Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Szívások


manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 134
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 1 month later...

semmi... golf contra manta... :)

beláthatatlan kereszteződés, manta a hibás :roll: de annyira nem vészes. Spojler és a sárvédő tört, hál' istennek az irmscher lámpák megmaradtak, nem lett komolyabb baj, törhetett volna csúnyábban is. Az volt a szerencse, hogy a ######i tudta, hogy onnan szoktak kijönni és lassan ment, meg MrManta sem jött hirtelen ki. Meg is tudott volna állni a golf, ha nem csúszik az út. De egy tök normális pasi volt, neki sem lett nagy baja. Viszont MrManta alig mert hazajönni, hogy hátha megölöm :roll: de nem bántottam, mert az tényleg egy ótvar kereszteződés :roll: nem is tudom, mit sajnáljak jobban... őt vagy az autót :?

de majd jól búfelejtünk, és megoldjuk 8) ez a legvacakabb helyzet, mikor tudod, hogy inkább te voltál a hunyó...

valahogy úgy érzem, hogy nem lesz kedvező ez az év vége az opeleknek.... :D de ne legyen igazam! :evil:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Egy jó kis szivás egy B Asconától.

Ősz, kiadós eső után bnőm viszem haza.Bitumenmentes sáros utca...kocsi leállit, elköszönés.Kocsi indit kb 5 perc múlva.Öninditó erölködik, majd megáll az egész.Második inditás, öninditó meg se mozditja a hengereket...Betolás sárban bnőmmel, reménytelen, kerék csúszik még százezredikben is.Fél óra köpködés és rugdalózás után jött a zomszéd egy terepjáróval.Felajánlja hogy kihúz a bitumenig, ahol talán be is tud húzni.Úgy legyen, és úgy is lett.Kocsi beindul, hatalmas csattogás, alapjárat alig van...Szerencsére lehiggadtam, és ne tepertem hazáig (30km), hanem szépen 50-nel hazabattyogtam...Kocsi leállit, majd másnap megnézem.Reggel inditom, tekeri, nagynehezen elindul, de pörögni nem akar, csak mikor 5 perc túráztatás után eléri a 4 ezret , felette pörög, alatta rángat.

Kompressziómérés.....14 minden hengerbe....ez meg hogy a p...csába lehet...a gyári 9.6...Valami gyanús...Szelepfedél le..vezérlésvizslatás...a felső lánckerékből hiányzik egymás mellett vagy 4 fog...anyám :? Hütő ki, első pajzs, hengerfej le.Szelepvizsgálat....egyik sem ferde..hál istennek...hengerbenézés..áááááá belevert a szelep a dugóba vagy fél mm-t..Másik motor épp felújitás alatt volt, erre meg végképp nem volt pénzem.Vezérlés visszaállit(új lánckerék, lánc, láncfeszitő, hidrotőkék)Csak kibir még ig 3 hónapot, addigra elkészül a másik moci.Motor öszerak, irány Érd, mert öcsémnek épp ott volt dolga.Hazafele 70-es út érdi emelkedő, elmegy az erő....nem megy csak 3 henger...gyertya ki, másik be, szikra van, mégse megy...3 hengerrel haza (100km)..szelepfedél le, az 1-es henger szivószelepének a szelepemelője lejött a tengelyről..király, xar volt a menet a leszoritóanyán..csere..

Még egy kuplungozása volt a kocsinak és ennyi...3 és fél év alatt ennyi baj volt egy 27 éves kocsi motorjának.

Most egy hónapja van benn a felújitott moci, be lett járatva, és megy mint a disznó..(szereti a 99-es brenyát, de megy is tőle)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

du nekiestem rugót cserélni hátul, ami kezdetnek könnyűnek is tünt...

mikor kint volt az egyik rugó derült ki, h dráma lesz...

Az alsó rugóágy olyan mértékben elrohadt, h gyakorlatilag megsemmisült...

képe:

így kellene kinéznie: (ezek egy ua. évjárat Rekord E alatt voltak)

ráadásul az "új" rugó :( (köszönöm) valamivel vagy talán jóval erősebb a mostaniaknál.

ezeknek a képe:

Jól látszik, h a mostani progresszív, (ha jól mondom) a két végén vékonyabb, érzetre is erősebb az "új" rugó, ha megpróbálom összenyomni.

Egyébként a célnak megfelelt volna, hiszen hosszabb, így biztos megemelte volna a hátulját és nem ülne úgy, mint most. Viszont valószínűleg át is ütné egy kellemetlen alkalommal a rugóágy maradékát.

szal két hét múlva műszaki és ebbe tuti bele lehet kötni...

Link to comment
Megosztás:

Szia,

köszönöm, :lol:

beszéltem a szomszéd karosszériás cimbivel, aki nagyon helyesen nem vállalta a lengőkar hegesztését anno, meg már rakott össze két alkalommal két fél off golf-ból on egyet-egyet, amit a családja használ. Szal csüt.-ön megnézi, bele lehet-e donorizálni a vulkánkerek alakú fémkört a Rekord rugótányérból az enyimébe, ha igen akkor oké leszek.

Ha nem: az gáz,

valójában nem tudom hogyan tudnék elhozni tőled egy hátsóhidat az összes súlyával.... :D

(mert ez már nem rugó, hogy hátizsákban és utazunk együtt a vonaton...

Nameg a jövőhéten lesz egy donor 16S B Asc Jung-om (a festett csíkkal az oldalán, ilyet aztán még eredetiről fotózott képen se láttam, csak prospektuson) az alatt is van vmi, csakhogy aztat tavaly néztem utoljára, lehet, h az se jobb, van benne egy csomó apró izé meg kütyü ozt meg kell venni az egészet.... :lol:

Ja és kapok hozzá gyári '76 Opel Asc 13-as felnit rossz gumikkal :lol:. ezek a kereklukasak nem a sportfelnik, viszont ilyeneket se láttam még autón korábban.

még tavaly, mikor elbontottam ennek a mostani tányérnak az akkori maradékát, csakúgy említettem a márkaszervízben, hogy hiányzik a tányér egy része, - be kell hegeszteni! volt a válasz csípőből, szóval, lehet azért, h nem lesz nagy gond.

Csak kicsit megvisel, h az autóm egy részét a markomba söpröm a földről...,

aztán nem marad semmi az ótóból, pedig jó lenne, meg azért illene is...

ja és eszembe jutott: gyakorlatilag ültetve volt az autóm hátul.... :lol:

hiszen ezek a progresszív rugók rövidebbek, mint a gyári eredeti, meg kevesebb spirált is számoltam benne.

És akkor nem elfáradtak a rugóim, hnem egyszerűen csak rövidebb, mint a gyári, és akkor ezért is vert le a segge egy-egy kapualjban: mert lágyabb is meg rövidebb is...

Akkor majd jelentkezem itt, mi lett a diagnosztika

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Vizsgázni vittem a Mantát ami alapban nem bonyolult dolog.

Rendben is volt minden, de a forgalmim be volt telve, igy hát adatlapra vizsgázott.

Mint tudjuk az adatlap 15napig érvényes, tehát 15napon belül be kell menni az okmányirodába, (külömben ujból vizsga) új forgalmit csináltatni.

Persze mint mindent az utolsó napra hagytam, és akkór néztem ne mán elírták a motorszámot.

Felhívtam a vizsgaálomást, és közölték: Mozaik utca csak ott tudják átjavítani, és ccsak az aki csinálta.

Tehát irány Mozaik utca, megkeresem az embert közlöm vele mi a probléma (hogy elbaszta a lapomat) mondta kijavitja, de semmi élnézést, vagy valami.

Egy óra várakozás után meg is csinálta a 3perces munkát.

irány okmányiroda.

Hálaistennek nem voltak sokan és még belefértünk.

TANULSÁG: ADDIG EL NE GYERE A VIZSGAÁLOMÁSRÓL MIG ÁT NEM NÉZED, HOGY MINDEN RENDBEN VAN A PAPIROKKAJ.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok!

Most már úgy írok mint büszke mantatulajdonos!

Szóval ha már a szívásnál tartunk akkor a találkozón Velem is történt egy érdekes dolog!;) Szerdán lementünk körülnézni csak szakadt az eső!:D( Sebaj így is ott voltunk 3-4 órát és jól elvoltunk! Nade ezalatt Mantácska belsó tóvá alakította ki magát és mikor beszálltunk tocsogtunk a vízben egyszóval a jó kis vihar megtette a magáét és Mantácska zárt ablakok mellett is beázott!;)(

Ez volt az elő dolog! nagynehezen tovább indultunk és a kemping bekötő útjának a tetejénél lerobbant az autó!:lol:)Ő még maradni akart!:lol:

Na pár újraindításos próbálkozás után visszarohantam a kempingbe ahol is Zoli és Robi barátom segítségemre siettek. Lényeg a lényeg, hogy már ott tartottunk, hoyg dugulás van a tankban mivel nem jött fel a benzin a motorhoz és már paráztam hoyg az út szélén én most honnan szedek egy tankot:))) de mikor elkezdtük lebontani a csomagtartóban a kárpitozást kiderült, hoyg csak a vezetéket nyomta el a lemez, ahogy rápakoltuk a cuccokat!:() Szóval ez inkább vicces volt, de elég szar volt mert közben meg esett az eső...! Szóval mégiscsak szívásnak mondhatnám!:D :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.