Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kijelző javítás


B.Gábor

Recommended Posts

Hello! az én kijelzőm is "rossz", vagyis igazából mindent kiír csak nem látom (csak ha rá süt nap) mert a megvilágítással van gond. Ha valaki már találkozott ilyen gonddal, vagy tud tanácsot adni azt megköszönném! Még sosem szedtem szét a műszerfalat és nem szeretnék turkálni benne míg nem tudom hogy mit is kell tennem. Remélem tud valaki segíteni. Előre is köstönöm!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Sziasztok!

Létezhet olyan, hogy a MID kijelzőnek a három sora külön megvilágítással üzemel? Az órát alig látom, szembe nap mellett, de a legfelső sorban a hőfokot kifogástalanul. A potival egyszerre változik a fényerő, a különbség állandó. Mi adja ennek a megvilágítását? Izzó vagy led a panelon?

Módosítva : ha4nz
Link to comment
Megosztás:

Régebbiben 2, 97.09-től 4 égő van benne

Sziasztok!

Létezhet olyan, hogy a MID kijelzőnek a három sora külön megvilágítással üzemel? Az órát alig látom, szembe nap mellett, de a legfelső sorban a hőfokot kifogástalanul. A potival egyszerre változik a fényerő, a különbség állandó. Mi adja ennek a megvilágítását? Izzó vagy led a panelon?

Link to comment
Megosztás:

Régebbiben 2, 97.09-től 4 égő van benne

Sziasztok!

Létezhet olyan, hogy a MID kijelzőnek a három sora külön megvilágítással üzemel? Az órát alig látom, szembe nap mellett, de a legfelső sorban a hőfokot kifogástalanul. A potival egyszerre változik a fényerő, a különbség állandó. Mi adja ennek a megvilágítását? Izzó vagy led a panelon?

Link to comment
Megosztás:

Régebbiben 2, 97.09-től 4 égő van benne

Magában a kijelzőben, vagy hozzá lehet férni a kijelző egység bontása nélkül is? Keresek róla valami leírást vagy vidit, de még nem találtam. Mondjuk azért világít fél fénnyel mert öreg lenne benne az izzó?

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Üdv Mindenkinek,

2002-es Omi a nagyobbik, de még nem szines Bc-val :

- Nagyon halvány , nappal kihívás olvasni, van javaslatotok ?

- Színesre cserélhető, vagy mást is ál kéne gyógyítani hozzá?

Előre is köszönöm a gyors válaszokat...

P.

Nálam csak akkor nem látszik, ha közvetlenül süti a nap. A műszerfalvilágítást szabályzó poti a bc-t is halványabbra veszi. Esetleg az égők vannak kiégve.

Színes csak a hozzá való magnóval működik. Ha jól tudom, mielőtt kiszerelik a donorból, szervíz állásba kell állítani Tech2-vel.

Link to comment
Megosztás:

  • 6 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.