Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérdések, válaszok a tagsággal kapcsolatban


forumadmin

Recommended Posts

Hehhhh!!

:) :D :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D

Hátha ha vállalod a kockázatokat és a mellékhatásokat a szexciógyűlésekre!?! Mongyuk szerencsésebb ide csatlakozni mint mondjuk Nemesmedves -hez -be....-nak! :shock:

Szerintem szívesen lát a tím többi tagja is!

Elnök Úr! Szerinted? :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 182
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 3 weeks later...

Ahojj Kedveskéim!

Azért írok, mert megkerestek TELO cartársék azzal, hogy alakítják a G Astra sekciót, és számítanának rám....

Ha vállalom akkor az nyilvánvalóan 2ős tagsággal jár....és felveti a dolog problematikáját. Többet is.

Persze ezek nem megoldhatalanok egyik sem.

Viszont mivel ennek a szekciónak hamarabb lettem tagja (ha nem is alapító brühhühü..) illik kikérni a véleményeteket, mert (remélhetőleg) rám is igényt tartottok a sexcióélet tevékeny megélésben!! :)

Szal szerintetek lehetek -e tagja egy másiknak is?!? :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Találkoztam ma Joee-val... akit persze nem ismerek... és csak valószínűsítem, hogy ő lehetett... az autó alapján következtetek. :wink:

Szóval a lényeg... szivesen csatlakoznék a klubbhoz! Van egy takaros kis astrám (szerintem legalábbis az... mármint jópofa).

Mi ennek a módja?

üdv, Speed

Link to comment
Megosztás:

Megkeresed szeksönvezírünket akit GEPÁRD -nak hínnak! :P Priviben monnyuk, és Ő elmond mindent amit tudnod kell! De ha ő valamiért nem akarna válaszolni neked akkor Uhuhu, Mélykékpista, sőt még Senátor - Admirális is képes segíteni, csak bátran keressed őket!

A Gepi se fut ám el előled! :D :D :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ha kibírod 9.-éig akkor már tudok majd konkrétabbat is mondani.

Esetleg nincs kedved eljönni velünk Fótra a szekciók találkozójára?

Ott be is tudnál lépni és kapnál matricát is meg rendszámtábla keretet is.

Persze személyesen is összefuthatunk valamikor és megtárgyalhatjuk a dolgot. 70/56-73-798

Link to comment
Megosztás:

:D köszönöm a meghívást... épp az előbb olvasgattam a Fóti hétvégéről. Nem zárkózom el az ötlettől, de biztosat még nem tudok mondani. Jelenleg úgy néz ki, hogy jó.

A 2-ai kecskeméti tali viszont akkor elmarad? Mert arra mindenképp elmentem volna. :P

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, hogy mondam-e már, hogy nagyon megörültem Joee-nak, amikor megláttam az autóján a webcímet! :D Mármint, hogy van egy Opel Club Kecskeméten!

De komolyan! Korábban már kerestem valami ilyesmit... de akkor nem találtam!

Mellesleg - ha nem gáz - már neki is álltam toborozni. Szóltam már két ismerősömnek, akik szintén opelosok (egy astra és egy corsa... a corsa nagyon kemény kis gép! egyedi lökhárítók, disznó módon megültetve... nagy kerék...).

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, hogy mondam-e már, hogy nagyon megörültem Joee-nak, amikor megláttam az autóján a webcímet! :D Mármint, hogy van egy Opel Club Kecskeméten!

De komolyan! Korábban már kerestem valami ilyesmit... de akkor nem találtam!

Mellesleg - ha nem gáz - már neki is álltam toborozni. Szóltam már két ismerősömnek, akik szintén opelosok (egy astra és egy corsa... a corsa nagyon kemény kis gép! egyedi lökhárítók, disznó módon megültetve... nagy kerék...).

Ez nem egy fehér, lefalazott kilincsű, egyedi lökhárítós Corsa B?

Mindenki hozzon magával legalább 2db Opeles hawert! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ez nem egy fehér, lefalazott kilincsű, egyedi lökhárítós Corsa B?

Mindenki hozzon magával legalább 2db Opeles hawert! :wink:

Nem... ez sötét lila... nagyon sötét... de jóóó színű! Elöl neki is tyúkrács van a lökösben, meg a hűtőmaszkban. :P

6 küllős kerekek, olyan feszes első futómű, hogy nem birod megmozdítani! Hiába próbálod megnyomni, olyan mint egy asztal :!: :D

Apropó WarWolf! :!: A rácsokat Te raktad be a hűtőmaszkba, vagy úgy csináltattad valakivel? Esetleg új maszkot vettél? Ugyanez a lökhárítónál?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
Egy ASTRA G-s befogattok tagnak? Paks a székhelyem, de szívben bácsmegyei vagyok, mivel ott születtem Kecskeméttől kb. 20-ra egy délebbi városban. Azt ASTRAG szekciónak már tagja vagyok, de úgy tudom ez nem kizáró ok.

Részünkről semmi akadálya. :wink: Szóval üdv köztünk.Amúgy a távolságról meg csak annyit, hogy Ujratöltve pedig hartai.Az sincs messze tőletek!S, ő is sexciótag! :!:

Link to comment
Megosztás:

Részünkről semmi akadálya. :wink: Szóval üdv köztünk.

Nagyszerű! Mi kell a hivatalos beavatáshoz? A szekció térképet nem kell módosítani, mert ott a Duna csücskénél biztosan átlóg ennyit.:lol:

Amúgy a távolságról meg csak annyit, hogy Ujratöltve pedig hartai.Az sincs messze tőletek!S, ő is sexciótag! :!:

Átugrom komppal kicsit balra húzok, már ott is vagyok. Nem értem a paksi hidat, miért Szekszárdnál építették? :lol: Kishazám, Félegyháza is csak 60 lenne ha vinne arra út. Mondjuk az 52-es kicsit kárpótol a kerülőért, már amikor kicsit felújítják. Sokat szoktam ott nyerni a menetidőből. :wink: Szóval, ha lesz szekciótali megyek és bemutatkozom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.