Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Most vasárnap sajnos nem jó! (pénteken Mohácson, szombaton Szombathelyen lesz koncertünk, ez elég nagy túra az astrának és nekem, hogy vasárnap pihenjünk... :lol: )

Sajnos a jövő hétvége sem lesz jó, mivel szombat munkanap, vasárnap végre autót szerelhetek.....

Soltvadkertre le kellene menni, pénteken Kecskeméten lesz koncertünk, de már gondolkodom a megoldáson, hogy tudjunk menni a talira...

Sajna nem könnyű a "rocksztárélet"... :lol:

Te ember! :lol:

Nem rossz a zenétek,nekem bejön(bár "picit" Pantera szagú),a klipp meg nagyon jó,jókat vigyorogtam rajta! :P

Kecskeméten hol lesz koncert? :sowwy:

Mondjuk nekem stoner rock-ról

ugrik be egyből,na meg mondjuk EZ! :lol:
Link to comment
Megosztás:

Te ember! :lol:

Nem rossz a zenétek,nekem bejön(bár "picit" Pantera szagú),a klipp meg nagyon jó,jókat vigyorogtam rajta! :lol:

Kecskeméten hol lesz koncert? :sowwy:

Mondjuk nekem stoner rock-ról

ugrik be egyből,na meg mondjuk EZ! :lol:

Köszönjuk. Igen , a Pantera erős hatás nálunk(meg még 1000 más zenekar, pl a Down is :P )

Kecskemét, Rock Café

2008.05.02

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem készülünk. De lehet Én nem tudok csak valamiről. Sajna egész hétvégén esni fog. :sowwy:

Készülni készültünk, és mentünk is! Meg az eső sem esett, de kevesen voltunk, családias hangulatban 3 autóval (Carmyhency, Jocó, meg mi), a többieknek közbejöttek dolgok! És Visegrádig sem mentünk el csak a Luppa-szigeten voltunk sütni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kellett már valakinek utántölteni szervóolajat? Mert nekem a szervótartály kupakján lévő kis nívópálca bele sem ér a folyadékba....

Asszem évenként szintellenőrzést ír elő a gyár, de cserét nem.

Viszont nem tudom, milyen kelle bele? Pentosin CHF 11S? Opel 1940/766?

Nem tudja esetleg valaki?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kérdésem lenne hozzátok,légkondival kapcsolatban.....

Szeretném megjáratni,azt mondják havonta megkell......

Kérdésem az lenne mi lesz ha ugy járatom meg hogy a fütés nem a hideg -re van állitva hanem mondjuk a melegre,ezt csak azért kérdezem mert ugye a légkondi a hütésre van kitalálva,és kiváncsi lennék ilyenkor mi történik?

Igy is hatásos a légkondi megjáratása?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kérdésem lenne hozzátok,légkondival kapcsolatban.....

Szeretném megjáratni,azt mondják havonta megkell......

Kérdésem az lenne mi lesz ha ugy járatom meg hogy a fütés nem a hideg -re van állitva hanem mondjuk a melegre,ezt csak azért kérdezem mert ugye a légkondi a hütésre van kitalálva,és kiváncsi lennék ilyenkor mi történik?

Igy is hatásos a légkondi megjáratása?

Persze, minden további nélkül járathatod úgy is, hogy melegre van állítva a fűtés. Minden manuális klíma "szabályzója" ez, vagyis így lehet beállítani a kívánt befúvási hőmérsékletet.

A dologban pedig nem a befúvott hideg levegő a lényeg. Azért kell járatni, hogy átforogjon a rendszer, a kenés stb miatt.

Link to comment
Megosztás:

nem ajánlott mosni, mert tele van elektromos csatival, és ha beázik megszivod... és lehet hogy nem most, hanem 1 év mulva mikor elkezd rendesen korrodálódni.

én nem szoktam lemosni ezért. tiszta retek, de szerencsére ritkán nyitogatom :lol:

amugy slaggal mosd, ne gőzborotvával...

én azért ha lemosom akkor gőzborotvával szoktam :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

nem ajánlott mosni, mert tele van elektromos csatival, és ha beázik megszivod... és lehet hogy nem most, hanem 1 év mulva mikor elkezd rendesen korrodálódni.

én nem szoktam lemosni ezért. tiszta retek, de szerencsére ritkán nyitogatom :lol:

amugy slaggal mosd, ne gőzborotvával...

én azért ha lemosom akkor gőzborotvával szoktam :sowwy:

szóval ezek után dönts... :lol: Szerintem egy nedves rongy csodákra képes....

Link to comment
Megosztás:

nem ajánlott mosni, mert tele van elektromos csatival, és ha beázik megszivod... és lehet hogy nem most, hanem 1 év mulva mikor elkezd rendesen korrodálódni.

én nem szoktam lemosni ezért. tiszta retek, de szerencsére ritkán nyitogatom :lol:

amugy slaggal mosd, ne gőzborotvával...

én azért ha lemosom akkor gőzborotvával szoktam :sowwy:

Tudom Ákos,kapjam be,de éljen a mechanikus dízel! :lol:

9.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.