilyenek. Én örülök, hogy elkerültem a tömeget :)

Családban van egy VW LT is...

Úgyhogy az én autóm nézhet ki jól, ahelyett, hogy puttonyos :-):cool:

Egy újabb nagyszerű példa a sedan kivitel mérhetetlen sok előnyére...

Bocs, de ez nagyon így van a gyakorlatban is.

Módosítva : KMiki
Javítva....
Link to comment
Megosztás:

3 órája, KMiki írta:

Egy újabb nagyszerű példa a sedan kivitel mérhetetlen sok előnyére...

Bocs, de ez nagyon így van a gyakorlatban is.

Ez tetszik :D

Ez balf#@ság...

Csak hogy felizzítsam a témát. A héten hazavittem egy sedanban egy 4 személyes ebédlő granitúrát, úgy hogy az asszony is jött velem.
Rendesen ült a helyén, minden hátra volt pakolva... :) 

1 asztal 4 szék...

Link to comment
Megosztás:

9 órája, outsider írta:

Csak hogy felizzítsam a témát. A héten hazavittem egy sedanban egy 4 személyes ebédlő granitúrát, úgy hogy az asszony is jött velem.
Rendesen ült a helyén, minden hátra volt pakolva... :) 

1 asztal 4 szék...

Egyetértek abban hogy a sedan vagy coupe (a külön csomagterű) autók éppúgy vállalhatóak mint a praktikusabb társaik, de más okból. Egyfelől én mindig is emocionális viszonyban álltam az autóimmal, a praktikum nem érdekelt, az sokkal inkább hogy jól érezzem magam benne, és ennek része az is hogy az autó hogyan néz ki. Ebben egyébként az olaszok a nagymesterek, az Alfa 156 kombijának például kisebbre sikerült a csomagtartója alapállapotban, mint a négyajtósnak, egyszerűen azért mert így néz ki jól. A praktikum senkit sem érdekelt ez esetben. :-)

Ezenkívül azt gondolom hogy ha valami nem fér bele a csomagtartóba, akkor annak nem ott a helye (és akkor sem ha összekoszolja a csomagtartót, bár ez más kérdés). Én ugyan még sosem próbáltam hűtőszekrényt vagy betonkeverőt vinni a csomagtartóban, de ha ez lenne a feladat, nem azon kezdenék el gondolkodni hogy hogyan tudnám mégis berakni valahogy, hanem hogy honnan szerezzek olyan autót kölcsön, amibe belefér. :cool:

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Már régóta szenvedtem a töltésemmel, ma végre megoldódott! :-) Felkapcsolt fogyasztókkal max 13.3 v töltést lehetett mérni akkun+ veramon szerint. Gyári préselt saruk levágva, új saru fel és azóta jó!!:)

Gondoltam leírom, hátha valamikor Valakinek segítség lesz......

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.