Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérdések, válaszok a tagsággal kapcsolatban


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 182
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Jéééé!! Klubtag lettem??? Nahát...!

Lássátok nőtlenek! Így kell nősülni!! :D :smt060

Most hogy én már tag vagyok indítványozom, hogy a Sziszit meg verjük meg ha nem akar tag lenni!! :D :fucyc: :blob6:

Gepárd te meg susmusoltál volna??!!?? A hátam mögött? Hee?? :boxing: :)

A nősüléssel egyetértek. :D

A susmusolást meg nem én kezdtem, de remélem nem baj. :lol: :lol: :lol:

Sziszit nem kell bántani, majd belép ha akar, vagy ha Vadkerten ott akar lenni :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Hagalex !!!

Ezek szerint lelőttem a poént!!! :oops: Bocsi nem tudtam, hogy valentin napi meglepi volt!!! :oops:

Gratula az asszonynak, :wink: ezentúl vele kell hogy tárgyaljak??? :twisted:

Sziszit hagyjátok, :shock: majd belép amikór akar, de kelllene egy erős calibrás is a környéketeken... :wink: Vagy szóljak az asszonyodnak???? :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Eddig háttérben figyeltem a fórumot,de ha valóban érdekel a "hiteles" történet,elmondom.Biztos forrásból( :) )tudom,hogy Hagalex által csak "kedves feleslegének" emlegetett neje közelgő név-,és születésnapjára szerette volna meglepni ezzel a csekélységgel.Mivel nem volt tisztában a dolgok menetével,egy nála okosabb emberhez fordult.aki nagyon készségesen segített . :smt038 (Amit ezúton is mégeccccccer naon szépen köszönök!!!)Persze millenek a nők?A száját persze nem tudta tartani,és idő előtt kikotyogta az ügyletet. :smt021 Na mindegy,azért volt meglepődés,meg ugribugri. :D Csak most lehet gondolkozni az újjab meglepetésen :smilebox: Tényleg,nincs valami jó ötlletetek? :roll:

Link to comment
Megosztás:

1. Gepard Astra F sedan, 1.4 16V

2. Warwolf Astra F 1.6 16V

3. Joee Astra F sedan 1.7TD

4. Johnny Astra F 1.7

5. Tomi023 Astra F classic

6. Corsarulez Corsa C12NZ

7. Berlina

8. ujratoltve Astra F 1.7(X17DT)

9. Hagalex Astra G

Akkor most így állunk. :roll:

Alakul ez szépen :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.