Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Na persze.

Kimentem vagizni a HRingre. Betettek 1-el nagyobb csoportba, azt összecsapták a következővel (2 helyett 3. kategóriában indultam, valójában az összes többi 4 kategóriás volt rajtam kívül)

Én persze tartottam a tempót a Calibrával 2,5 kör erejéig. Aztán kicsúsztam a kavicságyra, és ott csúsztam addig, amíg a kerekek be nem ásták magukat, majd az autó szépen a tetejére fordult.

Ezek után szólt Ugri, hogy egy Neutron nevű illető lehülyéz az Indexes fórumon, mert ő miattam kevesebbet tudott körözni.

Én mondjuk elég rendesen kiosztottam a tőlem megszokott stílusban.

Dióhéjban ennyi.

mein-cali.jpg

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Most néztem a honlapot, és csodálkoztam is - fent vagyok.

Csak tök gatter, hogy a képem helyén x van, az emilcímem meg a honlapom helyén pedig -

Tény, hogy még mindig tartozom Mélykéknek a verdabeszámolómmal + képekkel, dehát most egyik autómról se lehet normális képet csinálni.

Azért annyit megtesz vki, hogy az avataromat felhajíccsa a nevem mellé képnek a honlapon? Továbbá az emilcímem és a weboldalam is egyezik az itt közzétettel.

Köszcsi

Link to comment
Megosztás:

Most néztem a honlapot, és csodálkoztam is - fent vagyok.

Csak tök gatter, hogy a képem helyén x van, az emilcímem meg a honlapom helyén pedig -

Tény, hogy még mindig tartozom Mélykéknek a verdabeszámolómmal + képekkel, dehát most egyik autómról se lehet normális képet csinálni.

Azért annyit megtesz vki, hogy az avataromat felhajíccsa a nevem mellé képnek a honlapon? Továbbá az emilcímem és a weboldalam is egyezik az itt közzétettel.

Köszcsi

Megvizsgáljuk a kérdést közelebbről ! :lol:

Valami jópofa képeket meg majd csinálunk a kocsijaidról, de a leírást neked kell körmölöd :wink: :D

Link to comment
Megosztás:

Telo el fogja Neked küldeni úgyis a zAstra G szekció miatt. Akkor felteszed a Budapest-i szekcióba is? THX! :wink:

Halkan megjegyzem, eddig is így volt, a magazinról és a másik szekciók weblapjáról kerültek át a leírások :lol:

telo volt az egyetlen, akinek nem "átvett" leírása volt, hanem Budapestre került fel elsőként, amit összerakosgattam a szövegből, amit elküldött :wink:

Link to comment
Megosztás:

....Most néztem a honlapot, és csodálkoztam is - fent vagyok.

Csak tök gatter, hogy a képem helyén x van, az emilcímem meg a honlapom helyén pedig -....

Nahhh így jó ?

Avatar képet pedig leszel oly kedves elküldeni nekem - kepoptimalizalas@freemail.hu - eredeti méretben, mert ez túl kicsi ahhoz, hogy felrakjam.

ui: a weblap bármilyen megjegyzéset inkább itt látnám szívesen : :arrow: http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?t=780&start=15

Köszhiiii :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.