Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

dropel83

Recommended Posts

Azért ez nem teljesen igy van. Került bele közben egy 2.0E az 1.8E helyett, és mivel már 2001 óta meg van az autó, mondhatjuk hogy az egy évvel ezelőtti állapotra is ő hozta fel. (Kecsóról hazafelé megállt a vizpumpája, de már újra megy a gépsas.)

Tom, köszönte az autókám a dícséretet :lol:

Csak a képek v.hogy másról árulkodnak.Az elsőkön még olyan gyárias jellegű, de a mádodikon már eléggé viseletesen nézett ki.Aztán lehet, hogy csak nem a szög, ahonnan fotózva lett. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 153
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hic nem voltál tegnap :lol: (Vagy csak elmentél korán)

Ebédidőben hazavittem a GSit és visszajöttem a GTE-vel mert mindenki beteg a cégnél és így kutyát se zavar ha mostantól kárpitot hekkelek :lol:

Nem voltam :D

Marci beteg, úgyhogy nem tudtam kimenni. Remélem jövő hétre már jobban lesz....

Link to comment
Megosztás:

Nem voltam :D

Marci beteg, úgyhogy nem tudtam kimenni. Remélem jövő hétre már jobban lesz....

Mindenki beteg...Nálunk is a cégnél az emeleten hatból négyen :lol: Meg anyukám is :D

Remélem jövő hétre eltűnik ez a járvány szerűség...

De nézzük a jó oldalát, igy tudtam hekkelni a GTE-t munkaidőben :lol:

Leszedtem a jobb ajtókárpitot, és a randa kiemelőkeretet rossz helyről. A helyére hanxórórács fog menni, alá meg vmi fekete lap hogy ne látszódjon a lyuk. Amíg nem találok másik kárpitot, ami elég reménytelennek tűnik.

Visszatettem szépen a kárpitot, beleillesztve a gumikédert amin az ablak csúszkál le-fel húzásnál..

Közben az ablakemelő karjára a gumibigyót is visszaapplikáltam, és fel-le húztam az ablakot párszor. Nem maradt a kezemben egyszer se, remélem fent marad. Visszatettem a computer fedelét is.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
Bazze..

Víz volt a pótkerék alatt :blink:

Jó hogy kellett a kesztyűm onnan és észrevettem..

Kiszedtem a gumidugót és kifolyt :unsure:

Nekem is ez lett a megoldás az állandó csomagtartó beázásnak, még a zöldnél.

Ha már kizárni nem tudtam a vizet, akkor menjebb tovább. ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sikerült végre eltenni téli álomra a GTE-t. Opeltomi tanácsa alapján agyig tankoltam benzinnel, kiszedtem az akksit, sőt a fehér indexeket is kioperáltuk Racceval aki még a vérét is áldozta ennél a műveletnél..

Tavasszal aztán majd látjuk mire lesz keret, mit tudunk tenni hogy ne nagypapás legyen a gépsárkány :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.