Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

A riasztó visszajelző LED-jét ki akarom hozni az ajtónyitó pöcök mellé, + ha sikerül beszerezni, akkor a tükörfűtéshez is be kell majd kötnöm. Ehhez a "delejt" át kell vinnem az ajtóba. A legpraktikusabb - szerintem - a gyári csatlakozót használni. Ebbe hol lehet venni aljzatot és tüskét? Mert nekem csak annyi van benne, amennyi használva van. Nincs valakinek kibontva ilyen csati? Esetleg tud valaki part numbert és ha más nincs, akkor megrendelem egy Opel szervizből.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Sziasztok!

Hűtővíz cserénél kell-e - ha igen akkor hogyan kell - légteleníteni?

Nem kell, a rendszer légteleníti magát ha csere után elindítod. Ezért van az hogy ha lecseréled a hűtőfolyadékot és pontosan a megfelelő szintig töltöd, majd utána közlekedsz az autóval valamennyit (nem kell sokat, 10-20km bőven elég) és megnézed újra a folyadékszintet, jóvel lejjebb lesz mint amikor kicserélted. Ilyenkor töltesz rá megint, és máris jó.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Nyáron hull le a lepel a népszerű Corsa negyedik generációjáról, az Opel a világpremiert Londonban tartja.

Július 18-án, a Londoni Autószalonon mutatja be az Opel a teljesen megújult Corsát, a népszerű kisautó immár negyedik generációjához érkezett. Hivatalos fotókat a gyár egyelőre nem adott ki, a sajtóközlemény elöljáróban annyit írt: "szemrevaló forma, innovatív technológia".

Ahogy az az Astránál már bevált, a tervezők picit más kinézetet adtak a három- és ötajtós kiviteleknek, az angol fővárosban mindkét változat ott lesz. Az új Corsa ősztől rendelhető Európa-szerte.

[origo]

Link to comment
Megosztás:

Nyáron hull le a lepel a népszerű Corsa negyedik generációjáról, az Opel a világpremiert Londonban tartja.

Július 18-án, a Londoni Autószalonon mutatja be az Opel a teljesen megújult Corsát, a népszerű kisautó immár negyedik generációjához érkezett. Hivatalos fotókat a gyár egyelőre nem adott ki, a sajtóközlemény elöljáróban annyit írt: "szemrevaló forma, innovatív technológia".

Ahogy az az Astránál már bevált, a tervezők picit más kinézetet adtak a három- és ötajtós kiviteleknek, az angol fővárosban mindkét változat ott lesz. Az új Corsa ősztől rendelhető Európa-szerte.

[origo]

Én is megkaptam a hivatalos tájékoztatás az opel sajtósától. Picit a Pug 307-re hajaz majd a gép, aszem a Grande Puntoval hasonó lesz a motor paletta.

Link to comment
Megosztás:

es gsi-vel se talalkoztal meg?

B-ből senem.Viszont van 1.8-as A Corsa, Corsa A GSi,Corsa C GSi, Gugunak van egy szörnyetege, amit bevallok töredelmesen, hogy nem tudom milyen, meg ilyenek.

Meg épülő félben van egy Corsa A C20NE, v.mint egy Corsa A C20XE is.Meg egy Corsa A 1.8-as is, Heminél.

Kb. ez a felhozatal.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.