Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

úgy látszik az omega is olvasta a fészbúkos beírásomat és megijedt amikor öngyújtóval a kezemben közelítettem felé 15 óra körül. pedig csak rágyujtani mentem ki! :blink: De úgy beindult,hogy Kecskemétig meg sem állt. végigsüvítettem és kicsit késve de megérkeztem. hazafelé 45 perc alatt értem , Mórahalomra! Ja és elvesztettem az autópályaszüzességemet is. :w00t: Tegnap mentem először életemben egyedül pályán. Meg is látszott, mert rossz lehajtón megtem be a városba és persze rajzolt térképem volt, ami csak a főútvonalakat tartalmazta. Persze az meg az első lejáróhoz volt megrajzolva. 20 percig keringőztem a belvárosban. még díszkövön is autóztam.

Remélem jövő héten sem hagy cserben a böhömverda.

Amúgy lovastúravezető okj-ra járok a KKK épületébe a Szolnoki útra.

Ja egy kérdés. miért van az ,hogy majdnem minden nap elfelejti a rendszer, hogy témakövetésre állítom az x topicot? Csak a másik kettő követésemet jegyzi meg, ezt meg mindig újra kell keresnem a főoldalon? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ez a kép egy portfolióból van , itt csak 80 kg voltam 16 hét alatt 12 kg diétáztam le azért hogy ne photoshoppoljon a fotós! A kaján nagyon sok minden múlik , mondhatni hogy hiába edzel , ha nem úgy kajálsz! Na majd következő talin kivesézzük a kaját... majdnem 5 éve csinálom valami már kell látszódjon itt egy kép honann is indultam (nem ér röhögni a 2008 as képen XD)

https://fbcdn-sphoto...288129618_n.jpg

Hát Vadkertet tessék előjegyezni már most, akármikor is lesz :D a jövő meg ködbe burkolódzik...

Ez a kaja kérdés tényleg sarkalatos, ilyen szar junk food-ok egy pillanat alatt agyonbsszák a befektetett edzést... és az sem igaz, hogy porokkal meg étrenkiegészítőkkel korrigálhatod, mert azok mellé is tisztán kell enni. Na, ez az, amire nekem még nincs időm.... mert hiába figyelek 5 napig a kajára, ha hétvégén a suli közben csak pékséget találok nyitva... :goofy: amúgy küldhetnél pü-ben egy mintaétrendet vagy valamit, mert most jönne az, hoyg a tömegnövellésen túl vagyunk nagyjából, csak le kéne szálkázni... az meg csak diéta ugye... :goofy:

Ja, megbuktam a modulzárón bakker :huh: szóval lehet piszkálni, hogy körömreszelésből húztak meg :evilgrin: vicc az egész, olyanok mentek át, akik lukat reszelnek a körömbe, meg ilyenek.... én csak kb 8éve csinálom, de meg is rántottak... és amikor mondtam a csajnak, hogy ez kicsit vicecs, mert értem én, hogy ráta meg minden, de azért nem most kezdtem. Erre, hogy miért nem mondtam előbb? :blink: mondom, akkor átmegyek, vagy mi??? :blink: na, ennyire komoly ez... <_< és még a végén meg is utálom az egészet....

Hajni itt van ket kep nezd meg hehe

http://www.opelforum...lery&image=3181

lehet hogy a jövö mantäsa

ez a gyerek valami szédületesen szép :wub: a punk séró már megvan :whistle:

Komolyan skacok, láttam gyerekkori képet (!!!!) a Tasról, és egy az egyben így nézett ki, mint a Hunor ....

Link to comment
Megosztás:

Otthon?

:)

Mármint idősek otthona englius honban?

Boogie meg nővérke lesz, de nem itthon - ergo - húga születik, de külföldön :hehe:

Na azt megnézném, hogy húgom születik! :DAnyám vagy Apám részéről?? :huh:

Angolország kilőve, német nyelvterület a bejövős nálam! :icon10:

Link to comment
Megosztás:

NA akkor mindenki okosítja magát? akkor sok Dr. lesz a talikon. Tudós driftesek :D NYáron nekem vége is lesz ennek a tanfolyamnak., de végre merészeltem jelentkezni egyetemre is! Évek óta halogatom. Most rászántam magam, hátha államira felvesznek. Akkor viszont mehetek kéthetente Gödőllőre. :omg:

Link to comment
Megosztás:

:icon13: és megtetted! :icon13: jól tetted :icon13: remélem felvesznek államira - Makett is most nyomja ezt a kört, nagyon szépen megkértem, hoyg igyekezzen, mert rohadtul nem tudom, hoyg oldanám meg a két kilós tandíjjat félévente.... :icon9:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.