Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ösvájn!! Ezt most mivégre is idézted be nekünk ide?? :)

Gyerekek gáz van!! :lol:( Nekem jöttek ma a Bethlen körúton! :lol:

Pont az Opel Tormási dolgozója...céges Opellel. Hátsó lökhárító csere lesz...úgy néz ki. ...De azért talira megyek!! :D ..hova is kell menni?? Tesco parkoló?

Link to comment
Megosztás:

Ösvájn!! Ezt most mivégre is idézted be nekünk ide?? :)

Gyerekek gáz van!! :lol:( Nekem jöttek ma a Bethlen körúton! :lol:

Pont az Opel Tormási dolgozója...céges Opellel. Hátsó lökhárító csere lesz...úgy néz ki. ...De azért talira megyek!! :D ..hova is kell menni?? Tesco parkoló?

Akkor nem te voltál hibás? domus parkoló amúgy 14.00

Link to comment
Megosztás:

....Ösvájn!! Ezt most mivégre is idézted be nekünk ide?? :)....
Azért, mert már nem a talival kapcsolatos csevegés volt. Valahol meg kell húzni a határvonalat, jelen esetben ezek már "túl voltak rajta" :wink:

Gyerekek gáz van!! :lol:( Nekem jöttek ma a Bethlen körúton! :lol:

Pont az Opel Tormási dolgozója...céges Opellel. Hátsó lökhárító csere lesz...úgy néz ki. ...De azért talira megyek!! :D....

Sajnálom :roll: Jó, hogy nem vette el a kedved hétvégi talitól.

Link to comment
Megosztás:

Ösvájn!! Ezt most mivégre is idézted be nekünk ide?? :)

Gyerekek gáz van!! :lol:( Nekem jöttek ma a Bethlen körúton! :lol:

Pont az Opel Tormási dolgozója...céges Opellel. Hátsó lökhárító csere lesz...úgy néz ki. ...De azért talira megyek!! :D ..hova is kell menni?? Tesco parkoló?

Kicsit eltértünk a témától.De nem nagyon ám!!!

Azért remélem, hogy a lökösért elég borsos árat kérsz majd, és hogy más nem ment el azon kívül. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lököshárítóban van valami habszivacs, azt cserélni kell, de valószínűleg nem szórakoznak, kicserélik az egészet kompletten. Azt mondták, ha le lesz szedve megnézik a hátfalat is, de nem hinném, hogy ahhoz hozzá kéne nyúlni... ippeg csak picit csúszott rám. Nem is látszik első nekifutásra semmi sérülés, csak ha kinyitom az 5. ajtót akkor

felülről van megrepedve a fényezés kissé. A szervízben meg korrektek voltak.

Link to comment
Megosztás:

Szóval úgy néz ki, hogy összejöttünk 5-en.

A három új belépővel megvan a szekció.

Már csak a domain névben kellene megyegyeznünk, persze a klubtól is jöl jönne ebben némi segítség.

A matrica elvileg nem gond, szinte percek alatt megoldható., de ehhez kéne tudni a domaint.

tippeket erre

1 www.kecskemet.opelclub.hu

2 www.kmet.opelclub.hu

3 www.hiros.opelclub.hu

4 www.opel.kecskemetclub.hu

5 www.kmet.opel.hu

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.