Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Azt mondták, h kicsit át kell alakítani, de elmegy vele. Frankón ülepítik, leszűrik, vmi adalékot nyomnak vele, és ilyen max 100Ft/liter körül meg is vannak vele. Azt meg hagyjuk, h mennyire füstölnek. Azt is, hogy mennyire árt neki, mert hogy használni nem használ, az biztos.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem egy 1.4-es, 60 lovasom van. A tank méretére én sem találtam semmi konkrét infót sehol, míg a végén felhívtam egy opel kereskedést. Ott az illetékes ember azt mondta, hogy az 5 ajtós classik 1-nek 40 literes a tankja! Mivel nem vagyok egy olomlábú nekem a városi és a hosszú fogyasztásom 6.3-ra jött ki, 38.9 literrel 620 km! pontossan nem tudom megmondani, hogy mekkora a tank, de amikor ezt tankoltam akkor már nagyon a piros aljáig ment csak a mutató!

Link to comment
Megosztás:

Csővel együtt 52L az F Astrák tankja. :P

Illetve miután az AC összeszívta egy szellőződugulás után, lehet

kisebb is. :D

Nem akarom még egyszer kipróbálni ezt a 48lityis tankolást. Érdekes módon nem jelzett semmi visszajelző, a mai napig sem tudom, h van-e egyáltalán ilyen. Gyanítom, nincs.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.