Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Weblap ötletek, vélemények:)


forumadmin

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Hozzászólások 195
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Valamit csináltam.... nézzétek meg aztán szónni mi nem oks.

Sajnos rossz képet raktam fel,ezen nem Joee van a kocsija előtt,hanem a barátnője,kitudnád majd cserélni,mert a srác nyugtalanul alszik azóta! :lol:

dscn07293mo.th.jpg

A nagy-közös-pózolós képet is belehetne tenni esetleg az országtérkép alá-fölé-mellé? :?:

Link to comment
Megosztás:

Most mint Hemi főnöke szólok.

Az elkövetkezendő 1,5-2 hónapban nem nagyon lesz ideje, hogy munkaidőben hogy ilyen egetrengetően fontos dolgokkal foglakozzon. szabadidejét pedig teljes mértékig lefoglalja a családi élete... Hát nem tudom, egyelőre barátkozzatok meg a jelenlegi kinézettel. Végülis eddig senkinek nem került pénzébe (csak nekem), szerintem nem is olyan rossz.

Köszönöm a megértésetek.

Link to comment
Megosztás:

Most mint Hemi főnöke szólok.

Az elkövetkezendő 1,5-2 hónapban nem nagyon lesz ideje, hogy munkaidőben hogy ilyen egetrengetően fontos dolgokkal foglakozzon. szabadidejét pedig teljes mértékig lefoglalja a családi élete... Hát nem tudom, egyelőre barátkozzatok meg a jelenlegi kinézettel. Végülis eddig senkinek nem került pénzébe (csak nekem), szerintem nem is olyan rossz.

Köszönöm a megértésetek.

Háát!Majd csak megszokjuk v.hogy! :wink: Heminek pedig kitartást!A neheze még hátra van! :!:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos rossz képet raktam fel,ezen nem Joee van a kocsija előtt,hanem a barátnője,kitudnád majd cserélni,mert a srác nyugtalanul alszik azóta! :lol:

Miért? Szétmentek azóta??? Majd kicseréljük , ha 2x ennyien lesztek rajta:))

A nagy-közös-pózolós képet is belehetne tenni esetleg az országtérkép alá-fölé-mellé? :?:

Szerintem az már sok lenne, gepard úgy írta nekem mailban, hogy a tagokhoz rakjam....

Most mint Hemi főnöke szólok.

Az elkövetkezendő 1,5-2 hónapban nem nagyon lesz ideje, hogy munkaidőben hogy ilyen egetrengetően fontos dolgokkal foglakozzon. szabadidejét pedig teljes mértékig lefoglalja a családi élete... Hát nem tudom, egyelőre barátkozzatok meg a jelenlegi kinézettel. Végülis eddig senkinek nem került pénzébe (csak nekem), szerintem nem is olyan rossz.

Köszönöm a megértésetek.

Oks:)

Háát!Majd csak megszokjuk v.hogy! :wink: Heminek pedig kitartást!A neheze még hátra van! :!:

Mirre gondolsz:)? MIlyen neheze:))???

Link to comment
Megosztás:

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
Akinek van ötlete, várom:)

Pl Speed autója mikor kerül ki:)?

Pl lehetne felrakni a gallériába sok-sok képet!

A kezdőoldalon a címer alá pedig berakni pár boltot,bontót,ahol opel cuccokat lehet venni!

Tagok közé felvenni Pjocot,Udi-t és Morgo-t!Szerválok képeket tőlük és leírást is,aztán elküldöm neked Hemi!

Hirtelen ennyi! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.