Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

bakker... harmadszorra mentem át a modulzárón :goofy: HARMADSZORRA BASZKI!!!!!!!!!!! :omg: csak olyan kb. 8 éve bohóckodom ezzel a témával.... :omg: valahogy tényleg rá kell jönnöm, hogy a papír megszerzése nem egyenlő a tudással sokszor... de amin tényleg beszartam, az az, hogy a vizsgapapírra ráírják (felnőtt embereknek!!!!), hogy "alkalomhoz illő megjelenés, farmer, sportcipő kizárva".... gondoltam poénból matrózblúzba megyek, de miután finoman figyelmeztettek, hogy szedjem le a fekete körölmlakkot, meg a fülbevalóim és a piercingemet is szedjem ki, mert minusszal indulok a vizsgán - na, akkor gondoltam, nem vennék viccnek a matrózblúzt térdigérő szoknáyval és fehér térdzoknival... :unsure: sajnálom, hogy a pirszingnél nem kérdeztem vissza, hogy a mellbimbómból is kiszedjem, meg a többi helyről is? :D mondjuk csak az orromban van, de jó poén lett volna... ha mertem volna poénkodni, mert az okj-n is ezek fognak vizsgáztatni, és már így is minuszba indulok...

Felnőtt embereknek megmondják baszki, hogy kell kinézni! :omg: itt tartunk bakker!!! Meg hogy a lehető legkevésbé legyek feltűnő :blink: miért??, Lopni megyünk vagy mi??? :blink: mondom nekik, oké, felveszem az ünneplőm, meg a kopogós cipőm, kiszedem a vasakat magamból (a baj az, hogy nem tudom, hogy kell kiszedni az orromból ezt a karikát, mert nem is én raktam be, nem tudom, hol nyílik...), sőt, ki se festem magam, ha ezen múlik - de a hajam az olyan, amilyen, még elaludni sem tudom... de komolyan ma megpróbálom lelapítani a tarajam, hogy a búbánatba is már, hogy megmondják, hogy kell kinézni... totál ki vagyok akadva.... viszont ebből rá is jöttem, hogy alkalmatlan vagyok beilleszkedni a társadalomba, nem bírom a kötöttséget, és a számomra értelmetlennek tűnő elvárásokat, ami főleg a kinézet körül mozog... hát nem mindegy, ki hogy néz ki???? :angry: hát szabad ezt???? Úg ykellett a Makettől szerválnom egy ünneplőgatyát!!! és majd megyünk a csoporttal koszorúzni is március 15-én, vagy mi????

Ne legyünk feltűnőek.... heh... ninják... ninják mindenütt.... :ph34r:

Link to comment
Megosztás:

Hajni, én az államvizsgához kölcsönkértem egy szemüveget, hogy intellektuálisabbnak nézzek ki. :) Viccen kívül.

Bejött, átmentem. ;)

bazzzzzzzzzzzzz :blink: keményen nyomod :huh: nekem is valami hasonlót kéne :confused: ma összekukáztam szép ünneplőt, hála Istennek belefér a seggem a Makett gatyájába, de úgy néztem ki, mint egy majom :confused: a komfortérzetem meg egyenlő volt a nullával... :brooding: mindenre gondoltam én ám, amikor elkezdtem a sulit, csak ilyenekre nem... :brooding: bár mondjuk már a gimiben sem díjazták a kék körmöm, meg azt sem, amikor nemzeti ünnepen azt gondoltam, hogy a piros gatya, fehér ing és zöld köröm emelni fogja az ünnep fényét... :icon9: antiszociális vagyok :lipssealed:

Link to comment
Megosztás:

bazzzzzzzzzzzzz :blink: keményen nyomod :huh: nekem is valami hasonlót kéne :confused: ma összekukáztam szép ünneplőt, hála Istennek belefér a seggem a Makett gatyájába, de úgy néztem ki, mint egy majom :confused: a komfortérzetem meg egyenlő volt a nullával... :brooding: mindenre gondoltam én ám, amikor elkezdtem a sulit, csak ilyenekre nem... :brooding: bár mondjuk már a gimiben sem díjazták a kék körmöm, meg azt sem, amikor nemzeti ünnepen azt gondoltam, hogy a piros gatya, fehér ing és zöld köröm emelni fogja az ünnep fényét... :icon9: antiszociális vagyok :lipssealed:

grat Hajni de csalodtam a csöbombät nem hasznältad :)

Link to comment
Megosztás:

:D csöcsbomba :devlish:

Gondoltam valami ilyesmi szerkóra is, végülis ez is egyfajta ünneplő:

Angus-Young.jpg

Az a baj a világgal, hoyg nem mindenkinek van olyan frankó humorérzéke, mint nekem :whistle:

Ja! Melinda! :D Azért nem vagyok ilyen gáz smink nélkül, sőt állítólag öregít is a festék (bár az ilyen beszólások lehet, hogy csak kétségbe esett bókok... :ph34r: ), de arról nem tehetek hogy a manta kipufogója minden reggel a szemembe kormol :D

Link to comment
Megosztás:

bakker... harmadszorra mentem át a modulzárón :goofy: HARMADSZORRA BASZKI!!!!!!!!!!! :omg: csak olyan kb. 8 éve bohóckodom ezzel a témával.... :omg: valahogy tényleg rá kell jönnöm, hogy a papír megszerzése nem egyenlő a tudással sokszor... de amin tényleg beszartam, az az, hogy a vizsgapapírra ráírják (felnőtt embereknek!!!!), hogy "alkalomhoz illő megjelenés, farmer, sportcipő kizárva".... gondoltam poénból matrózblúzba megyek, de miután finoman figyelmeztettek, hogy szedjem le a fekete körölmlakkot, meg a fülbevalóim és a piercingemet is szedjem ki, mert minusszal indulok a vizsgán - na, akkor gondoltam, nem vennék viccnek a matrózblúzt térdigérő szoknáyval és fehér térdzoknival... :unsure: sajnálom, hogy a pirszingnél nem kérdeztem vissza, hogy a mellbimbómból is kiszedjem, meg a többi helyről is? :D mondjuk csak az orromban van, de jó poén lett volna... ha mertem volna poénkodni, mert az okj-n is ezek fognak vizsgáztatni, és már így is minuszba indulok...

Felnőtt embereknek megmondják baszki, hogy kell kinézni! :omg: itt tartunk bakker!!! Meg hogy a lehető legkevésbé legyek feltűnő :blink: miért??, Lopni megyünk vagy mi??? :blink: mondom nekik, oké, felveszem az ünneplőm, meg a kopogós cipőm, kiszedem a vasakat magamból (a baj az, hogy nem tudom, hogy kell kiszedni az orromból ezt a karikát, mert nem is én raktam be, nem tudom, hol nyílik...), sőt, ki se festem magam, ha ezen múlik - de a hajam az olyan, amilyen, még elaludni sem tudom... de komolyan ma megpróbálom lelapítani a tarajam, hogy a búbánatba is már, hogy megmondják, hogy kell kinézni... totál ki vagyok akadva.... viszont ebből rá is jöttem, hogy alkalmatlan vagyok beilleszkedni a társadalomba, nem bírom a kötöttséget, és a számomra értelmetlennek tűnő elvárásokat, ami főleg a kinézet körül mozog... hát nem mindegy, ki hogy néz ki???? hát szabad ezt???? Úg ykellett a Makettől szerválnom egy ünneplőgatyát!!! és majd megyünk a csoporttal koszorúzni is március 15-én, vagy mi????

Ne legyünk feltűnőek.... heh... ninják... ninják mindenütt....

Aza lényeg hogy megvan... :) A többit szard már le! :D

Link to comment
Megosztás:

Utólag láttam csak ,hogy milyen gáz képet tettem fel. kb én nézhetek ki 3 nap ivás után, hajnalban! :icon11: CSak reméltem ,hogy nem sértődsz meg. Láttalak már reggelente, hála a taliknak, de szerintem te nemcsak vízálló sminket ,hanem alvásállót is használsz, mert mikor én még csak csupa csipa vagyok, te már full make-up-ban nyomod!!!!

Link to comment
Megosztás:

Utólag láttam csak ,hogy milyen gáz képet tettem fel. kb én nézhetek ki 3 nap ivás után, hajnalban! :icon11: CSak reméltem ,hogy nem sértődsz meg. Láttalak már reggelente, hála a taliknak, de szerintem te nemcsak vízálló sminket ,hanem alvásállót is használsz, mert mikor én még csak csupa csipa vagyok, te már full make-up-ban nyomod!!!!

amit te szoktál látni, az a több napos smink, amit nagynyomásúval kell leszedni minden tali után :D

meg én ilyeneken nem sértődök meg, ijedtem meg már magamtól a tükörben :goofy:

Egyébként meg, megembereltem magam, és szépen felöltöztem a vizsgára (nagggggggggyon fájt), kiszedtem a vasakat a fejemből, szépre lakkoztama körmöm és eljátszottam, hogy kultúrált vagyok :evilgrin: még a szakoktatónak is megmutattam, hogy én aztán komolyan veszem az ügyet :evilgrin: és ha már ott voltam, a többi pirszinges csajt riogattam, hogy ki lesznek cseszve a vizsgáról, mert nem szedték ki :sneaky: kedden jön a level 2....

Boldog Nőnapot Csajok!!

Ide is ellövöm: Xray rózsával csak nekünk :evilgrin: :evilgrin:

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

én meg azt olvastam hirtelen, hogy az éjjel lehererákosodtam :goofy: kicsit meglepett, de tökös csaj a Melinda, így akár elő is fordulhat, gondoltam... :goofy: de akkor oké, csak egy kis nátha :D

elég sűrűn félreolvasol mostanában :D kezd neked is bezsongani az fantáziád a várva várt tavasz miatt. ?.

Link to comment
Megosztás:

nincs is szebb egy tavaszi hófúvásnál... :) meg annál, amikor reggel meg akarom mutatni a világnak, hogy márpedig képes vagyok beérni időben a munkahelyemre, és minden jól is alakul, de induláskor realizálok egy jobb hátsó defektet és borul az egész terv :sowwy: még jó, hogy talán már vissza lehet tenni a nyárit... :goofy:

Link to comment
Megosztás:

nincs is szebb egy tavaszi hófúvásnál... :) meg annál, amikor reggel meg akarom mutatni a világnak, hogy márpedig képes vagyok beérni időben a munkahelyemre, és minden jól is alakul, de induláskor realizálok egy jobb hátsó defektet és borul az egész terv :sowwy: még jó, hogy talán már vissza lehet tenni a nyárit... :goofy:

én még nem merem bevállalni a nyárit. Mondtam is Sanyinak, hogy ha így haladunk akkor talán júliusig érdemes várni! <_< sose lehet tudni , mikor zuhan ránk még fél méter hó. pedig már egy tartrósabb tavaszi fuvallat jöhetne, hogy feldobja a borús hangulatomat. mert becsömörlöttem ebbe a télbe! Szegény Mona is csak türelmesen várja , hogy szó szerint rászánjam magam.

De már vágom a centit áprilisig. mert bizakodok ,hogy akkor kisüt a nap :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.