Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Mivel én az autómat nem akarom eladni, és tudom hogy nem folyik az olaj sehol igy le szoktam mosni néha. Mikor megvettem nyomattam neki egy full alapos mosást motor kárpit, tető kárpit minden. Egy deka folyás nincs rajta csak olyan csúnya az a por, meg a gumi csöveket porosan nem biztosan jó dolog lekezelni.

Ezt most csak úgy írtam. Én sem válnék meg tőle semmiért. :sowwy:

Nagyon meg vagyok vele elégedve bár még csak 2 hónapja vezetem. Tegnap mondjuk a szervízbe ahova leadttam "nagy szervíre" ott kaptam egy kis érvágás mikor megmondták mennyibe jött ki a javítási költség az autóra. Besem merem írni mert lelőttök. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a lényeg, hogy a költség kevesebb legyen, mint a megtett km. Persze ha lehet, akkor jóval kevesebb. :sowwy:

Na igen. Bár a cseréken kívűl kipuccantották a klímám pl. Meg nem is tudo miket bütyköltek még rajta. Hétfőn megyek vissza mert akkor kapom meg a munkalapot meg rendezem a maradék tartozásom.

Link to comment
Megosztás:

Na igen. Bár a cseréken kívűl kipuccantották a klímám pl. Meg nem is tudo miket bütyköltek még rajta. Hétfőn megyek vissza mert akkor kapom meg a munkalapot meg rendezem a maradék tartozásom.

Én 1-2 hete voltam 90.000es szervízen... Nemsokat fizettem. Köszönöm az illetékeseknek.... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Megnézem én,hogy hülyegyerek üzemmódban,rövid távon melyik benzines tud 6litert! :sowwy:

Hihi az örökös benzin vagy dízel kérdés. :lol:

Ma megcsinálták a klímámat örülök, Valahol szökik a gáz de nem tudom hol nyomás próbán minden ok volt, a srác aki csinálta mondta hogy lehet a kompresszornál megy egy kicsit 70g volt benne, pedig tavaly lett feltöltve, de akkor egy idegen villamosságis szétszdte a kompresszort mert beteg lett és sztem nem töltötte vissza azt a 700 grammot ami benne volt. Ezért nem jó az idegen szerelő.

Link to comment
Megosztás:

A sárfogó gumit egyszerű feltenni a kocsira?

Kell valamit barkácsolni, vagy?

Asszem elöre veszek, de hátra nem mert az csúnya. Az elsök sokat érnek, nem keni annyira össze a kocsi oldalát. Már unom hogy állandóan tiszta kosz a kocsim oldala. Igaz sötétkék, és nagyon kényes. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

A sárfogó gumit egyszerű feltenni a kocsira?

Kell valamit barkácsolni, vagy?

Asszem elöre veszek, de hátra nem mert az csúnya. Az elsök sokat érnek, nem keni annyira össze a kocsi oldalát. Már unom hogy állandóan tiszta kosz a kocsim oldala. Igaz sötétkék, és nagyon kényes. :sowwy:

A hátsó is sokat számít,arról nem is beszélve,hogy a mögötted haladót nem teríted be annyira! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A hátsó is sokat számít,arról nem is beszélve,hogy a mögötted haladót nem teríted be annyira! :lol:

Az nagyon bután néz ki, láttam élőben. :sowwy:

A felszerelése mennyire egyszerű, vagy kell valamit barkácsolni, vagy adnak hozzá valamit? vagy?

Link to comment
Megosztás:

félig poén félig nem...

én nem tennék fel ilyet csak ha beleillik a képbe, az autó képébe. a coupén nem illik bele...

de ha Corsa B-m lenne azon biztos lenne...

Persze igaz,inkább a hozzáállás nem tetszett,ez a: kit érdekel a másik? ne legyünk már tufa magyar. :sowwy:

Az nagyon bután néz ki, láttam élőben. :lol:

A felszerelése mennyire egyszerű, vagy kell valamit barkácsolni, vagy adnak hozzá valamit? vagy?

Ha gyári szetett veszel,abban benne van,ami kell hozzá.

Nekem legalább is az F-hez minden benne volt az elsőkhöz.

Link to comment
Megosztás:

Gondolom van hozzá valami leírás, mert azért szervízbe nem akarom vinni, hogy annyiért feltegyék, mint amennyi a sárvédő gumi. :sowwy:

Igen, gyári szettet veszek, most kértem rá árajánlatot.

Az opel weboldala szerint 4560 ft, és a weboldal szerint van rá kedvezmény is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, gyári szettet veszek, most kértem rá árajánlatot.

Az opel weboldala szerint 4560 ft, és a weboldal szerint van rá kedvezmény is. :sowwy:

Én is rakattam fel Caravánra eredeti Opel sárvédőket,ami nem gumi,hanem müanyag volt.

Vissza is pörgette a sarat a kerék fölé és sárosabb volt mint nélküle.Előtte lévő Kadettemen gumiból volt,

az müködött rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.