Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel Commodore


kavics

Recommended Posts

Nagyon JÓÓÓÓ a Commodore. Jól megy és szépen veszi a kilométereket. Jó hogy itt a tél. Szét szedem és tavasszal mutogatni fogom. A talikra már két autóval megyek. Húzom magam után. :excl: ..

Mutass képet a commo-ról most hirtelen nem is tudom milyen van neked....

Link to comment
Megosztás:

:D .

Nem is olyan egyszerű Pest környékén találni Kárpitost. :lol: . Tudom,hogy van egypár. De- De - nekem nem tetszik az ÁR. :lol: Ami igen húzós itt a piacon. 35-40-E ft ért csinálnák meg a műszerfalamat ami igazán csak a felső palástra vonatkozik . Mivel a felétől meg más színű lefelé,és azt nem borítja semmi. Vagyis aaz ajtó kárpit színével egyezik . Világos.

Úgy látszik le kell vinnem Győrbe. :)

Sajnos a netten jó állapotút nem hirdet senki és nincs is. :D . vagy tegyek bele egy nagy műszerfalat. :D Akkor meg nem lesz korhűűűűűűűűű..

Ez van.az autó

Kérném csak a műszerfalat nézni. mert már nem így néz ki a kocsi belseje, hanem szét van szedve. :D Csak ki fogja majd össze rakni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
úgy legyen :) amúgy nagyon szééép...és milyen szép lesz ezután :D :lol:

Hát ,hogy szebb -e lesz azt még nem tudom. De kap egy polírt és kap egy nagy kereket, A belsejével ,hogy mit fogok kezdeni azt még nem tudom,mert a műszerfalat cserélném,szívesebben,de nem lesz akkor korhű.

Ajtó kárpit is szegényes,de szépek. Igaz nem plüss de ez is korhű. A taposó szönyeggel vagyok nem kibékülve. Vagy fekete lesz V. világos vajszín. Ezen még agyalok. Persze elektromos ablakot szeretnék bele.legalábbis előre,Meg riasztót.

És egy szép retró Rádiót. És a végére egy benzinkutat majd. :lol: .....

Link to comment
Megosztás:

Hát ,hogy szebb -e lesz azt még nem tudom. De kap egy polírt és kap egy nagy kereket, A belsejével ,hogy mit fogok kezdeni azt még nem tudom,mert a műszerfalat cserélném,szívesebben,de nem lesz akkor korhű.

Ajtó kárpit is szegényes,de szépek. Igaz nem plüss de ez is korhű. A taposó szönyeggel vagyok nem kibékülve. Vagy fekete lesz V. világos vajszín. Ezen még agyalok. Persze elektromos ablakot szeretnék bele.legalábbis előre,Meg riasztót.

És egy szép retró Rádiót. És a végére egy benzinkutat majd. :) .....

Na végre látunk képeket a vasról! Mit rejtegetted eddig! :D

Nagyon szép, tényleg csak egy szép belső kellene bele...

kb egy hónapja adtam el egy komplett A Senator hibátlan fekete plüss belsőt szőnyeggel kéderekkel, ajtókárpitokkal... egy 20-asért. :D

Ehhez tartogattuk, csak valaki elvitte :)

Igen nagy műszerfallal gyorsan meg lehetne oldani a kérdést. Nem volt benne?? Az A1-es Senibe is volt már nagy műszerfal a széria végén!

Link to comment
Megosztás:

Na végre látunk képeket a vasról! Mit rejtegetted eddig! :D

Nagyon szép, tényleg csak egy szép belső kellene bele...

kb egy hónapja adtam el egy komplett A Senator hibátlan fekete plüss belsőt szőnyeggel kéderekkel, ajtókárpitokkal... egy 20-asért. :)

Ehhez tartogattuk, csak valaki elvitte :)

Igen nagy műszerfallal gyorsan meg lehetne oldani a kérdést. Nem volt benne?? Az A1-es Senibe is volt már nagy műszerfal a széria végén!

ne mán,ha lesz netalán neked, vagy a Gabinak akkor szólj négyszíves. A műszer fal azt hiszem marad amilyen.mert nem lesz időm,azt is meg csináltatni. De lehet ,ha bele fér akkor meg lesz az is. sajnos ez is meg van repedve, mint a többi Opelnak is ebben a korban. Ha más nem is lesz akkor olyan barna plüst teszek bele mint a Monzámban van. Csak ügye az ajtó kárpitok nem lesznek korhűek. Ez az Én meglátásom és nem biztos ,hogy menni fog a kocsi fillingjéhez. Majd meg látom,mennyire fog tetszeni. De természetesen menni is akarok vele- ha jön az asszony a nyári bulira akkor két kocsival megyünk. persze,ha vezet. Mert nem szeret vezetni. Vagy nem is tud??? :D

Buék mindenkinek.

Link to comment
Megosztás:

ne mán,ha lesz netalán neked, vagy a Gabinak akkor szólj négyszíves. A műszer fal azt hiszem marad amilyen.mert nem lesz időm,azt is meg csináltatni. De lehet ,ha bele fér akkor meg lesz az is. sajnos ez is meg van repedve, mint a többi Opelnak is ebben a korban. Ha más nem is lesz akkor olyan barna plüst teszek bele mint a Monzámban van. Csak ügye az ajtó kárpitok nem lesznek korhűek. Ez az Én meglátásom és nem biztos ,hogy menni fog a kocsi fillingjéhez. Majd meg látom,mennyire fog tetszeni. De természetesen menni is akarok vele- ha jön az asszony a nyári bulira akkor két kocsival megyünk. persze,ha vezet. Mert nem szeret vezetni. Vagy nem is tud??? :D

Buék mindenkinek.

barna plüsshöz maradhat a barna műbőr oldalkárpit! Rekiben is volt így. Van egy Rekord plüss garniturám az a zsemle bézs színű, csak ülések elsők meg hátsó. Ha van Monza ülésed érte mehet csere.

Link to comment
Megosztás:

barna plüsshöz maradhat a barna műbőr oldalkárpit! Rekiben is volt így. Van egy Rekord plüss garniturám az a zsemle bézs színű, csak ülések elsők meg hátsó. Ha van Monza ülésed érte mehet csere.

Szia!! Képet küggyéé mán rólla légyszíves.. :D

mert nem tudom milyen..

Van Monza ülésem. Milyent szeretne az úr?? Ja intézem a szállítást. és meg is kérnélek ,ha jönnél akkor hozd fel nekem majd. Köszi.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
1877 kocka Commodorhoz 4 ajtós kivitelhez keresek cuccokat. De a rekord belső is jó. Ha van valakinek jelezzetek, köszike.

:D ilyen topik is van és még nem szóltam hozzá :D meglepő, meglepő.... :D

Gyerekkoromban apám négyajtós verzióval zúzott (lévén nagy család :D). Tulajdonképpen ő tehet mindenről :)

Ilyen volt:

Opel_Commodore.jpg

Csak metálkékben :D gondold el, a '80as években ilyennel nyomulni Magyarországon, mikor még a daciát is megcsodálták :D utáltak minket a környéken, hogy mire nem futja a Takácséknak - oszt közben meg a roncstelepről vette meg apám darabokban a zúzda elől megmentve, és az alvázától legózta össze :lol: és akkor még ő hápogott, hogy nehogymá mantát vegyek -_-

Link to comment
Megosztás:

Kedves Manta... :)

Hát ezek szerint a fatter nem nagyon tudott érvelni. de a Manta is jó válasz volt szerintem. Sportosabb.

faterodnak , meg ügye a család centrikus kocsi volt az első. Hogy a kis gyerekeket ringató nagy ladikkal szállítsa az iskolába, vagy a nagyszülőkhöz.. :D ..

Link to comment
Megosztás:

---Ja Amúgy köszike--- meg egyezik az agy ---- Kormány agyacska. Hálla az ........ :D . Mert nem kell eladnom, vagy csereberére fel ajánlani a kormány kereket...

Műszerfal bőrözés gondolata lehet,hogy el napolom pár Hónapra. :) Árajánlat halálán van. :D

Bp- en Vagy Környékén Tud valaki jó Polír műhelyt??

Link to comment
Megosztás:

---Ja Amúgy köszike--- meg egyezik az agy ---- Kormány agyacska. Hálla az ........ :D . Mert nem kell eladnom, vagy csereberére fel ajánlani a kormány kereket...

Műszerfal bőrözés gondolata lehet,hogy el napolom pár Hónapra. :) Árajánlat halálán van. :D

Bp- en Vagy Környékén Tud valaki jó Polír műhelyt??

Sajnálhatod hogy a szállítás ilyen drága... 3-4000 Randért árulnak most egy motorbajos, de amúgy üzemképez 79 es Rekit itt. Ugyan nem néztem meg - mert csak fájdítanám a szívem, de vannak itt szép állapotúak 10 E körül... abból meg lehetne vmit kezdeni... dehát messze van... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sajnálhatod hogy a szállítás ilyen drága... 3-4000 Randért árulnak most egy motorbajos, de amúgy üzemképez 79 es Rekit itt. Ugyan nem néztem meg - mert csak fájdítanám a szívem, de vannak itt szép állapotúak 10 E körül... abból meg lehetne vmit kezdeni... dehát messze van... :D :D

Na tényleg ez a baj....----- Már én is akartam kérdezni, hogy mit is lehetne onnan be hozni.. De kibaszott mesze van, és gondolom a szállítás is horror lenne.-

Mondjuk kisebb cuccok biztos nem egetverős áron hoznák haza.. Mondjuk egy Commodor feliratot a Pistának.... :)

-- Nekem inkább komplett kéne-- Hollandokhoz akarok ki menni mert ott van egy nagy bontó és épp autókat is lehet onnan hozni. :D

-- Mondjuk egy Bőr garnitúrát el tudnék képzelni--- fekete--- vagy Vaj színbe--- :D

Link to comment
Megosztás:

-- Hogy is mondják?? -- Száguldani élvezet?? Szóval itt a jó idő, persze ma. És a kicsike szedi a lábát rendesen. Jó menni vele,

De azééé ott van az , hogy ez mégsem Monza. Más az ut tartása és kicsit imbolyog a magas gumik miatt. De nem sokára kész a felni és alá rakok egy nagyobbat (felnit ) és peremesebb gumit. Remélem akkor már stabilabban kanyarodok vele.

-- Úgy nézték mintha a holdról jöttem volna vele. --- Szóval Király lány . :lol: ...

Link to comment
Megosztás:

-- Na igen , ez a tél mindig erre van fel áldozva. És nem a csúszkálásról szól. Én nem síelek.

-- És ráadásul azt a két Monzát is el kéne vinni. Csak az ára még magas, ahhoz,hogy el hozzam és tároljam egy ideig. Meg hogy az egyiket ami papíros lábra állítsam. Kéne egy LOTTÓ 5 ös találat. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 1 year later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.