Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Soltvadkerti találkozóról várom a képeket:-)

Az én memóriakártyám Gepardnál maradt, amint visszajut hozzám, intézkedem a képeket illetően.

Az érintetteknek üzenem hogy a fenti sajnálatos esemény miatt nem tudok felelősséget vállalni a képek publicitását illetően. :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Különösen figyelj, ha japán autóval hoz össze a sors, ugyanis abban nehezítésként minden tükrözve van, tehát az indexet jobb kézzel, az ablaktörlőt bal kézzel kezeled. Ebből aztán könnyen az lehet, hogy a körforgalomba ablakot törölve, index nélkül, hármasban bakkecskéző autóval érkezel, aminek épp megy lefelé az automatikus ablaka. Kínos.

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Mindkettőtöknek mondom,

természetesen vannak jó szakemberek a környéken akik tudják hová kell ütni a kalapáccsal, de ez nem így működik a jó szakik nem a telefonkönyvben vannak :)

Javaslom a személyes kapcsolatot valamelyik klubeseményen és onnan könnyebb lesz elindulni.

Esetleg nem ártana többet tudni a hibákról!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

A "telefonkönyves szakik" nem azoknak valók, akik a konkrét hibáját akarják megcsináltatni az autónak, hanem azoknak, akiknek van egy kis felesleges elbaszandó pénzük :D

Viszont pont ezért kérdeztem itt, mert nem akarom "telefonkönyves szakihoz" vinni...

Sajnos találkozókra/összejövetelekre nem járok, ráadásul galád módon nagy Volvos vagyok, az autó az édesapámé és meg kell oldanom a problémáját :)

Esetleg privátban is beszélgethetünk róla ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek .Én is keresek egy megbizható szakit aki cserélne egy hátsó szimeringet meg szelepfedél tömitést ,egy 2.5 v6 benzines omin.Áprilisban husvét hetén lenne aktuális.minden tanácsot szivesen látok.Egy pesti szaki elérhetősége már megvan de mivel eredetileg kecskeméti vagyok igy az kényelmesebb lenne.Köszi mindenkinek.

Link to comment
Megosztás:

  • 7 months later...
  • 3 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.