Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Matricák, ruházat, egyéb csacskaságok:)


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 607
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Akkor a következő kör:

Senátor-Admirális (sárga hímzés)

Foszer (sárga Hímzés)

Kori

AGA

Kata

Knight

Az 50db sapka le van hímezve MOTE-s ra, csak a név hiányzik róluk.

Ha szerdáig megkapok mondjuk kb 30 rendelést akkor az elkészülhet február 26-ra.

Továbbá kérek mindenkit, hogy figyeljen a kisbetű, nagybetű ékezet dologra a listán szereplők ellenőrizzék a neveiket!

A sapik kecskeméti átvétele nem gond, hisz én is itt vagyok.

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

A munkahelyemről akartalak felhívni holnap (ott ingyé van a telefonálás :) ), de akkor most itt megkérdem, hogy mi úton-módon érhetne el hozzám a sityak!

Mármostanmár nagyon kíváncsi vagyok rá és szeretném birtokolni! :wink:

Aprópici gond: Kiskőrösön leledzem és a köv. két hétben csak nagy nehézségek árán juthatnék el Kecs-re. :)

Link to comment
Megosztás:

Több megoldás is lehetséges:

Posta

Felteszem egy kiskörösi buszra

szombaton pesten

vagy mindketten elindulunk szembe kocsival

Tomi!

A munkahelyemről akartalak felhívni holnap (ott ingyé van a telefonálás :) ), de akkor most itt megkérdem, hogy mi úton-módon érhetne el hozzám a sityak!

Mármostanmár nagyon kíváncsi vagyok rá és szeretném birtokolni! :wink:

Aprópici gond: Kiskőrösön leledzem és a köv. két hétben csak nagy nehézségek árán juthatnék el Kecs-re. :)

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

A munkahelyemről akartalak felhívni holnap (ott ingyé van a telefonálás :) ), de akkor most itt megkérdem, hogy mi úton-módon érhetne el hozzám a sityak!

Mármostanmár nagyon kíváncsi vagyok rá és szeretném birtokolni! :wink:

Aprópici gond: Kiskőrösön leledzem és a köv. két hétben csak nagy nehézségek árán juthatnék el Kecs-re. :)

Esetleg Warwolf be tud segíteni, de most az ágyat nyomja mert lázas.

De én nem akarok senkit sem ajánlgatni, és más idejét sem szeretném beosztani.

Link to comment
Megosztás:

Esetleg Warwolf be tud segíteni, de most az ágyat nyomja mert lázas.

De én nem akarok senkit sem ajánlgatni, és más idejét sem szeretném beosztani.

Részemről nincs akadálya, már úgy néz ki, hogy megint életben maradok+ Ujratöltve sapeszát is le kell vinem vagy Hartára, vagy Kiskőrösre.Edit, akkor a hétvégéig egyeztetünk.Vagy a hétvégén.Mondjuk előtte beszélnem kellene Tomival is! :wink: :) :P

Link to comment
Megosztás:

Szia Warwolf!

Ha működik a sapiszállítás beszéljünk, mert szombatig itthon vagyok de szombat dutántól már nem.

20/383-16-84

A dolog úgy fest, hogy anyukám vasárnap kecelen lesz, és odáig le tudja vinni a sapikat ha ez segítség.

Részemről nincs akadálya, már úgy néz ki, hogy megint életben maradok+ Ujratöltve sapeszát is le kell vinem vagy Hartára, vagy Kiskőrösre.Edit, akkor a hétvégéig egyeztetünk.Vagy a hétvégén.Mondjuk előtte beszélnem kellene Tomival is! :wink: :) :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Én már úgy meg vagyok keverve,hogy azt sem tudom,hogy van-e sapkánk,vagy nincs? :oops: Mert,ha van ugye az a baj,ha meg nincs akkor az :) Szóval hova is menjünk Hagalex sapijáért?Emberek!!!!!!!!!!!!!!Tud róla VALAKI? :roll:

Jajj ezt én írtam,csak rossz névvel léptem be!!

:oops: :roll: :banghead:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.