Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Én is rakattam fel Caravánra eredeti Opel sárvédőket,ami nem gumi,hanem müanyag volt.

Vissza is pörgette a sarat a kerék fölé és sárosabb volt mint nélküle.Előtte lévő Kadettemen gumiból volt,

az müködött rendesen.

Én szerdán megyek érte, csak előre veszek, mert már unom, hogy az oldala tiszta kosz ha már nedves uton közlekedek vele (persze mindig akkor miután megmostam, éls a sötétkéken nagyon meglátszik, lassan agyvérzést kapok, hogy állandóan koszos :sowwy: ).

Remélem nem lessz ihazad, az oldalát talán nem hánnya össze annyira.

Link to comment
Megosztás:

Én szerdán megyek érte, csak előre veszek, mert már unom, hogy az oldala tiszta kosz ha már nedves uton közlekedek vele (persze mindig akkor miután megmostam, éls a sötétkéken nagyon meglátszik, lassan agyvérzést kapok, hogy állandóan koszos :sowwy: ).

Remélem nem lessz ihazad, az oldalát talán nem hánnya össze annyira.

nekem műanyag volt, kb 2 hétig.

miután 3. szor kellett visszarakni, meguntam legyen inkább koszos mint minden járdázás után visszarakni a helyére

Link to comment
Megosztás:

na megvolt a két éves szervíz.

5w-30+metabond ment bele,ráfét,kicsit hangos volt a motor már.mostmár nem :sowwy:

zöldkártya is okés,xenont beállították,bár még éjszaka nem próbáltam.

ami "hiba",hogy a generátor ékszíjam párás időben,reggeli indításkor néha kicsit ciceg,de azt mondták önfeszítős,a szíj jó,szóval ne nyúljunk hozzá.

kapott előre új fékbetéteket is...35e km után..még elment volta 3-5ezret,de mondom ha már ottvagyok,akkor cseréljék ki most.

úgyhogy most 1 évig megint rendben minden :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, egy minősíthetetlen alak most pénteken ellopta Kisasszony (2006 G Astra) baloldali dísztárcsáit a Pesterzsébetii T***O parkolójában. Hol kaphatnék másikat horribilis ás nélkül?

üdvölettel: a medve

Vaterán érdemes nézegetni - és akkor még arra is van esélyed, hogy a sajátodat sikerül visszavásárolni.

Link to comment
Megosztás:

Zenész kollégákat kérdezném, hogy a keménytokokkal nem szívnak az 5 ajtós G astrában?

Nekem nem fért be csak ferdén és nem is a legnagyobb tokomat vittem.

Hogy oldjátok meg az 5 zenészt + kiegészítőket ha 2 keménytok is van?

köszi.

Link to comment
Megosztás:

Tud valaki esetleg gyári antenna rudat, (ami lecsavarható külön az antennáról) valahol?

A gyári a márkaszervízben 5000 HUF, ettől azért vmi olcsóbbat keresnék.....

köszönettel

Szia!

Nem akarok hülyeséget mondani, írni, de ott nem kapsz ilyet ahol bontott autórádióval foglalkoznak?

Vagy esetleg Vatera és társai?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.