Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

Nagyon örülök ennek a szervezkedésnek !!!!! :)

Mindent bele fiúk !!!!!

Segítség kell szoóljatok !!!!

Csak egyre figyeljetek, aki szervezkedik az legyen klubtag !!!!!

Ez a honlap töbnyire a klubtagoké, nagyon szívesen látunk itt mindenkit, és aki szervezkedni akar az itt szerintem jól érzi magát, és ha jól érzi magát akkor tegyen annyit a klubért, hogy belép, :shock: aki meg nem klubtag az szervezkedjen máshol !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)

Megértéseteket köszönöm.....

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Tisztelt Elnök Úr!

Én igazán nem szeretnék egy ilyen fórumban nyílt leveleket fogalmazni, "kívülről" beleszólni dolgokba meg aztán főleg nem, ennél sokkal több tisztelet szorult belém. Másrészt viszont azt gondolom mégis kell ITT róla beszélni, mert hiszen ez mindenkit érint aki MOTE tag, vagy leendő tag, de még azokat is akik nem lesznek tagok sose, csak esetleg szeretnek itt "beszélgetni". Hát ezért veszem a bátorságot és ide írok, nem pedig e-mail címére.

Idézek a MOTE honlapjáról! "2 éves tapasztalat után be kell ismernünk, nem sikerült normális szekció megoldást találni a MOTE vezetőségének. Sem a típus, sem a területi szekciózás nem hozta meg a várt eredményt, a nagyobb összetartást."

Ezen az oldalon szó esik arról is, hogy már öten is létrehozhatnak szekciót ha akarnak... Hány éves is a MOTE? Rohanunk valahova ,hogy mindjárt szekciókat csinálunk??

Aztán jönnek a különböző -al és -fő bizottságok meg egyébb tisztségek?

Én világéletemben közösségi ember voltam, hivatásos katonaként nem is lehetett ezt a dolgot kikerülni. Az elmult pár napban kétszer olvastam a fórumon olyan "megjegyzést" ami a tagságival nem rendelkezők figyelmét hívta föl arra, hogy tagsági nélkül nincs jogunk ehhez, vagy éppen ahhoz.

Egy kicsit kezdem magam úgy érezni, mintha autóvásárlásnál ki akarnák velem először fizettetni a kocsi árát, és csak utánna engednének beleülni, kipróbálni, sőt...megnézni is.

Kérdezem: Miért kell az "idetévedőket" elijeszteni ezzel?? Mert én bizony kellemetlenül érzem magam ettől.

Azt nem lehet, hogy kapunk némi időt az ismerkedéshez, tapasztalatszerzéshez? Aztán ha lendületet kapunk hát belépünk...

Alulról ez a szervezet sem épülhet? Mondjuk összejárunk helyi szinten...tagsági nélkül is.....fórumozunk, "szervezzük magunkat".....és ha működik a dolog akkor szerintem nagy sorbanállás lesz a tagdíjfizetésnél is!

Kutyásként volt szerencsém látni miként szakadt darabokra mi kis országunkban a kutyás társadalom.... Persze ott sok más gond is közrejátszott, de ott is jellemző volt a felülről való állandó szervezés, szabályozás, szabálygyártás.

Amikor Gepárd kollégám felvetése kapcsán belelendültem, hogy szervezzünk, eszembe sem jutott a MOTE tagdíj fizetési kényszer, meg belépés....most viszont egy kicsit a kedvem ment el... Szeretnék én jó társaságot, meg jó klubéletet! Megengedi ezt nekünk? Esetleg támogat is?

Előre is megköszönöm megértését, remélem ez a "levél" nagy terjedelme ellenére átmegy a moderálási rostán, és mindannyiunk hasznára lehet!

Köszönettel, egy leendő MOTE tag!!

Link to comment
Megosztás:

Ja és a helyi szekció bővülő listája:

1.Gepárd

2.Warwolf

3.Joee

4.Hagalex

Esetleg ha lehet en is bovitenem a listat es csatlakozom az elottem szolohoz, ennel jobban nem is lehetett volna megfogalmazni ezt a dolgot!

1.Gepárd

2.Warwolf

3.Joee

4.Hagalex

5.Devil

Link to comment
Megosztás:

...............

Az elmult pár napban kétszer olvastam a fórumon olyan "megjegyzést" ami a tagságival nem rendelkezők figyelmét hívta föl arra, hogy tagsági nélkül nincs jogunk ehhez, vagy éppen ahhoz.

Egy kicsit kezdem magam úgy érezni, mintha autóvásárlásnál ki akarnák velem először fizettetni a kocsi árát, és csak utánna engednének beleülni, kipróbálni, sőt...megnézni is.

Kérdezem: Miért kell az "idetévedőket" elijeszteni ezzel?? Mert én bizony kellemetlenül érzem magam ettől. ...............

SZeva:)

Igaz nem nekem írtad , de egy apró részre reagálnék:

1. Ahoz, hogy egy szekció létrejöjön a MOTE-n belül 5fő MOTE Klubtag kell. Ha kell a lehet kérni klubtag telcsiszámokat a körzetből, hogy megalakuljon a banda. Arról nem tehetsz, hogy egyelőre nincs 5 fő Kecskemét környéki aktív fórumozó klubtag...vagy még is:)?

2. Nem kényszer belépni , sőt arra leszenk a szekció talik, hogy a személyes találkozás után kiderüljön az ami beborul:)

Pl a Corsa-Tigra szekció létrejött 5 fő MOTE klubtag által és szervezünk egy talit amin bármilyen Corsás vagy Tigrás résztvehete feltétel nélkül:))

Nem várjuk, hogy azonnal vagy 1-2 hónapon belül fizesen....

Más oldalról vizsgáld légyszíves:)

Pl ha nincs MOTE klubtag nincs MOTE szekció aminek a talijára lehet járni nézelődni:)))

Na remélem elhárult a tévhit. Itt a neten nehéz fogalmazni. Bulizatok, kocsmázatok, nyomjátok a gÁzzzzzzzzzzzzt_:)

Link to comment
Megosztás:

Kedves Hagalex!

Avagy leendő MOTE tag, vagy kollega vagy újonc vagy cartárs.

nem szeretném elragadtatni magam vagy a többiek nevében nyilatkozni, de azt kell hogy mondjam a nézőpontod ídővel változik. Sokáig én is MOTE fan, opel szívvel látogattam nap, mint nap a fórumot, de nem voltam klubtag. Hasonlóképpen gondoltam, mint Te és értetlenül álltam a helyzet előtt. És emellett minden szerdán és pénteken találkoztam egy részével és iszonyat élményekben volt részem, részünk. Mindeközben zajlottak otthon és különböző mühelyekben a csinosítgatások soxor elakadni látszott a dolog, de tudván a srácok számát telefon fel csacsogás. A szerelésekben eredmények léptek fel 1 perc alatt az esetek 99,99%-ban. Majd kellettek alkatrészek, adatok-információk és hopp mind-mind nagyon hamar és kedvező áron kerültek hozzám. Majd leesett, hogy jé van egy brigád ahová jó tartozni, összejárni, napokat beszélgetni vmi hülyeségről és jé ők MOTEsek :idea:

És beléptem :D

Miért kell az "idetévedőket" elijeszteni ezzel?? Mert én bizony kellemetlenül érzem magam ettől.

Azt nem lehet, hogy kapunk némi időt az ismerkedéshez, tapasztalatszerzéshez? Aztán ha lendületet kapunk hát belépünk...

Alulról ez a szervezet sem épülhet? Mondjuk összejárunk helyi szinten...tagsági nélkül is.....fórumozunk, "szervezzük magunkat".....és ha működik a dolog akkor szerintem nagy sorbanállás lesz a tagdíjfizetésnél is!

Idetévedtem - nem ijesztettek el, nem éreztem magam kényelmetlenül...

Itt ott belefutottam a srácokba, tapasztalatokat szereztem.

Lendület az volt, összejártunk helyi szinten, fórumoztunk, szerveztük magunkat. Sztem amit leírtál valami ilyesmiről regél.

De nem kellett sorba állni XXI. század könyörgöm utalsz :)

Link to comment
Megosztás:

A lényeg csináljatok egy fergeteges bulit és küldjétek el a képeket nekem is:)

Majd a magazinon beszámolunk róla mint Opeles GIGA megmozdulás Kecskeméten címmel:))

Aztán ha már úgy érzitek, lehet hivatalos is a dolog a MOTE-n belül. Viszont most elsőre jó bulizást kívánok! Remélem nem vesztitek a fonalat mint a győri srácaink.... úgy sajnálom azt a bandát is!!!! Pedig mi Pösti bunkók is (fel?) lementünk ám!!!

Képek:

http://www.opel-magazin.hu/index.php?optio...mid=92&catid=82

Üdv

hemi

UI: Befogtam:)

Link to comment
Megosztás:

Nna hát látom nincs is itt semmi gond ezek szerint!

Azt javaslom ne is fecséreljünk rá több szót, ígérem ha a helyi dolgaink alakulgatni kezdenek leszünk páran akik belépünk, mert miért is ne!!!Hogy kifulladunk -e vagy sem az majd elválik, remélem csak nem tán!

..majd üssük a Gepárdot, hogy szervezkedjen...

..mi meg elmegyünk..

A "Pösti bunkókat" is szívesen látjuk, mint ahogy azt visszább már kifejtettük. :3some:

Fényképezőt már kitalálták, van is olyanunk, hát naná, hogy csinálódunk képeket. :butthead: hehhe....

Aztec örülök, hogy neked ilyen simán ment...hidd el én se azért írtam, hogy botránykodjak, és remélem ettől csak jobb lesz NEKÜNK OPELOSOKNAK! :D

...ja és köszi, hogy megtiszteltél..

Gepárd!!!...gyere mááá!! :)

Link to comment
Megosztás:

Aztec örülök, hogy neked ilyen simán ment...hidd el én se azért írtam, hogy botránykodjak, és remélem ettől csak jobb lesz NEKÜNK OPELOSOKNAK! :D

...ja és köszi, hogy megtiszteltél..

simán megy ez mindig :wink:

nekünk opelosoknak 1re jobb :lol: bár a 7végén kifejtette nekem a bmw klub alelnöke,h nem sokáig mert a rizszabálók televerik a piacot ...(automoderate=1)kal :x :)

Link to comment
Megosztás:

Ááááhhh...nem félek én attól! Amíg az Opel ilyen árpolitikát csinál....

Ugyan most vettem egy használt dízelt, de ha kicsit több pénzem lett volna vehettem volna egy 1.6 G Astraát 3 milla alatt, és minden (ABS,Lufik,Klima ...stb) benne van!

Ilyet senki nem ajánl jelenleg a piacon ilyen minőségben! Mert a Lacetti ugye azért nem egészen ez a kategória......(és az 1.6 amúgyis több 3 millánál) :supz: Astra :supz: Astra :supz:

Link to comment
Megosztás:

Kedves Hagalex!

Avagy leendő MOTE tag, vagy kollega vagy újonc vagy cartárs.

nem szeretném elragadtatni magam vagy a többiek nevében nyilatkozni, de azt kell hogy mondjam a nézőpontod ídővel változik. Sokáig én is MOTE fan, opel szívvel látogattam nap, mint nap a fórumot, de nem voltam klubtag. Hasonlóképpen gondoltam, mint Te és értetlenül álltam a helyzet előtt. És emellett minden szerdán és pénteken találkoztam egy részével és iszonyat élményekben volt részem, részünk. Mindeközben zajlottak otthon és különböző mühelyekben a csinosítgatások soxor elakadni látszott a dolog, de tudván a srácok számát telefon fel csacsogás. A szerelésekben eredmények léptek fel 1 perc alatt az esetek 99,99%-ban. Majd kellettek alkatrészek, adatok-információk és hopp mind-mind nagyon hamar és kedvező áron kerültek hozzám. Majd leesett, hogy jé van egy brigád ahová jó tartozni, összejárni, napokat beszélgetni vmi hülyeségről és jé ők MOTEsek :idea:

És beléptem :D

Idetévedtem - nem ijesztettek el, nem éreztem magam kényelmetlenül...

Itt ott belefutottam a srácokba, tapasztalatokat szereztem.

Lendület az volt, összejártunk helyi szinten, fórumoztunk, szerveztük magunkat. Sztem amit leírtál valami ilyesmiről regél.

De nem kellett sorba állni XXI. század könyörgöm utalsz :)

Aztec, te egy császár vagy.Elmondtad azt, amin én már elég régen agyaltam, hogy mit is jelenthet.

És ami a lényeg, hogy érthető nyelven! :D :lol: :lol: :lol:

Hagalex, kitartás!Sanyi'bá rendes főnök!Aztán majd megmérgezünk téged is a MOTE-val! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hagalex!

Na voltam a cegledi uti kipuf. szervizbe es azt mndta a csoka, hogy folosleg dieselre masik dobot rakni, mert ugy sem lesz mas hangja. Neki is egy f astra-ja van 1.7 TD es o sem rakott maganak. Szerinte eleg egy ######a kipufogoveg hogy azert jol fessen a verda.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.